dowolna

Mieszkania Opole Osiedle Armii Krajowej

51 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

51 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

475 000 zł60,20 m² 7 890,37 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Sprzedaż funkcjonalnego, przestronnego, dobrze doświetlonego, mieszkania trzypokojowe o powierzchni użytkowej 60,20 m2 w Opolu. ul.Grota Roweckiego, dz. Armii Krajowej, położonego na 3p.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł71 m² 9 295,77 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. ok. 71m2 na ivp/x po kapitalnym remoncie do wprowadzenia się. Ogrzewanie i woda ciepła miejska , balkon. Lokalizacja w pobliżu placu zabaw dla dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

455 000 zł47 m² 9 680,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, mam na sprzedaż mieszkanie o funkcjonalnym układzie. Lokal znajduje się na 3 piętrze w niskim, 4 piętrowym bloku. Powierzchnia użytkowa 47,7 m2. Osiedle ak Opole. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł72 m² 43,06 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni około 7273 m, położone na 1 piętrze w świetnej i bardzo wygodnej lokalizacji. Mieszkanie jest świeżo odświeżone,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

639 000 zł60,20 m² 10 614,62 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedaż funkcjonalnego, przestronnego, dobrze doświetlonego, mieszkania trzypokojowe o powierzchni użytkowej 60,20 m2 w Opolu., dz. Armii Krajowej, położonego na 8p. w 10 p. budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

704 462 zł58,22 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie deweloperskie 58,22 m z antresolą i tarasem unikalna przestrzeń i komfort. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 58,22.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł61,30 m² 8 792,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne i bardzo ustawne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,30 m , położone na wysokim parterze w niskim, 4-piętrowym bloku na terenie Opole. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł50 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiam Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 , na IX piętrze w wysokim, dziesięciopiętrowym bloku, na osiedlu zwm. Mieszkanie bardzo jasne, funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł34 m² 12 323,53 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Sprzedaż, funkcjonalnego, rozkładowego mieszkania dwu pokojowego, położonego w Opolu, dzielnica Armii krajowej/zwm/. Mieszkanie przeszło gruntowną modernizację, zyskując nowy, funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł62,45 m² 8 807,05 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż- świetna inwestycja! możliwość przedłużenia umowy najemcom! Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu mieszkalnego, o powierzchni 62,45m2, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł34 m² 12 323,53 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje po remoncie z balkonem typu loggia Armii Krajowej Opole Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 34 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł63 m² 8 095,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie każde wnętrze musi udawać gotowe. Czasem warto zacząć od przestrzeni, która pozwala zdecydować samodzielnie. 63 m na drugim piętrze niskiego budynku w Opolu, przy ul. Hubala. Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł60,20 m² 10 614,62 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu do zakupu mieszkanie trzypokojowe po generalnym remoncie. Lokalizacja: ul. Grota Roweckiego, w okolicy zieleń i dostępne miejsca parkingowe. Lokal ma powierzchnię użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł61,30 m² 8 809,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - funkcjonalne mieszkanie 3 pokoje z dużym balkonem, pow. 61,30 m2., parter, Opole nowy ZWM Proponujemy Państwu słoneczne przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 61,30m2.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł48 m² 9 145,83 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Typowe mieszkanie 2 pokojowe o pow. 47,83 m2 położone na I piętrze na nowym zwm. Balkon, piwnica 3,19m2 , ogrzewanie miejskie , ekspozycja okien na zielony skwer. Cena ofertowa ; 439000zł. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł60 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie położone na piątym piętrze jednego z bloków znajdujących się w Opolu przy ulicy Bytnara Rudego. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł47,90 m² 8 121,09 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Oferuję Państwu mieszkanie o funkcjonalnym układzie: dwa niezależne pokoje, osobna kuchnia z oknem, łazienka oraz balkon. Lokal znajduje się na III piętrze w X-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł61 m² 9 327,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta zawieszona - rezerwacja Stary zwm Oferta na wyłączność! Mieszkanie o powierzchni ok. 61m2 usytuowane na II piętrze w jednym z niskich budynków Osiedla Armii Krajowej w Opolu.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł34 m² 12 323,53 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu mieszkanie idealne dla singla, pary lub pod inwestycję. Rozkład: -pokój dzienny z aneksem kuchennym -sypialnia -przedpokój -łazienka -balkon.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł72 m² 8 180,56 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Armii Krajowej w Opolu. Mieszkanie o powierzchni 72 m2. Mieszkanie składa się z: - dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie deweloperskie 51,11 m z loggią funkcjonalny układ, południowa ekspozycja. Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 51,11 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

635 000 zł62,50 m² 10 160 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na osiedlu Armii Krajowej (zwm) na ulicy Bytnara Rudego. Wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe z balkonem Twoja przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł61 m² 9 163,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61 m . Lokal posiada balkon oraz przynależną piwnicę. Układ i standard: - trzy niezależne, ustawne pokoje, - oddzielna kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł72 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje, osobna kuchnia po generalnym remoncie Armii Krajowej, opole Brak prowizji dla biura! Są mieszkania, do których można po prostu wejść i od razu zamieszkać. Bez remontów, bez planowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 384 zł53,66 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szukasz mieszkania, które daje komfort domu i funkcjonalność mieszkania? To właśnie jedna z tych ofert, które naprawdę mają sens zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł62,45 m² 8 807,05 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, o powierzchni 62,45 m2, położone na siódmym - ostatnim piętrze bloku, na osiedlu Armii Krajowej. Lokal jest w stanie do odświeżenia. Obecny.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł34 m² 12 323,53 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie Opole, armii Krajowej Na sprzedaż funkcjonalne i nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł62,45 m² 9 911,93 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko W naszym biurze! Prezentujemy Państwu do zakupu mieszkanie trzypokojowe gotowe do w.prowadzenia. Lokalizacja: ul. Skautów Opolskich w Opolu, lokal ma powierzchnię użytkową 62,45 m2.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł33,80 m² 10 325,44 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie z balkonem, położone na 5. piętrze w wysokim bloku przy ul. Bytnara Rudego. Nieruchomość przeszła kompleksowy remont, obejmujący.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Opole

Armii Krajowej,Opole

350 000 zł33,80 m² 10 355,03 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W swojej ofercie mamy do kupienia 1 pokojowe mieszkanie po remoncie, o pow. 33,80 m2, które jest zlokalizowane w Opolu w dzielnicy zwm. Lokal znakomicie nadaje się pod inwestycje. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł60,20 m² 10 631,23 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie, które zachwyca jakością i poziomem wykończenia. Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania świeżo po kapitalnym remoncie zlokalizowanego na 8 z 12 pięter w centrum osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł33,80 m² 12 573,96 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Polecam do mieszkanie po generalnym remoncie zlokalizowane w jednym z wieżowców przy ul.Bytnara Rudego (centrum starego ZWM) z dużym balkonem typu loggia z widokiem na miasto Opole.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł61,90 m² 38,77 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko W naszym biurze Mieszkanie dostępne od lipca 2026 r. Najem na zasadzie umowy najmu okazjonalnego, nie dotyczy osób prowadzących działalność gospodarczą. Do najęcia zadbane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

578 500 zł65,87 m² 8 782,45 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone w dobrze skomunikowanej części miasta, na popularnym osiedlu Armii Krajowej. To propozycja dla osób, które cenią wygodę codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł72 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Batalionów Zośki , na osiedlu Armii Krajowej. Lokal położony jest na czwartym parterze, bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł63,80 m² 7 821,32 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca, które będzie naprawdę Twoje? Mieszkanie przy ul. Bytnara Rudego o powierzchni 63,80 m to 3 pokoje z ogromnym potencjałem - idealna baza, żeby urządzić je dokładnie tak,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł47,44 m² 9 485,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Armii Krajowej przy ul. Grota Roweckiego w Opolu. Nieruchomość znajduje się w bloku na parterze, stanowi mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł59,30 m² 8 684,65 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem idealne do aranżacji według własnego stylu! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o bardzo dobrym układzie, położone na 2. piętrze doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł61 m² 9 016,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 3 - pokojowe, komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 61 m2, usytuowane na wysokim parterze, niskiego czteropiętrowego bloku, zlokalizowane na pełnym zieleni osiedlu. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu atrakcyjnego mieszkania usytuowanego na 7 piętrze bloku przy ul. Batalionu "zośka" w Opolu. Mieszkanie ma metraż 34m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

578 500 zł63,37 m² 9 128,93 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie na sprzedaż- świetna inwestycja! możliwość przedłużenia umowy najemcom! Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu mieszkalnego, o powierzchni 63,37m2, położonego.