Mieszkanie
Krzemieniecka, Kolonia Gosławicka, Opole, opolskie
- 439 000 zł
- 47,50 m²
- 9 242,11 zł/m²
Adam Kornacki
Skontaktuj się
Mieszkanie
Krzemieniecka, Kolonia Gosławicka, Opole, opolskie
zaktualizowane:
26 kwietnia 2026
Mieszkanie
Zaktualizowane: 26 kwietnia 2026
439 000 zł 47,50 m² 9 242,11 zł/m²
Nie zwlekaj z kontaktem
bardzo wysokie zainteresowanie
1/2
2
2014
przynależne na ulicy
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
1/2Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2014Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicyStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 439 000 zł (9 242,11 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: do uzgodnienia
- Forma własności: TBS
- Charakterystyka mieszkania: 47,50 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2014
- technika budowy: nowa technologia
- dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Rozkład mieszkania: piętro 1/2, dwustronne, dwupoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon (6 m²), piwnica 2,50 m²
- Czynsz: 1 100 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: aneks kuchenny, z oknem, w zabudowie
- Łazienka: prysznic
- Media: ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: tak
- Bezpieczeństwo: rolety antywłamaniowe, domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (50 miejsc parkingowych)
- Możliwe przeznaczenie: nadaje się na biuro
- Źródło: biuro nieruchomości: PrimaDom, zaktualizowane: 26.04.2026
- numer ogłoszenia: 73
Lokalizacja
- Adres: Krzemieniecka, Kolonia Gosławicka, Opole, opolskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, łąka, las
- cicho
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła średnia, uczelnia wyższa, biblioteka, restauracja, kawiarnia, pub, fitness, siłownia, basen, tenis, boisko, apteka, przychodnia, szpital, przystanek autobusowy, supermarket, centrum handlowe, hotel, posterunek policji, bankomat, stacja benzynowa, kościół, parking, poczta, bank, park, plac zabaw