Mieszkanie Opole
Opole, opolskie
- 599 000 zł
- 49 m²
- 12 224,49 zł/m²
Katarzyna
Skontaktuj się
Mieszkanie Opole
Opole, opolskie
zaktualizowane:
13 maja 2026
Mieszkanie Opole
Zaktualizowane: 13 maja 2026
599 000 zł 49 m² 12 224,49 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
2/3
-
-
-
-
Piętro:
2/3Liczba pokoi:
-Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 599 000 zł (12 224,49 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 49 m²
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 2/3
- Źródło: biuro nieruchomości: ODI Biuro Nieruchomości, zaktualizowane: 13.05.2026
- numer ogłoszenia: ODI/2518
Lokalizacja
- Adres: Opole, opolskie
Opis nieruchomości
NOWOŚĆ!
OKAZJA!
Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu komfortowe 2 pokojowe mieszkanie w Centrum.
Rozkład:
-przestronny salon
-sypialnia
-kuchnia
-łazienka
-przedpokój
-przynależna piwnica
Mieszkanie po generalnym remoncie obejmującym wymianę instalacji elektrycznej, wodno- kanalizacyjnej, położeniem nowych tynków, gładzi,płytek, podłóg i stolarki drzwiowej. (...)
577 271...
577 271 313
77 441 78 82