dowolna

Nowe mieszkania i domy Chmielowice, Opole - Nieruchomości z rynku pierwotnego Chmielowice

31 ogłoszeń

31 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Opole

Chmielowice,Opole

380 000 zł81 m² 4 676,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Kup mieszkanie do końca 2019 r. i wykończenie łazienki odbierz w prezencie! Inwestycja znajduje się w Opolu przy ul. Topazowej, która jako kolejna z naszych nowych inwestycji zostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Opole

Chmielowice,Opole

375 000 zł81 m² 4 614,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Kup mieszkanie do końca 2019 r. i wykończenie mieszkania odbierz w prezencie! Inwestycja znajduje się w Opolu przy ul. Topazowej, która jako kolejna z naszych nowych inwestycji zostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Opole

Chmielowice,Opole

615 000 zł105 m² 5 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wirtualny spacer! -oglądnij wnętrza Jest to dom parterowy z poddaszem nieużytkowym i wiatą garażową o powierzchni 105m2 wygodny dla 4 osobowej rodziny. Część mieszkalną tworzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Opole

Chmielowice,Opole

449 000 zł136 m² 3 301,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

* wiosenny rabat - wartość rabatu to 10 000zł od ceny sugerowanej lub piec gazowy jednofunkcyjny wraz z zasobnikiem wody oraz montażem Muroto Nanohouse jest autorskim projektem biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Chmielowice,Opole

282 900 zł66 m² 4 286,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Apartamenty Aleja Parkowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą bardzo atrakcyjnych apartamentów położonych Opolu na terenie osiedla Aleja Parkowa Głównymi atutami nieruchomości jest ciekawa.