dowolna

Nowe mieszkania i domy Malinka, Opole - Nieruchomości z rynku pierwotnego Malinka

29 ogłoszeń

29 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

539 106 zł47,29 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! Bez podatku pcc! Luksus, spokój i widok na zieleń zamieszkaj w Atlantis Prestige Park Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny design z codziennym komfortem i ciszą?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

707 041 zł62,57 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! Bez podatku pcc! Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Atlantis Prestige Park, opole Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny styl, funkcjonalność i świetne.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

649 000 zł50 m² 12 980 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe budownictwo | ogródek | miejsce postojowe Na sprzedaż nowe, umeblowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 zlokalizowane na I piętrze w niskim budynku na osiedlu Malinka. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł50 m² 12 980 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe budownictwo, balkon, miejsce postojowe Na sprzedaż nowe, umeblowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 zlokalizowane na I piętrze w niskim budynku na osiedlu Malinka. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

590 000 zł50,87 m² 11 598,19 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Opolu przy ul. Kamińskiego. Zlokalizowane na III piętrze. Nieruchomość stanowi mieszkanie o pow. 50,87 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

623 487 zł45,51 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! Bez podatku pcc! Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Chocimska Residence | C/201 Oferujemy na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,51.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 738 zł45,91 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z widokiem na Górę Świętej Anny? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,91 m , zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 063 669 zł94,13 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mamy do zaoferowania Państwu mieszkanie w stanie deweloperskim. Lokalizacja: wyśmienita lokalizacja jest jednym z największych atutów tej inwestycji, gdyż w niedalekiej okolicy znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

642 850 zł55,90 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! Bez podatku pcc!nowoczesne 3 pokoje z dużym balkonem Atlantis Prestige Park Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny styl z wygodą codziennego życia? Poznaj Atlantis Prestige.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

757 275 zł65,85 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! Bez podatku pcc! Luksusowy apartament 65,85 m z imponującym tarasem Atlantis Prestige Park Szukasz miejsca, w którym nowoczesny design łączy się z komfortem i spokojem?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 063 669 zł94,13 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne osiedle atlantis prestige park 2 etap we wschodniej części Opola, pomiędzy ulicami Pomorską i Zielonogórską. Ogłoszenie dotyczy sprzedaży apartamentu o powierzchni 94,13 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 724 zł48,66 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz dwupokojowego mieszkania z tarasem? To ogłoszenie jest dla Ciebie! Przedstawiam Ci mieszkanie o powierzchni 48,66 m2, zlokalizowane na nowym osiedlu Atlantis Prestige Park 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

642 850 zł55,90 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z dużym balkonem Atlantis Prestige Park 3.207 Przedstawiamy przestronne mieszkanie o powierzchni 55,90 m z dużym balkonem 13,90 m , położone na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

905 850 zł67,10 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Chocimska Residence to nowa inwestycja mieszkaniowa w Opolu, realizowana we wschodniej części miasta w dzielnicy Malinka. To przestrzeń zaprojektowana z myślą o codziennym komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

537 147 zł45,91 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atlantis Prestige Park etap II 2 pokoje | 45,91 m | Balkon 5,70 m | III piętro | Zachód | 3.301 Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesną architekturę, wysoki standard i świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 106 zł47,29 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie z balkonem Atlantis Prestige Park Przedstawiamy komfortowe mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 47,29 m z przestronnym balkonem 5,70 m , o nr 5/301, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

637 140 zł45,51 m² 14 000 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

707 041 zł62,57 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie z balkonem Atlantis Prestige Park Przedstawiamy komfortowe mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 62.57 m z przestronnym balkonem 9,10 m , o nr 5/310, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

618 936 zł45,51 m² 13 600 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 063 669 zł94,13 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronny apartament 94,13 m 3 sypialnie Balkon 31.60 m Nowa inwestycja IV piętro Mieszkanie 4.401 Nowoczesne osiedle z doskonałą infrastrukturą - Prezentujemy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

537 147 zł45,91 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyobraź sobie poranną kawę z widokiem na Górę Św. Anny. W tym mieszkaniu to możliwe! Oferuję komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,91 m , zlokalizowane na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

554 724 zł48,66 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania Państwu mieszkanie znajdujące się w najnowszej inwestycji - Atlantis Prestige Park etap 2 - realizowanej we wschodniej części Opola, w dzielnicy Malinka. Niniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 724 zł48,66 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Marzysz o mieszkaniu z dużym tarasem skierowanym na zachód? To ogłoszenie jest dla Ciebie! Przedstawiam Ci mieszkanie o powierzchni 48,66 m2, zlokalizowane w dzielnicy Malinka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

637 140 zł45,51 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! Bez podatku pcc! Na sprzedaż: wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w Chocimska Residence! B004 Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 45,51 m , usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł46,51 m² 12 685,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania zlokalizowanego w prestiżowej dzielnicy Malinka w Opolu. Ta nieruchomość to idealne połączenie komfortu, funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

872 300 zł67,10 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci prowizji, oraz pcc! Top lokalizacja! Niniejsze ogłoszenie dotyczy apartamentu nr 113 w klatce C, składającego się z: - przedpokoju (7,83m ), - przestronnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł74,55 m² 7 914,15 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane w na osiedlu Malinka w Opolu. Nieruchomość stanowi mieszkanie o pow. 74,55 m2 wraz z przynależną piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

628 038 zł45,51 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Chocimska Residence to nowa inwestycja mieszkaniowa w Opolu, realizowana we wschodniej części miasta w dzielnicy Malinka gdzie powstają dwa budynki 3-pietrowe. Lokalizacja: wyśmienita.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 026 017 zł94,13 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pomorska

Malinka,Opole

530 214 zł47 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! Bez podatku pcc! Mieszkanie 4.006 Na sprzedaż apartament w inwestycji Atlantis Prestige Park nowoczesnym osiedlu mieszkaniowym powstającym w dzielnicy Malinka przy ul. Harcmistrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielonogórska

Malinka,Opole

752 913 zł68 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy do zaoferowania Państwu na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w najnowszej inwestycji - Atlantis Prestige Park etap 2 - realizowanej we wschodniej części Opola, w dzielnicy Malinka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chocimska