Działka budowlana Opole
Czarnowąsy, Opole, opolskie
- 1 300 000 zł
- 8 170 m²
- 159,12 zł/m²
Andrzej Ptak
Skontaktuj się
Działka budowlana Opole
Czarnowąsy, Opole, opolskie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Działka budowlana Opole
Zaktualizowane: 20 maja 2026
1 300 000 zł 8 170 m² 159,12 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 1 300 000 zł (159,12 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 8 170 m²
- Źródło: biuro nieruchomości: KAMEL Nieruchomości S.C., zaktualizowane: 20.05.2026
- numer ogłoszenia: 3047
Lokalizacja
- Adres: Czarnowąsy, Opole, opolskie
Opis nieruchomości
Na sprzedaży działka budowlana o powierzchni 81,7 ara (8169m2) zlokalizowana w Opolu, Czarnowąsach. Dzielnica rozwija się dynamicznie, przybywa nowych budynków mieszkalnych. Działka w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniowo-usługową.
Dojazd do działki drogą nieutwardzoną. Dostępne w ulicy są kanalizacja sanitarna, wodociąg oraz ciepłociąg z Elektrowni Opole. (...)
530 445...
530 445 145