cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Działki z dojazdem asfaltowym na sprzedaż i w dzierżawę Opole
39 ogłoszeń
Od najnowszych
39 ogłoszeń
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Pużaka
Opole,opolskie
1 800 000 zł3 200 m² 468,75 zł/m²
Archiwalne
Działka komercyjna, ul. Niemodlińska
Bliskie Zaodrze,Opole
15 500 000 zł57 380 m² 270,13 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana, ul. Bolesława Chrobrego
Nowa Wieś Królewska,Opole
378 000 zł1 789 m² 211,29 zł/m²
Archiwalne
Działka, ul. Bolesława Chrobrego
Nowa Wieś Królewska,Opole
630 000 zł2 742 m² 229,76 zł/m²
Archiwalne
Działka inwestycyjna ogrodzona Opole
Kolonia Gosławicka,Opole
149 000 zł1 121 m² 132,92 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana uzbrojona, ul. Wrocławska
Wrzoski,Opole
620 000 zł2 100 m² 295,24 zł/m²
Archiwalne
Działka inwestycyjna uzbrojona, Nowa Wieś Królewska
Nowa Wieś Królewska,Opole
1 102 400 zł5 512 m² 200 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie, ul. Herbaciana
Czarnowąsy,Opole
229 000 zł786 m² 291,35 zł/m²
Archiwalne
Działka, ul. Bolesława Chrobrego
Nowa Wieś Królewska,Opole
630 000 zł2 742 m² 229,76 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana, ul. Bolesława Chrobrego
Nowa Wieś Królewska,Opole
378 000 zł1 789 m² 211,29 zł/m²
Archiwalne
Działka komercyjna ogrodzona Opole
Nowa Wieś Królewska,Opole
260 000 zł430 m² 604,65 zł/m²
Archiwalne
Działka inwestycyjna ogrodzona Opole
Kolonia Gosławicka,Opole
149 000 zł1 121 m² 132,92 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Działki Opole
Włącz powiadomienia