dowolna

Lokale użytkowe Opole Stare Miasto

67 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

67 ogłoszeń

1 000 zł/m²1 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Biuro Obrotu Nieruchomościami pkp S.A. przedstawia propozycję wynajęcia miejsca pod ustawienie maszynę sprzedażową na Dworcu Opole Główne ul. Krakowska 48, 45-082 Opole Rodzaj działalności: montaż.

Szczegóły ogłoszenia

41,50 zł/m²111,23 m² 4 616 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Dworzec Opole Główne stanowi zespół budynków dworcowych w skład, których wchodzi Budynek - Dworzec Wejściowy, budynek - Dworzec Główny oraz budynek byłej Ekspedycji Towarowej. Cały kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²36 m² 2 160 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Lokale na wynajem centrum Opola | 25 m i 2x36 m | winda, parking, media w cenie Do wynajęcia lokale użytkowe o powierzchni 25 m oraz dwa lokale 36 m, położone na 2. i 4.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Stare Miasto,Opole

38 zł/m²111,23 m² 4 227 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy nr 07 o łącznej pow. 111,23 m2 usytuowany na parterze budynku. Lokal jest w stanie deweloperskim, składa się z dużej sali oraz zaplecza socjalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

21 zł/m²29,50 m² 615 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu biurowego położonego w centrum Opola. Lokal o powierzchni 29,5 m2 znajduję się na czwartym piętrze. Na podłodze panele, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Opole

Stare Miasto,Opole

38,10 zł/m²105 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia przestronny, pięciopokojowy lokal, o powierzchni użytkowej ok. 105 m2, położony na drugim piętrze kamienicy w ścisłym Centrum Opola, plac Kopernika. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Opole

Stare Miasto,Opole

55 zł/m²18,77 m² 1 032 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu pomieszczenia biurowego o powierzchni 18,77m2. Lokal mieści się na III piętrze, kamienicy w Centrum Opola. Cena za 1m2/42zł netto. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²45 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą wynajmu lokalu zlokalizowanego w samym Rynku Opola. Nieruchomość położona w dwupiętrowej kamienicy na parterze z wyjściem na ulicę.

Szczegóły ogłoszenia

85,71 zł/m²70 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Polecamy do najęcia gabinety lekarskie (stomatologiczny) o podwyższonym standardzie o powierzchni 70 m2 znajdująca się na piętrze zabytkowej kamienicy w centrum w Opolu.

Szczegóły ogłoszenia

72,97 zł/m²370 m² 27 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Wyjątkowy lokal gastronomiczny w sercu Opola przy Rynku Prezentujemy Państwu ofertę wynajmu unikalnego lokalu gastronomicznego o łącznej powierzchni ok. 370 m z antresolą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²147 m² 8 085 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia nowoczesny lokal biurowy typu open space o powierzchni 147 m , położony w ścisłym centrum Opola, w reprezentacyjnym budynku o bardzo dobrym standardzie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Opole

Stare Miasto,Opole

50 zł/m²43,70 m² 2 185 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu lokalu w centrum Opola. Położenie przy głównej ulicy zapewnia łatwy dostęp do infrastruktury miasta. Szczegóły nieruchomości: - lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane

Stare Miasto,Opole

56 zł/m²31 m² 1 736 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal biurowy w Centrum Opola. Idealny na działalność biurową, księgową lub studio projektowe. Lokalizacja w sercu miasta zapewnia doskonałą komunikację oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²65 m² 1 650 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą wynajmu lokalu położonego w ścisłym centrum Opola. Lokal ma powierzchnię 65 m2 i znajduje się na drugim piętrze. Stan lokalu dobry, na.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Opole

Stare Miasto,Opole

11,49 zł/m²261 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia budynku biurowego zlokalizowanego przy ul. Armii Krajowej o powierzchni 261,92 m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

53,76 zł/m²93 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal w świetnej lokalizacji! Lokal w centrum/ parter! Przy Galerii Solaris, ul. Żeromskiego Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą najmu lokalu o powierzchni ok. 93m2.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²183 m² 10 065 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 183 m , położony w ścisłym centrum Opola, w reprezentacyjnym budynku o bardzo dobrym standardzie. Lokal znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²21 m² 735 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Centrum - lokale O powierzchni 21-300M2! położenie w centrum miasta w niewielkiej odległości od głównego dworca kolejowego oraz Rynku i Starego Miasta dogodne połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²330 m² 16 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu niezwykle atrakcyjną ofertę lokalu na wynajem w samym centrum Opola! nieruchomość Powierzchnia lokalu to aż 330 m kw. Pomieszczenia są wysokie -ponad 3 m.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Opole

Stare Miasto,Opole

35 zł/m²60 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu o powierzchni 60m2 mieszczącego w przyziemiu jednej z kamienic w Centrum Opola. Lokal składa się z kilku pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²20 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni około 20 m2, położony na parterze w Centrum Opola w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku i Ratusza. Lokal przeznaczony pod.

Szczegóły ogłoszenia

62,25 zł/m²249 m² 15 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o powierzchni 249 m, stanowiące nowoczesną i funkcjonalną przestrzeń biurową. Lokal oferuje elastyczne możliwości aranżacji zarówno w formie dużych open space, jak.

Szczegóły ogłoszenia

62,67 zł/m²217 m² 13 599 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 217 m, mieszczący się na drugim piętrze nowoczesnego budynku biurowego. To propozycja dla firm poszukujących wygodnej, reprezentacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

64,74 zł/m²115,85 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjny lokal gastronomiczny wraz z zewnętrznym ogródkiem położony na parterze kamienicy w centrum Opola. Powierzchnia to 115,85 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł275 m² 5 454,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży lokalu gastronomicznego, usytuowanego na ul. Krakowskiej, w samym sercu malowniczego Opola. Lokal ten jest idealnym miejscem na stworzenie.

Szczegóły ogłoszenia

37,28 zł/m²77,80 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy 77,8 m na wynajem Plac Mikołaja Kopernika Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 77,8 m , zlokalizowany w przyziemiu zadbanego budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

47,30 zł/m²17,50 m² 828 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy zlokalizowany w samym centrum Opola, na skrzyżowaniu ulic Ozimska i Katowicka. Lokal znajduje się na 2. piętrze zadbanego budynku, w bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²189,13 m² 7 565 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy o łącznej pow. 189,13 m2 usytuowany na parterze w budynku frontowym dworca Opole Główne przy ul. Krakowskiej 48. Preferowany rodzaj działalności:.

Szczegóły ogłoszenia

77,38 zł/m²84 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu lokal biurowo-usługowy położony w centrum Opola. Umiejscowiony na II piętrze. Winda w biurowcu. Lokal składa się z pomieszczenia open space.

Szczegóły ogłoszenia

38,56 zł/m²77,80 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z lokalem na wynajem w ścisłym Centrum Opola, bliskie sąsiedztwo C.H. Solaris. Lokal położony w przyziemiu, o powierzchni 78m2 i składka się.

Szczegóły ogłoszenia

18,60 zł/m²107,50 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal w stylowej kamienicy w Opolu. Lokal: przedmiotowy lokal o powierzchni 107,15 mkw znajduje się na poziomie przyziemia. Lokal posiada niezależne wejście główne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł77,80 m² 8 984,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 77,8 m , położony w ścisłym centrum Opola przy Plac Mikołaja Kopernika. To propozycja dla inwestora poszukującego nieruchomości z realnym.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Opole

Stare Miasto,Opole

828 000 zł104 m² 7 961,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania luksusowy lokal biurowy położony w ścisłym centrum miasta Opola. Drugie piętro doskonały standard. Cena lokalu to 828.000 z vat. Ogrzewanie miejskie cena do rozmów. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

52,63 zł/m²95 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego lokalu biurowego o powierzchni 95 m2, zlokalizowanego w ścisłym centrum Opola. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

32 zł/m²108 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu położonego w ścisłym centrum Opola. Lokal ma powierzchnię 108 m2 i znajduje się na drugim piętrze. Stan lokalu dobry, na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²40 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok. 40 m, zlokalizowany na parterze budynku w centrum miasta. Składa się z dwóch pomieszczeń oraz niewielkiego zaplecza. Lokal wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

27 zł/m²25,50 m² 690 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu biurowego położonego w centrum Opola. Lokal o powierzchni 25,5 m2 znajduję się na czwartym piętrze. Na podłodze wykładzina.

Szczegóły ogłoszenia

33,79 zł/m²103,59 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz idealnego miejsca na swoją działalność? Mamy coś wyjątkowego! Posiadamy na wynajem lokal o powierzchni 103,59 m2, zlokalizowany w samym sercu Opola, przy galerii Solaris. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²30 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Lokale na wynajem centrum Opola | 24 m i 30 m | klimatyzacja, winda, parking, media w cenie Do wynajęcia dwa lokale użytkowe położone w budynku z windą, w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²87 m² 5 220 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Lokal na wynajem centrum Opola | 87 m (2 pomieszczenia) | 6. piętro, winda, klimatyzacja, parking, media w cenie Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o łącznej powierzchni 87 m,.

Szczegóły ogłoszenia

63,04 zł/m²46 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Do wynajęcia elegancki lokal usługowo-handlowo-biurowy o powierzchni 46 m , położony na parterze przy jednej z głównych ulic Opola ul. Ozimska. Lokal znajduje się w ruchliwym ciągu.