dowolna

Mieszkania Opole Osiedle Malinka

58 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

58 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Malinka

Malinka,Opole

229 000 zł57 m² 4 017 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie Sprzedaż Mieszkanie trzypokojowe, o powierzchni użytkowej 57m2, składające się z 3 pokoi, aneksu kuchennego, przedpokoju i łazienki, położone na trzecim piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Malinka

Malinka,Opole

140 000 zł34 m² 4 105 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Sprzedaż Mieszkanie jednopokojowe z balkonem , o powierzchni użytkowej 34,10 m2, składające się z 1 pokoju, widnej kuchni, łazienki z wc i przedpokoju, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koszalińska

Malinka,Opole

900 zł44 m² 20,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie dwupokojowe z balkonem, aneksem kuchennym, umeblowane. W mieszkaniu znajduje się lodówka, pralka, kuchenka mikrofalowa, kuchnia indukcyjna. Mieszkanie położone w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Malinka

Malinka,Opole

265 000 zł72 m² 3 662 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedaż Mieszkanie Proponujemy Państwu mieszkanie o powierzchni użytkowej 72,35 m2 (przy czym właściciel mieszkania ma prawo użytkowania dodatkowej powierzchni obecnie adaptowanej jako kolejny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Malinka

Malinka,Opole

1 100 zł85 m² 12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Wynajem - mieszkanie - Malinka Oferujemy Państwu mieszkanie 4-pokojowe o pow. uż. ok. 85 m2, usytuowanie na trzecim piętrze w niskim budynku, na Osiedlu Malinka. Wyposażone i umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzeszowska

Malinka,Opole

900 zł53 m² 18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajem - mieszkanie - ul.Rzeszowska- 2 pokoje. Oferujemy Państwu mieszkanie 2-pokojowe o pow. uż. 53,60 m2, usytuowanie na 4 piętrze w niskim bloku na opolskim Osiedlu Malinka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Malinka

Malinka,Opole

204 000 zł33 m² 6 163 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie Sprzedaż - 2 pokoje - nowe budownictwo Proponujemy Państwu rozkładowe, ciekawie zaaranżowane mieszkanie o powierzchni użytkowej 33,10 m2 z przynależną piwnicą , usytuowane na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Malinka

Malinka,Opole

220 000 zł49 m² 4 431 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Sprzedaż Atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 49,64 m2,na IV piętrze czteropiętrowego bloku, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Malinka

Malinka,Opole

148 000 zł37 m² 3 936 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Sprzedaż. Mieszkanie dwupokojowe,Opole ,malinka o powierzchni użytkowej 37,6 m2,plus około 3,5m2 przedpokoju ,położone na wysokim parterze w bloku. Lokal mieszkalny składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Malinka

Malinka,Opole

276 000 zł76 m² 3 607 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Sprzedaż - mieszkanie Malinka Oferujemy Państwu rozkładowe, słoneczne mieszkanie 4-pokojowe o pow. uż. 76,50 m2, usytuowanie na 4 piętrze w niskim bloku na Osiedlu Malinka w Opolu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzemieniecka

Kolorowe,Opole

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

dowynajęcia mieszkanie dwu pokojowe na osiedlu Kolorowy 1500zł/mc (w cenie czynsz + media)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rzeszowska

Malinka,Opole

2 200 zł95 m² 23,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia od listopada duże trzy pokojowe mieszkanie O powierzchni 95 m2 , W spokojnej dzielnicy opola, między osiedlem zwm A malinką. Blisko jest szkoła, sklepy ( Biedronka, netto,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Malinka

Malinka,Opole

177 000 zł37 m² 4 706 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Sprzedaż Mieszkanie - nowe budownictwo! Proponujemy Państwu duże mieszkanie jednopokojowe o powierzchni użytkowej 37,61 m2 położone w nowym budynku (rok budowy: 2010). Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Malinka

Malinka,Opole

239 500 zł39 m² 6 141 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie Sprzedaż Komfortowe mieszkanie dwupokojowe w nowym budownictwie z 2009 r. , o powierzchni użytkowej ok. 39 m2, składające się z dwóch pokoi, aneksu kuchennego, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszalińska

Malinka,Opole

285 000 zł47 m² 6 063,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Wykończone z materiałów najwyższej jakości i ceny.Dwa pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój. Balkon szeroki, rolety wewnętrzne, klimatyzacja. Standard bardzo wysoki. Kuchnia-płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzemieniecka

Kolorowe,Opole

1 500 zł36 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 36 m2 w Opolu, osiedle Kolorowe. Aneks kuchenny z salonem + pokój. Częściowo umeblowane. 1000 zł. + opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Malinka

Malinka,Opole

198 000 zł42 m² 4 713 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie Sprzedaż Oferujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym o powierzchni użytkowej 42,01 m2, położone na 2 piętrze 4 piętrowego budynku, składające się z pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Malinka

Malinka,Opole

235 000 zł55 m² 4 203 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Sprzedaż Proponujemy Państwu słoneczne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 55,9 m2 (w tym balkon typu "loggia"), składające się z dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzeszowska

Malinka,Opole

235 000 zł56 m² 4 196,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56m2 w cichej, spokojnej dzielnicy Opola. Mieszkanie polożone na wysokim parterze, w niskim, ocieplonym bloku. Mieszkanie jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Malinka

Malinka,Opole

215 000 zł62 m² 3 436 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Sprzedaż Oferujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na 2 piętrze dziesięciopiętrowego bloku, o powierzchni użytkowej 62,56 m2, składajace się z 3 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Malinka

Malinka,Opole

215 000 zł60 m² 3 547 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie sprzedaż Malinka Mieszkanie 3 pokojowe na Malince o powierzchni 60,60m2 zlokalizowane na IV piętrze w niskim budynku. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piotrkowska

Malinka,Opole

340 zł60 m² 5,67 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

wynajmę mieszkanie w opolu os. malinka I piętro/x: 3 pokoje, kuchnia, łazienka, osobne wc, balkon, miejsce parkingowe. Wyposażenie mieszkania: meble kuchenne na wymiar, duża lodówka, pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kielecka

Malinka,Opole

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia przy ulicy Kieleckiej o powierzchni 50m na I piętrze. Dwa pokoje , kuchnia , łazienka , przedpokój , duży balkon i piwnica. Mieszkanie jest umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piotrkowska

Malinka,Opole

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Malinka

Malinka,Opole

209 000 zł49 m² 4 207 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie Sprzedaż Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,67 m2, położone na 4 piętrze w budynku 4 piętrowym, składające się z 2 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Malinka

Malinka,Opole

199 000 zł49 m² 4 036 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Sprzedaż Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,30 m2, położone na 1 piętrze 4 piętrowego bloku, składające się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Malinka

Malinka,Opole

248 000 zł59 m² 4 154 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - mieszkanie 3-pokojowe. Oferujemy Państwu funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o pow. uż. ok. 60 m2, usytuowanie na 4 piętrze w 10 kondygnacyjnym budynku, na Osiedlu "Malinka".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Malinka

Malinka,Opole

249 000 zł46 m² 5 344 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie - sprzedaż - Kolorowe Osiedle. Proponujemy Państwu komfortowe mieszkanie w nowej zabudowie, składające się z przestronnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiejska

Malinka,Opole

270 000 zł67 m² 4 005,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przestronne, ciepłe i słoneczne mieszkanie położone na II piętrze czteropiętrowego bloku mieszkalnego, z wiokiem na zielony skwer, trzy pokoje, łazienka i oddzielne wc, duża loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koszalińska

Malinka,Opole

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładnie umeblowane, komfortowe warunki mieszkaniowe. Słoneczne i przestronne. Do wynajęcia od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Malinka

Malinka,Opole

230 000 zł49 m² 4 665 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż Mieszkania Malinka II Proponujemy Państwu funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o pow. ok. 50 m2 , usytuowane na drugim piętrze w niskiej zabudowie , na osiedlu Malinka II. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Malinka

Malinka,Opole

230 000 zł55 m² 4 136 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe, o powierzchni użytkowej 55,60m2, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju, położone na wysokim parterze niskiego, zadbanego budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Malinka

Malinka,Opole

239 000 zł69 m² 3 419 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe na Malince o powierzchni 69,90m2 zlokalizowane na IV piętrze w niskim budynku. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Kolorowe

Kolorowe,Opole

1 500 zł44 m² 34,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament.Umeblowany i wyposażony.W cenie opłaty jest odstępne ,czynsz i media

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Malinka

Malinka,Opole

450 000 zł98 m² 4 573 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Sprzedaż Mieszkanie Mieszkanie pięciopokojowe o powierzchni użytkowej 98,40m2, składające się z salonu połączonego z kuchnią, 4 pokoi, dwóch łazienek i przedpokoju, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Malinka

Malinka,Opole

227 000 zł49 m² 4 613 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Sprzedaż Mieszkanie Mieszkanie dwupokojowe, o powierzchni użytkowej 49,20m2, składające się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki, położone na II piętrze kilkuletniego niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Malinka

Malinka,Opole

205 000 zł31 m² 6 583 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 31,14 m2, składające się z pokoju wraz z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju oraz łazienki, położone na 3 piętrze niskiego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Malinka

Malinka,Opole

239 000 zł49 m² 4 857 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Sprzedaż Mieszkanie Mieszkanie dwupokojowe, o powierzchni użytkowej 49,20m2, składające się z salonu z kuchnią, sypialni, przedpokoju oraz dużej łazienki, położone na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kolorowe

Kolorowe,Opole

210 000 zł39 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na Osiedlu Kolorowym. Jest to mieszkanie 2-pokojowe, o podwyższonym standardzie ,poddaszowe w budynku trzypiętrowym. Mieszkanie ma powieszchnie 38m2. W pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koszalińska

Malinka,Opole

900 zł55 m² 16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane mieszkanie: salon + aneks, 2 mniejsze pokoje, łazienka. Cena 900 + 500 + prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Malinka

Malinka,Opole

229 000 zł43 m² 5 325 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie Sprzedaż Mieszkanie dwupokojowe, o powierzchni użytkowej 43m2, składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju oraz łazienki, położone na trzecim piętrze.