dowolna

Mieszkania Opole ul. Opolskich

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opolskich

Śródmieście,Opole

170 000 zł51 m² 3 331,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam pilnie mieszkanie za kwotę 170 000 do negocjacji! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego położonego na trzecim piętrze w bloku w Opolu-Śródmieście przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opolskich

Śródmieście,Opole

950 zł41 m² 23,17 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe przy ulicy Książąt Opolskich. Mieszkanie jest jasne, po remoncie, umeblowane, każdy z pokoi jest odrębny, większy pokój posiada balkon,kuchnia jasna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opolskich

Opole,opolskie

455 000 zł103 m² 4 406,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Mieszkanie Sprzedaż Przestronne mieszkanie trzypokojowe, o powierzchni użytkowej 103,25 m2 , położone na parterze 3 piętrowej kamienicy z początku XX wieku, w ścisłym Centrum Opola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opolskich

Stare Miasto,Opole

600 zł51 m² 11,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Sympatyczna para poszukuje osoby pracujacej, studenta badz pary do mieszkania dwupokojowego :) cena to (600zł jedna osoba, dwie osoby 650zl+proad i gaz ). Mieszkanie składa się z dwoch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opolskich

Stare Miasto,Opole

600 zł51 m² 11,76 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opolskich

Stare Miasto,Opole

600 zł51 m² 11,76 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opolskich

Śródmieście,Opole

1 450 zł50 m² 29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie W rynku nad pubem warka od zaraz 50m- bardzo słoneczne, umeblowane - składa się z dwóch oddzielnych pokoi, kuchni z oknem, przedpokoju oraz łazienki połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opolskich

Stare Miasto,Opole

600 zł51 m² 11,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Sympatyczna studentka poszukuje osoby pracujacej, studenta badz pary do mieszkania dwupokojowego :) cena to (600zł +proad i gaz przy jednej osobie)( para 650zl). Mieszkanie składa się z dwoch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Opolskich

Stare Miasto,Opole

325 zł18 m² 18,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Sympatyczna studentka poszukuje dziewczyny do pokoju dwuosobowego: cena to 325zł + proad i gaz Mieszkanie składa się z dwoch pokoi. Pokój jest bardzo obszerny (18m2) z balkonikiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rynek

Śródmieście,Opole

1 399 zł50 m² 27,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w ścisłym centrum opola - rynek nad pubem warka (dawny Pająk). Mieszanie przestronne, bardzo słoneczne składa się z dwóch pokoi, kuchni z oknem, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Opolskich

Śródmieście,Opole

990 zł28 m² 35,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Cena zawiera wszystkie opłaty / może ulec niewielkiej zmianie w zależności od zużycia prądu, wody, czy ogrzewania - są liczniki/ Mieszkanie do wynajęcia od czerwca

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Opolskich

Opole,opolskie

350 zł19 m² 18,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukuję współlokatorki do dzielenia pokoju ze studentka w mieszkaniu dwupokojowym. Tylko dla osoby niepalacej bez zwierzat, mieszkanie bardzo dobrze usytuowane 5min od rynku i Universytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opolskich

Stare Miasto,Opole

350 zł51 m² 6,86 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Opolskich

Opole,opolskie