TYLKO W NASZYM BIURZE!
KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC 2%!
APARTAMENT JEST NIERUCHOMOŚCIĄ BEZCZYNSZOWĄ!
Jasna Polana to zaledwie kilka przestronnych i bardzo jasnych apartamentów, które powstają w Zawadzie w bezpośrednim sąsiedztwie lasu.
Jasna Polana zlokalizowana jest w Zawadzie, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, w bezpośrednim otoczeniu lasu i terenów rekreacyjnych. (...)
Rozwiń opis
TYLKO W NASZYM BIURZE!
KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC 2%!
APARTAMENT JEST NIERUCHOMOŚCIĄ BEZCZYNSZOWĄ!
Jasna Polana to zaledwie kilka przestronnych i bardzo jasnych apartamentów, które powstają w Zawadzie w bezpośrednim sąsiedztwie lasu.
Jasna Polana zlokalizowana jest w Zawadzie, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, w bezpośrednim otoczeniu lasu i terenów rekreacyjnych. Ścieżka spacerowa z Jasnej Polany prowadzi prosto do sosnowego lasu, natomiast ścieżka rowerowa nad jezioro Turawskie.
Inwestycja przeznaczona dla osób poszukujących Apartamentów w cichej i zielonej okolicy, jednak z dogodnym dojazdem do centrum Opola.
Infrastruktura w miejscowości Zawada zapewnia komfort codziennego życia. Kilka minut spacerem od Jasnej Polany funkcjonuje lokalne centrum handlowe, sportowe (siłownia, korty tenisowe), restauracje, przedszkole oraz szkoła podstawowa. Blisko są również bank, poczta, przychodnia.
Apartamenty zostały zaprojektowane w ten sposób, że okna tarasowe znajdują się od południowej strony. Dzięki dużym przeszkleniom wszystkie mieszkania są jasne, słoneczne i z bezpośrednim widokiem na piękny las!
Jasna Polana to mądrze zaprojektowana inwestycja. Architektura budynków charakteryzuje się nowoczesną, elegancką i jasną kolorystyką. Bryły budynku, utrzymane w modernistycznym stylu są proste i funkcjonalne.
Apartament na piętrze o łącznej powierzchni 89,67 m² plus balkon 13,3 m².
Niniejsze ogłoszenie dotyczy sprzedaży apartamentu zlokalizowanego na piętrze, składającego się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, 3 sypialni, łazienki z toaletą oraz przedpokoju o łącznej powierzchni 89,67 m2. Apartament posiada balkon o pow. ok. 13,3 m².
Apartament oddawany będzie w stanie deweloperskim. W trosce o wygodę przyszłych właścicieli, budynek zostanie wykonany z wykorzystaniem najnowszych energooszczędnych technologii. Mieszkanie wyposażone będzie w okna pięciokomorowe z roletami zewnętrznymi, od strony południowej przeszklenia obsługiwać będą żaluzje fasadowe, źródłem ogrzewania będzie pompa ciepła co w połączeniu z ogrzewaniem podłogowym zapewni optymalizację kosztów eksploatacji, za dopłatą jest możliwość podłączenia zasilania z paneli fotowoltaicznych.
Zadzwoń i umów się na bezpłatną prezentację nieruchomości. Serdecznie zapraszam do współpracy!
Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )