Mieszkanie Opole
Opole, opolskie
- 789 000 zł
- 77 m²
- 10 246,75 zł/m²
Piotr Ociepa
Skontaktuj się
Mieszkanie Opole
Opole, opolskie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Mieszkanie Opole
Zaktualizowane: 12 maja 2026
789 000 zł 77 m² 10 246,75 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
2/3
3
-
-
dobry
Piętro:
2/3Liczba pokoi:
3Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 789 000 zł (10 246,75 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 77 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: kamienica
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 2/3
- Powierzchnia dodatkowa: loggia, piwnica
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: elektryczne, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Źródło: biuro nieruchomości: Merlon Nieruchomości, zaktualizowane: 12.05.2026
- numer ogłoszenia: 4/19458/OMS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Opole, opolskie
Opis nieruchomości
Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji w centrum Opola. Lokal znajduje się na 2 piętrze zadbanej, 3-piętrowej kamienicy po remoncie, z odnowioną klatką schodową.
Mieszkanie ma bardzo dobry, rozkładowy układ pomieszczeń i jest dwustronne, dzięki czemu wnętrza są ustawne oraz dobrze doświetlone. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, osobnej kuchni z miejscem na stół, łazienki oraz przedpokoju z zabudowaną szafą. (...)