Działka inwestycyjna Opole

Gosławice, Opole, opolskie

  • 2 000 000 zł
  • 11 421 m²
  • 175,12 zł/m²

Zdjęcie

Andrzej Kormanek

Skontaktuj się

Działka inwestycyjna Opole

Gosławice, Opole, opolskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

2 000 000 zł

11 421 m²

175,12 zł/m²

Działka inwestycyjna Opole

Zaktualizowane: 14 maja 2026

2 000 000 zł 11 421 m² 175,12 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 2 000 000 zł (175,12 zł/m²)
  • Działka: inwestycyjna, 11 421 m²
  •   teren płaski
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Działka inwestycyjna o pow. ok. 11 421 m2 z pozwoleniem na budowę pawilonu handlowo - usługowego o pow. ok. 1260m2.

Dostępne media : woda, kanalizacja, prąd , gaz.

Pozostałe informacje w biurze.

(cena ofertowa : 2 000 000 zł. netto + VAT 23%).

Opis sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C. (...)

Agent

Andrzej Kormanek

501 073...

501 073 111

77 454 45 80

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Andrzej Kormanek

501 073...

501 073 111

77 454 45 80

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości