Mieszkanie, ul. Telesfora

Telesfora, Opole, opolskie

  • 415 000 zł
  • 46,35 m²
  • 8 953,61 zł/m²

Zdjęcie

Agnieszka Kuśmir...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Telesfora

Telesfora, Opole, opolskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

415 000 zł

46,35 m²

8 953,61 zł/m²

Mieszkanie, ul. Telesfora

Zaktualizowane: 21 maja 2026

415 000 zł 46,35 m² 8 953,61 zł/m²

Piętro:
parter/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

parter/4

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 415 000 zł (8 953,61 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: spółdzielcze własnościowe, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 46,35 m², 3 pokoje; stan: do remontu
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 800 zł
  • Kuchnia: z oknem
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Trzy pokoje | parter | Gotowe do Twojej metamorfozy
Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Oto ono.
Funkcjonalny, przemyślany rozkład- trzy osobne pokoje, kuchnia i łazienka z kabiną prysznicową. Salon z wyjściem na balkon, z którego rozpościera się widok na tereny zielone. Codzienne śniadanie z kawą i szumem drzew? Proszę bardzo. (...)

Agent

Agnieszka Kuśmirska

661 712...

661 712 499

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

661 712...

661 712 499

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości