dowolna

Mieszkania Opole Chmielowice

24 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

24 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Róży Wiatrów

Chmielowice,Opole

655 000 zł110 m² 5 979,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Expander prezentuje rodzinne apartamenty na nowoczesnym osiedlu Róży Wiatrów w Opolu - Chmielowicach. Powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi aż 93 m2. Dodatkowo w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Opole

Chmielowice,Opole

845 000 zł84 m² 10 095,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego apartamentu zlokalizowanego w spokojnej dzielnicy Opola, na osiedlu Róży Wiatrów. Ten wyjątkowy apartament zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cynamonowa

Chmielowice,Opole

845 000 zł87 m² 9 758,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

I fantastyczna realizacja I Projekt uznanej architektki wnętrz I Przestrzenny apartament 86,59 m2 I kompletnie wyposażony I wysoki standard realizacji I ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zefirka

Chmielowice,Opole

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie nowo wybudowane od 15.10.2023r. Pierwszy wynajem. Wszystko nowe. Do dyspozycji mieszkanie na 1 piętrze, salon z kuchnią, osobna sypialnia, łazienka, korytarz. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szmaragdowa

Chmielowice,Opole

366 240 zł35 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dla Inwestorów z wykończeniem pod klucz, znalezieniem najemców i obsługą najmu. Zadzwoń i ustal szczegóły z doradcą, my się wszystkim zajmiemy. Odbiór gotowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Opole

Chmielowice,Opole

655 000 zł109 m² 5 988,30 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Jeśli szukasz nietuzinkowego, dwupoziomowego apartamentu z tarasem i ogrodem, to ta oferta jest idealna dla Ciebie. *** Kupujący nie płaci podatku pcc oraz prowizji dla biura *** lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Opole

Chmielowice,Opole

340 600 zł34 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jeśli szukasz nietuzinkowe 2 pokojowe mieszkanie z tarasem, to ta oferta jest idealna dla Ciebie. *** Kupujący nie płaci podatku pcc oraz prowizji dla biura *** lokalizacja: luksusowe, m ikro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Opole

Chmielowice,Opole

595 000 zł95 m² 6 257,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Jeśli szukasz nietuzinkowego apartamentu z tarasem i ogrodem, to ta oferta jest idealna dla Ciebie. *** Kupujący nie płaci podatku pcc oraz prowizji dla biura *** lokalizacja: luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Opole

Chmielowice,Opole

769 000 zł73 m² 10 574,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości Expander prezentuje bezczynszowy, nowoczesny i ekskluzywny apartament o podwyższonym standardzie położony na osiedlu Róży Wiatrów w Opolu Chmielowicach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Chmielowice

Chmielowice,Opole

799 000 zł81 m² 9 849,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży wyjątkowego, w pełni wyposażonego bezczynszowego apartamentu z dużym tarasem położonego w Opolu, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Opole

Chmielowice,Opole

570 000 zł77 m² 7 365,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Chmielowice

Chmielowice,Opole

759 000 zł73 m² 10 437,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta tylko W naszym biurze! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży wyjątkowego, ekskluzywnego apartamentu z ogrodem położonego w Opolu, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Opole

Chmielowice,Opole

570 000 zł77 m² 7 365,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Chmielowice

Chmielowice,Opole

595 000 zł121 m² 4 903,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Proponujemy na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie 5 pokojowe o powierzchni 121,35 m2 z ogródkiem ok.3 ary, usytuowane w Opolu w dzielnicy Chmielowice. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Zefirka

Chmielowice,Opole

399 500 zł65 m² 6 129 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Klient kupujący nie płaci prowizji, oraz podatku 2% pcc! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą kameralnego osiedla mieszkań Apartamenty Zefirka. Znakomita lokalizacja w Opolu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rubinowa

Chmielowice,Opole

649 999 zł72 m² 8 970,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

I apartament wyposażony I wykończony I wysoki standard I ogrzewanie podłogowe I garaż i 2 miejsca parkingowe I 570 m2 ogrodu I jeden poziom I duży taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Opole

Chmielowice,Opole

490 000 zł81 m² 6 030,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Jeśli szukasz nietuzinkowego apartamentu z tarasem, to ta oferta jest idealna dla Ciebie. *** Kupujący nie płaci podatku pcc oraz prowizji dla biura *** lokalizacja: luksusowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Opole

Chmielowice,Opole

490 000 zł73 m² 6 679,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

J eśli szukasz nietuzinkowego apartamentu z tarasem i ogrodem, to ta oferta jest idealna dla Ciebie. *** Kupujący nie płaci podatku pcc oraz prowizji dla biura *** lokalizacja: luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zefirka

Chmielowice,Opole

386 500 zł55 m² 7 027 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Opole

Chmielowice,Opole

320 000 zł35 m² 9 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jeśli szukasz nietuzinkowej kawalerki z tarasem i ogrodem, to ta oferta jest idealna dla Ciebie. *** Kupujący nie płaci podatku pcc oraz prowizji dla biura *** lokalizacja: luksusowy, m ikro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Opole

Chmielowice,Opole

299 000 zł38 m² 7 868,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jeśli szukasz nietuzinkowych apartamentów z tarasem, to ta oferta jest idealna dla Ciebie. Oferta dotyczy zakupu dwóch kawalerek 35m2 i 38m2 w cenie 599.000 zł (brak możliwości zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Opole

Chmielowice,Opole

299 000 zł35 m² 8 542,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Opole

Chmielowice,Opole

299 000 zł35 m² 8 542,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jeśli szukasz nietuzinkowych apartamentów z tarasem i ogrodem, to ta oferta jest idealna dla Ciebie. Oferta dotyczy zakupu dwóch kawalerek 35m2 i 38m2 w cenie 599.000 zł (brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Opole

Chmielowice,Opole

269 000 zł38 m² 7 078,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jeśli szukasz nietuzinkowej kawalerki, to ta oferta jest idealna dla Ciebie *** Kupujący nie płaci podatku pcc oraz prowizji dla biura *** lokalizacja: m ikro apartament w Chmielowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Opole

Chmielowice,Opole

310 000 zł35 m² 8 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jeśli szukasz nietuzinkowej kawalerki z tarasem, to ta oferta jest idealna dla Ciebie. *** Kupujący nie płaci podatku pcc oraz prowizji dla biura *** lokalizacja: luksusowe, m ikro apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Opole

Chmielowice,Opole

599 000 zł73 m² 8 205,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Opole

Chmielowice,Opole

599 000 zł73 m² 8 205,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Opole

Chmielowice,Opole

630 000 zł121 m² 5 206,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Opolu Chmielowicach: 121m2, 5 pokoi na I piętrze w budynku trzyrodzinnym. Ogrzewanie gazowe, taras, kominek, podłogi drewniane. Łatwo wyodrębnić dwa oddzielne mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Opole

Chmielowice,Opole

385 000 zł73 m² 5 248,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Kup mieszkanie do końca 2019 r. i wykończenie łazienki odbierz w prezencie! Inwestycja znajduje się w Opolu przy ul. Topazowej, która jako kolejna z naszych nowych inwestycji zostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Opole

Chmielowice,Opole

385 000 zł73 m² 5 248,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Opole

Chmielowice,Opole

380 000 zł81 m² 4 676,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Opole

Chmielowice,Opole

375 000 zł81 m² 4 614,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020