Mieszkanie, ul. Pułaskiego
Pułaskiego, Opole, opolskie
- 510 000 zł
- 49,50 m²
- 10 303,03 zł/m²
Elżbieta Kliś
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Pułaskiego
Pułaskiego, Opole, opolskie
zaktualizowane:
19 maja 2026
Mieszkanie, ul. Pułaskiego
Zaktualizowane: 19 maja 2026
510 000 zł 49,50 m² 10 303,03 zł/m²
2/3
2
-
-
wysoki standard
Zobacz na mapie
Piętro:
2/3Liczba pokoi:
2Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
wysoki standardSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 510 000 zł (10 303,03 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 49,50 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- okna: plastikowe
- Budynek: kamienica
- Rozkład mieszkania: piętro 2/3
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica, ogródek
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Źródło: biuro nieruchomości: "RENDOM" Nieruchomości, zaktualizowane: 19.05.2026
- numer ogłoszenia: 761/17022/OMS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Pułaskiego, Opole, opolskie
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, restauracja, fitness, centrum handlowe, bank, plac zabaw
Opis nieruchomości
Wyjątkowa oferta sprzedaży mieszkania w sercu Opola, ul. Pułaskiego!
To niezwykłe mieszkanie łączy w sobie wszystkie zalety centralnej lokalizacji z ciszą i spokojem, co sprawia, że jest idealnym miejscem do życia.
Atuty mieszkania:
- Powierzchnia: 49,5 m² funkcjonalna przestrzeń, która zaskakuje swoim układem.
- Jasny pokój dzienny połączony z praktyczną kuchnią.
- Przestronna sypialnia.
- Łazienka z WC oraz przedpokój. (...)