Serce 0 Ulubione

Mieszkania Opole REZERWACJA Malinka

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Związku Walki Młodych / Armii Krajowej,Opole

515 000 zł47,40 m² 10 864,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie na osiedlu Armii Krajowej (d. Zwm) Dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 47,4 m2 znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku na os. im. Armii.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 30 m, położone w Opolu przy ul. Łąkowej. Lokal znajduje się na 3. piętrze w wysokim bloku z windą, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

681 048 zł63,06 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycja zakończona - zapraszamy do umówienia się na prezentację! Skrajna 17 w Opolu to kameralna nowopowstała inwestycja, usytuowana w spokojnej części miasta przy ulicy Skrajnej.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł59,02 m² 8 556,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2p. Śródmieście w Opolu do sprzedaży Mamy zaszczyt przedstawić bardzo ciekawą i piękną nieruchomość, usytuowaną w śródmieściu w cichej lokalizacji Opola.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł35 m² 12 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie na osiedlu Róży Wiatrów ul. Szmaragdowa, opole Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w sercu cenionego osiedla Róży Wiatrów przy ul. Szmaragdowej, zrealizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

494 000 zł49 m² 10 081,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością oferujemy do kupienia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 49 m2, które jest zlokalizowane w Śródmieściu Opola. Lokal znajduje się na parterze, w 3 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł42,21 m² 63,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowe mieszkanie do wynajmu zlokalizowane w Opolu. Nieruchomość stanowi mieszkanie o pow. 42,21 m2 wraz z przynależną piwnicą i miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł62 m² 9 661,29 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 62.00 m2. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł101,36 m² 9 175,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do zakupu proponujemy mieszkanie czteropokojowe z balkonem o pow. 101,36 m2 zlokalizowane w Centrum (blisko galerii Solaris) w Opolu. Mieszkanie wymaga przeprowadzenia remontu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł47 m² 40,43 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie na Chabrach do wynajęcia Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania zlokalizowanego na ósmym piętrze jednego z "deskowców" na opolskich Chabrach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kaliska

Opole,opolskie

2 100 zł44 m² 47,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja. Wynajmę bez pośredników luksusowe mieszkanie na osiedlu Malinka przy ul. Kaliskiej w Opolu. Wynajem okazjonalny, minimum na rok. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w budynku.