Mieszkanie, ul. Cieszyńska

Cieszyńska, Malinka, Opole, opolskie

  • 1 600 000 zł
  • 148 m²
  • 10 810,81 zł/m²

Zdjęcie

Ewa Abłażej

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Cieszyńska

Cieszyńska, Malinka, Opole, opolskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

1 600 000 zł

148 m²

10 810,81 zł/m²

Mieszkanie, ul. Cieszyńska

Zaktualizowane: 18 maja 2026

1 600 000 zł 148 m² 10 810,81 zł/m²

Piętro:
1/1
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
2012
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

1/1

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

2012

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 1 600 000 zł (10 810,81 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 148 m², 4 pokoje, 2 łazienki; stan: wysoki standard
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: rok budowy: 2012
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/1
  • Powierzchnia dodatkowa: taras
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: tak
  • Źródło: biuro nieruchomości: "RENDOM" Nieruchomości, zaktualizowane: 18.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 760/17022/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowy dwupoziomowy apartament wykończony w wysokim standardzie, w stylu glamour.
Apartament znajduje się w budynku w zabudowie szeregowej, na 1 piętrze, w sercu Malinki przy ul. Cieszyńskiej.
Nieruchomość ma metraż 148m2 i składa się z:
- przestronnego salonu z jadalnią,
- otwartej kuchni,
- dużej łazienki,
- sypialni z wyjściem na balkon,
- pralni/garderoby,
- 2 sypialni na piętrze,
- oddzielnej (...)

Agent

Ewa Abłażej

534 905...

534 905 999

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Ewa Abłażej

534 905...

534 905 999

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.