Serce 0 Ulubione

Mieszkania Opole Atrium Malinka

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Apartament 3-pokojowy, ul. Źródlana

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

678 720 zł67,20 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle Arkady Oferta sprzedaży dotyczy nieruchomości usytuowanej na drugim piętrze, niskiego 2-piętrowego apartamentowca z windą. Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł42,21 m² 63,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowe mieszkanie do wynajmu zlokalizowane w Opolu. Nieruchomość stanowi mieszkanie o pow. 42,21 m2 wraz z przynależną piwnicą i miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł55,94 m² 9 456,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 56m2 m2, zlokalizowanego na ulicy Jankowskiego osiedle chabry! Z możliwością zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

567 000 zł52 m² 10 903,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu 3 pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Rozkład: -pokój dzienny z aneksem kuchennym -2 sypialnie -łazienka -przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł63,80 m² 7 821,32 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca, które będzie naprawdę Twoje? Mieszkanie przy ul. Bytnara Rudego o powierzchni 63,80 m to 3 pokoje z ogromnym potencjałem - idealna baza, żeby urządzić je dokładnie tak,.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł85 m² 6 705,88 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Półwieś w Opolu. Nieruchomość stanowi mieszkanie o pow. 85 m2. Mieszkanie składa się z: - duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł50,87 m² 11 598,19 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Opolu przy ul. Kamińskiego. Zlokalizowane na III piętrze. Nieruchomość stanowi mieszkanie o pow. 50,87 m2.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł69,62 m² 11 045,68 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa propozycja mieszkanie 3-pokojowe w zielonej dzielnicy Malinka (opole). Przestronny salon z dużymi oknami, dwie funkcjonalne sypialnie, elegancka łazienka, komfortowy przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

545 200 zł54,52 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy, po generalnym remoncie Centrum Opola, ul. 1 maja Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 54,52 m zlokalizowane w zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł75 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum Opola , przy ulicy Grunwaldzkiej, w wyremontowanej kamienicy w sąsiedztwie dwóch wyższych uczelni i miasteczka akademickiego. Mieszkanie przygotowane pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bielska

Atrium Malinka,Opole

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Bielskiej w nowoczesnym budynku "atrium malinka" oddanym 2 lata temu do użytku przez dewelopera - bardzo dobry standard mieszkania oraz 4-piętrowego budynku.