dowolna

Nieruchomości Opole - Oferty wynajmu nieruchomości

387 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

387 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal usługowy Opole

Zaodrze,Opole

44,63 zł/m²60 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem lokal o powierzchni 60,5 m2 położony na parterze kamienicy na opolskim Zaodrzu. Lokal składa się z 3 pomieszczeń głównych, toalety oraz pomieszczenia magazynowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem Opole

Stare Miasto,Opole

58,33 zł/m²36 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia niewielki, wygodny lokal biurowy o powierzchni 36 m, położony w nowoczesnym biurowcu w śródmieściu w Opolu. To doskonała propozycja dla małej firmy, freelancera lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Luboszycka

Gosławice,Opole

2 300 zł32 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu mieszkanie - kawalerkę na wynajem 1 pokój w Opole - Śródmieście. Mieszkanie jest nowe jeszcze nikt w nim nie zamieszkał. Budynek oddany w 2024r. Wszystko nowe. Jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Opole

Metalchem,Opole

35 zł/m²160 m² 5 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Na wynajem oferujemy duży lokal o powierzchni 160m2 znajdujący się n I piętrze w budynku zlokalizowanym w strefie ekonomicznej na opolskim Metalchemie. Składa się on z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem Opole

Kolonia Gosławicka,Opole

37 zł/m²24 m² 907 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal z przeznaczeniem biurowym lub usługowo-handlowym. Oferowany lokal znajduje się w Opolu na granicy Śródmieścia i Kolonii Gosławickiej. Zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Chabry,Opole

1 850 zł39 m² 47,72 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje z balkonem | Opole Chabry | umeblowane Do wynajęcia przytulne mieszkanie 39 m w świetnej lokalizacji ul. Chabry, opole. Mieszkanie znajduje się na parterze wysokiego bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Oleska

Gosławice,Opole

13 000 zł350 m² 37,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 522 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu nieruchomości inwestycyjnej położonej na gruncie o powierzchni 1522 m2 przy ul. Oleskiej w Opolu dzielnica Gosławice. Leży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przylesie

Przylesie,Opole

2 500 zł45 m² 55,52 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Prezentujemy Państwu do wynajęcia komfortowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 45m2 , położone na pierwszym piętrze w niskim bloku z windą zlokalizowanym w Opolu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 10 Sudeckiej Dywizji Zmechanizowanej

Półwieś,Opole

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni ok 70m2, zlokalizowane w nowym budynku, którego architektura zdecydowanie wyróżnia się na tle innych nowych budynków Opola. Składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Opole

Zakrzów,Opole

2 400 zł200 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Super cena Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu hali magazynowej położonej w dzielnicy Zakrzów. Hala ma powierzchnię 200m2 i posiada dużą bramę. Po więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Półwieś,Opole

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajmu jasne i przytulne mieszkanie o pow. 37,06 m2 w jednym z bloków na ul. Partyzanckiej w Opolu. Zlokalizowane na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Opole

Stare Miasto,Opole

4 212 zł156 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowobiurowa 156 m Oferuję do wynajęcia halę o powierzchni 156 m, w bardzo dobrym stanie technicznym, zlokalizowaną na ogrodzonym terenie z wygodnym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Londzina

Nowa Wieś Królewska,Opole

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem i miejscem parkingowym na terenie za bramą na pilota. Mieszkanie znajduje się w Opolu na Polskiej Nowej Wsi Królewskiej. Blok jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hallera

Zaodrze,Opole

2 300 zł56 m² 40,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe na wysokim parterze, opole - Zaodrze. Idealne dla singla, pary lub rodziny z małym dzieckiem. Oferujemy na wynajem bardzo ładne mieszkanie na nowym osiedlu, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piotrkowska

Malinka,Opole

2 000 zł36 m² 56 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przytulne, słoneczne i w pełni wyposażone mieszkanie gotowe do wprowadzenia! Na wynajem oferujemy bardzo ładne, zadbane i niezwykle przytulne mieszkanie, położone na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ozimska

Śródmieście,Opole

3 250 zł69 m² 47,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu 3-pokojowy, piękny apartament w Centrum Opola. W cenie czynszu najmu są zawarte opłaty za 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym. Mieszkanie jest klimatyzowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jankowskiego

Śródmieście,Opole

2 000 zł50 m² 40,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania 2 pokojowego z garderobą, znajdującego się w Opolu przy ul.Jankowskiego. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 49,95m2 Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kielecka

Opole,opolskie

1 800 zł31 m² 57,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowa kawalerka o powierzchni 31,3 m, położona na 2. piętrze w zadbanym budynku. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone, gotowe do wprowadzenia od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Opole

Śródmieście,Opole

35 zł/m²156 m² 5 473 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Plac Teatralny 12 | 156,37 m | przy Teatrze im. Jana Kochanowskiego w Opolu Teatr im. Jana Kochanowskiego perła nowoczesnej architektury Opola, zlokalizowana w zielonym centrum miasta oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Opole

Stare Miasto,Opole

69,30 zł/m²114 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentujemy Państwu do wynajmu lokal handlowo-usługowy w centrum Opola o powierzchni łącznej około 114 m2. Lokalizacja: - znajduje się przy jednej z głównych ulic Opola, naprzeciwko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Opole

Kolonia Gosławicka,Opole

4 200 zł53 m² 79,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie 53m2 - wysoki standard, najem okazjonalny. Przestronne i eleganckie, w pełni wyposażone, zlokalizowane w pobliżu dużej galerii handlowej. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Opole,opolskie

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 47 m Opole, pl. Teatralny - Komfort i styl w sercu miasta Do wynajęcia przytulne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 47 m położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waryńskiego

Opole,opolskie

3 600 zł65 m² 55,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Pokój dla studenta do wynajęcia Szukasz komfortowego pokoju w świetnej lokalizacji? Mamy coś dla Ciebie! Lokalizacja: ul. Waryńskiego, opole- 5 min do Wydziału Medycznego uo- blisko innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Maja

Stare Miasto,Opole

1 900 zł43 m² 44,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam do wynajmu przytulnego, dwupokojowego mieszkania w dobrej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze zadbanego bloku, i składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Ozimska

Malinka,Opole

28,24 zł/m²196 m² 5 535 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

5535 zł to cena brutto. Netto 4500. Wystawiamy pełną fakturę vat 23%. Ogłoszenie dotyczy najmu, a nie sprzedaży. Nastąpił błąd przy dodawaniu oferty. Do wynajęcia praktycznie od zaraz obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Plac Mikołaja Kopernika

Stare Miasto,Opole

39,18 zł/m²97 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu lokalu w Centrum Opola. Szczegóły nieruchomości: - lokal biurowy/usługowy położony na parterze kamienicy, - cztery pomieszczenia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Opole,opolskie

3 200 zł83 m² 38,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Opola 83 m z tarasem | Styl, przestrzeń i komfort Serdecznie zapraszam do zapoznania się z unikalną ofertą wynajmu przestronnego, stylowo wykończonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Opole

Zaodrze,Opole

2 600 zł50 m² 51,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie położone na parterze nowego nowoczesnego budynku z windą. Mieszkanie jest nowe, dwupokojowe i składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. 1 Maja

Śródmieście,Opole

2 300 zł32 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w centrum Opola: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m , położone na trzecim piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. 1 maja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Śląskich

Wyspa Pasieka,Opole

2 500 zł78 m² 32,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w centrum Opola przy ul. Powstańców Śląskich, położone na drugim piętrze jednego z bardzo ładnie utrzymanych budynków opolskiej wyspy Pasieki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Klasztorna

Śródmieście,Opole

66,14 zł/m²94 m² 6 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal biurowy położony w Opolu na 1 piętrze o pow. ok. 94.5 m2. Nieruchomość spełnia warunki do prowadzenia różnego rodzaju działalności biurowej lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Opole

Półwieś,Opole

9 900 zł243 m² 40,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:606 m²

Polecamy do najęcia dom wolnostojący w bardzo dobrym stanie technicznym (w którym znajdują się 4 mieszkania) o powierzchni całkowitej 242,72 m2, znajdujący na dzielnicy Półwieś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chabrów

Chabry,Opole

2 200 zł50 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta zawieszona tylko W naszym biurze Najem na zasadzie umowy najmu okazjonalnego, nie dotyczy osób prowadzących działalność gospodarczą. Polecamy Państwu do najęcia świeżo wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Armii Krajowej,Opole

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 35m2 z przepięknym widokiem na Panoramę Opola i góry. Mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu Armii Krajowej przy ulicy Bytnara Rudego 13. Jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Czarnowąsy,Opole

1 990 zł36 m² 54,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiam ofertę najmu 2-pokojowego mieszkania w ścisłym centrum Opola w bliskiej odległości od Dworca Głównego pkp-950 m. Mieszkanie odświeżone, z nowymi oknami pcv zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niemodlińska

Bliskie Zaodrze,Opole

1 900 zł45 m² 42,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowy apartament znajdujący się na trzecim piętrze niskiej kamienicy. Lokal położny jest blisko sklepu Lid w Opolu przy ul. Niemodlińskiej. Przy kamienicy znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. 1 Maja

Śródmieście,Opole

41,18 zł/m²170 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Do wynajęcia przestronny lokal usługowy o powierzchni ok. 170 m, zlokalizowany w samym sercu Opola tuż przy dworcu pkp i pks, na skrzyżowaniu ulic 1 Maja i Krakowskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Krzemieniecka

Malinka,Opole

3 000 zł73 m² 41,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo atrakcyjny apartament mieszkalny położony w Opolu przy ulicy Krzemienieckiej tzw. Osiedle Klonowe. Lokal położony jest na parterze. Nieruchomość składa się z łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilsona

Kolonia Gosławicka,Opole

1 950 zł54 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w urokliwej, zielonej dzielnicy Kolonia Gosławicka w Opolu! Zlokalizowane przy ulicy Wilsona, na drugim piętrze niskiego, dwupiętrowego bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jesienna

Kolonia Gosławicka,Opole

2 900 zł75 m² 38,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 3 - pokojowe mieszkanie na wynajem w Opolu - Kolonia Gosławicka ul. Jesienna - boczna Tysiąclecia Oferujemy na do najmu przestronne mieszkanie urządzone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Klasztorna

Śródmieście,Opole

66,67 zł/m²60 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal biurowy położony w Opolu na 1 piętrze o pow. ok. 60 m2. Nieruchomość spełnia warunki do prowadzenia różnego rodzaju działalności biurowej lub.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij