dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Opole Stare Miasto

134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Wyspa Pasieka,Opole

569 000 zł51 m² 11 156,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością oferujemy Państwu do kupienia mieszkanie 2 pokojowe, zlokalizowane w ulubionej dzielnicy Opolan- pasiece. Lokal ma powierzchnię 51 m2, na którą składa się: - pokój - pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Stare Miasto,Opole

480 000 zł72 m² 6 624,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - mieszkanie 4-pokojowe ok. 73 m2. III piętro w kamienicy, dobry standard Opole - Centrum. TO mieszkanie możesz kupić na kredyt "rkm" bez wkładu własnego! Proponujemy funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Ozimska

Stare Miasto,Opole

68,12 zł/m²69 m² 4 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia elegancki lokal usługowo-handlowo-biurowy o powierzchni ok. 69 m, położony na parterze kamienicy przy jednej z głównych ulic Opola ul. Ozimskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Stare Miasto,Opole

405 000 zł43 m² 9 418,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Została zawarta umowa przedwstępna W centrum Opola 2-pokojowe mieszkanie w zadbanej kamienicy W samym sercu tętniącego życiem Opola, gdzie historia splata się z codziennością,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. 1 Maja

Stare Miasto,Opole

375 000 zł47 m² 7 978,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję - lokal usługowy do sprzedaży lub wynajęcia. Główne cechy nieruchomości: - powierzchnia: 47m - Lokalizacja: opolu, ul. 1 maja - duży ruch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Oleska

Stare Miasto,Opole

1 799 zł20 m² 89,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulna, w pełni wyposażona kawalerka w centrum Opola, idealna dla studenta, singla lub pary. Lokalizacja: ul. Oleska, opole Śródmieście Piętro: 2 z 3 (blok) Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Opole

65,71 zł/m²42 m² 2 760 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem oferty jest funkcjonalny lokal użytkowy o łącznej powierzchni 42 m , położony w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej części Śródmieścia w Opolu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niedziałkowskiego

Wyspa Pasieka,Opole

559 000 zł51 m² 10 960,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

To wnętrze zostało zaprojektowane w spójnym, nowoczesnym stylu z nutą eleganckiego minimalizmu. Bazą aranżacji jest ciepła podłoga o wyraźnym rysunku drewna, która nadaje wnętrzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Opole

1 795 000 zł156 m² 11 506,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Niepowtarzalna oferta: ekskluzywne mieszkanie w zabytkowej kamienicy w sercu Opola Oferujemy Państwu do nabycia ekskluzywny lokal mieszkalny zlokalizowany na drugim piętrze historycznej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem Opole

Stare Miasto,Opole

69,67 zł/m²15 m² 1 045 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 15 m z dodatkowym, oddzielnym pomieszczeniem (ok. 3 m) mogącym pełnić funkcję magazynku. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze kamienicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ozimska

Stare Miasto,Opole

823 600 zł134 m² 6 146,27 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę sprzedaży lokalu użytkowego o powierzchni 134 m , zlokalizowanego przy ul. Ozimskiej 19 w Opolu - w bezpośrednim sąsiedztwie Biura Paszportowego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Wyspa Pasieka,Opole

375 000 zł40 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę mieszkania, położonego na parterze w niskim bloku na pożądanej dzielnicy Opola - Pasiece. Mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 40 m2 składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Stare Miasto,Opole

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Wszystko zostało wymienione łącznie z dachem budynku, elewacją i wszystkimi mediami. Lokal składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią

Stare Miasto,Opole

307 000 zł21 m² 14 481,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka | inwestycja | centrum opola | niskie koszty utrzymania Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 21.2m2 zlokalizowana w centralnej części miasta Opola przy ulicy Waryńskiego, Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Opole

1 269 000 zł136 m² 9 330,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość o powierzchni 136 m , zlokalizowaną w jednej z najpiękniejszych kamienic w Opolu. To adres, który buduje wizerunek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Opole

51,52 zł/m²33 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia w genialnej lokalizacji! Dane lokalu: składa się on z dwóch pomieszczeń oraz wc o łącznej powierzchni 33,5 m2. Lokal jest w stanie do adaptacji, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Opole

Stare Miasto,Opole

669 000 zł122 m² 5 483,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży jasne, słoneczne, komfortowe 5 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 122 m2 z dużym, zadbanym ogrodem, zlokalizowane w cichej i spokojnej dzielnicy Opola. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Opole

Stare Miasto,Opole

2 200 zł37 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Proponujemy do najmu atrakcyjne mieszkanie, usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku, w ścisłym centrum miasta. Doskonała lokalizacja! - 5 minut do rynku. Mieszkanie ma powierzchnię 37 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Opole

Stare Miasto,Opole

353 980 zł80 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Szanowni Państwo, w naszej ofercie znajdą Państwo szeroką ofertę domów modułowych całorocznych w powierzchnią zabudowy do 70 metrów. Powierzchnia użytkowa oferowanych projektów nawet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Opole

Stare Miasto,Opole

808 000 zł76 m² 10 631,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania na parterze w nowoczesnym bliźniaku z 2019 roku. Lokalizacja w dynamicznie rozwijającej się okolicy Opola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ozimska

Stare Miasto,Opole

4 500 zł150 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne, czteropokojowe mieszkanie, o powierzchni użytkowej ok. 150 m2, położone na drugim piętrze kamienicy w Centrum Opola, ulica Ozimska. Mieszkanie w standardzie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Opole

Wyspa Pasieka,Opole

700 000 zł113 m² 6 167,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa cena: 6167/m2-Wyjątkowa Oferta - Przestronne Mieszkanie z duszą na Sprzedaż w Zabytkowej Kamienicy, jednej z najpiękniejszych w docenianej przez opolan i nie tylko dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięstwa

Stare Miasto,Opole

387 000 zł48 m² 8 062,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m, położone w spokojnej części Opola, przy ul. Zwycięstwa. Lokal znajduje się na 10. ostatnim piętrze zadbanego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Stare Miasto,Opole

425 810 zł39 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal niemieszkalny o powierzchni 38,71 m, zlokalizowany na parterze dużej kamienicy. Lokal sprzedawany jest w stanie deweloperskim z wykonanymi elementami wykończenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Przyjaźni

Stare Miasto,Opole

560 000 zł61 m² 9 210,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na parterze, w spokojnej i zielonej części Opola - Aleja Przyjaźni. To idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, prywatność i kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem

Stare Miasto,Opole

850 000 zł147 m² 5 798,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w centrum miasta - stwórz swój wymarzony dom! Jeśli szukasz dużego mieszkania w samym sercu miasta, które możesz dostosować do własnych potrzeb i stylu, ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Stare Miasto,Opole

72,49 zł/m²62 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Z przyjemnością prezentujemy lokal o powierzchni 62,8 m, z dodatkowym pomieszczeniem magazynowym o powierzchni 40 m, usytuowany na parterze w ścisłym centrum Opola, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Stare Miasto,Opole

799 370 zł73 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal niemieszkalny (użytkowy) o powierzchni 72,67 m, położony na parterze dużej kamienicy. Lokal wyróżnia się dużymi, jasnymi pomieszczeniami, wysokością ok. 3 m oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Barlickiego

Stare Miasto,Opole

4 100 000 zł301 m² 13 609,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal gastronomiczny z pełnym wyposażeniem kuchni oraz restauracji o pow. 301,27m2 z wyjściem na duży ogródek z antresolą (patrz rzut i wizualizacja). Piano 21 , to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Barlickiego

Stare Miasto,Opole

650 000 zł34 m² 18 978,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Apartament nr 8 (II piętro)- 34,25m2 od strony wschodniej. Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z toaletą, przedpokoju z garderobą oraz osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Opole

Stare Miasto,Opole

37 zł/m²40 m² 1 480 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą najmu lokalu położonego przy ul. Budowlanych. Lokal o powierzchni 40m2 zlokalizowany jest na I piętrze. Cena najmu: 40zł/1m2 bez żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Oleska

Stare Miasto,Opole

1 799 zł20 m² 89,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Barlickiego

Stare Miasto,Opole

650 000 zł34 m² 18 978,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Apartament nr 8 (II piętro)- 34,25m2 od strony wschodniej. Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z toaletą, przedpokoju z garderobą. Piano 21 , to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Opole

35,26 zł/m²156 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Niepowtarzalna oferta: ekskluzywne mieszkanie w zabytkowej kamienicy w sercu Opola Oferujemy Państwu do wynajęcia ekskluzywny lokal zlokalizowany na drugim piętrze historycznej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Stare Miasto,Opole

499 000 zł53 m² 9 355,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w sercu Opola! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania położonego w dzielnicy Stare Miasto w Opolu. Nieruchomość usytuowana jest na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Opole

Wyspa Pasieka,Opole

1 255 000 zł124 m² 10 121 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Okazja! Przedstawiamy Państwu do sprzedania wyjątkowe mieszkanie z wyodrębnioną częścią mieszkalną oraz gabinetową. Lokal o powierzchni 124 m2, położony na parterze w trzy piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Opole

Stare Miasto,Opole

2 950 zł176 m² 16,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Powierzchnia magazynowousługowa do wynajęcia 176 m Do wynajęcia funkcjonalna hala magazynowa o powierzchni ok. 176 m, zlokalizowana w dogodnym punkcie blisko centrum miasta. Obiekt posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Opole

Stare Miasto,Opole

1 800 zł550 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Posiadamy w ofercie plac o pow. 550 m2 do wynajęcia wraz z lokalem biurowym 10 m2 Plac mieści się w ścisłym centrum Opola, jego przeznaczenie może być dowolne - w tej chwili.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krakowska

Stare Miasto,Opole

2 000 zł59 m² 34,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem klimatyczne i przestronne mieszkanie o powierzchni 58,54 m, położone na 3. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Krakowskiej w samym centrum miasta. Lokal wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Stare Miasto,Opole

513 000 zł72 m² 7 107,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowe do wprowadzenia po generalnym remoncie! Nie znajdziesz tu prowizorki ani odświeżenia na szybko wszystko zostało zrobione od podstaw: nowe instalacje (elektryczna, wod.-kan.), nowe okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Opole

Stare Miasto,Opole

396 000 zł36 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania funkcjonalna kawalerka o powierzchni użytkowej 36 m2, położona na pierwszym piętrze w budynku wielorodzinnym, w ścisłym Centrum Opola. Mieszkanie w standardzie do.