Mieszkanie Opole

Opole, opolskie

  • 394 000 zł
  • 33,53 m²
  • 11 751 zł/m²

Zdjęcie

Małgorzata Kaliń...

Skontaktuj się

Mieszkanie Opole

Opole, opolskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

394 000 zł

33,53 m²

11 751 zł/m²

Mieszkanie Opole

Zaktualizowane: 13 maja 2026

394 000 zł 33,53 m² 11 751 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Piętro:
-
Liczba pokoi:
1

Liczba pokoi:

1

• Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 394 000 zł (11 751 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: inna
  • Charakterystyka mieszkania: 33,53 m², 1 pokój; stan: bardzo dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: kamienica
  • Rozkład mieszkania: piętro , jednopoziomowe

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Stylowa kawalerka Boho | Centrum Opola | Gotowa do zamieszkania
Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 33,53 m, urządzona w modnym i przytulnym stylu Boho, położona w ścisłym centrum Opola zaledwie kila kroków od Galerii Solaris. To idealna propozycja dla osób ceniących estetyczne wnętrza, komfort oraz doskonałą lokalizację w samym sercu miasta. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze zadbanej, czteropiętrowej kamienicy. (...)

Agent

Małgorzata Kalińska

662 217...

662 217 433

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Małgorzata Kalińska

662 217...

662 217 433

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości