dowolna

Nieruchomości Opole - Oferty wynajmu nieruchomości

387 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

387 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Kępska

Zakrzów,Opole

30 zł/m²285 m² 8 550 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

zapraszamy do skorzystania z oferty najmu lokalu o powierzchni 285 m2 położonego przy ul. Kępskiej 8 w Opolu. Elastyczne warunki najmu W cenie komfortowy parking dla najemców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Opole

Śródmieście,Opole

8 280 zł360 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia nowa hala magazynowo - usługowa z możliwością aranżacji pod różnorodną działalność. Zlokalizowana w śródmieściu Opola przy jednej z ulic, gdzie mieszczą się liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tarnopolska

Kolonia Gosławicka,Opole

2 600 zł47 m² 55,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferujemy do wynajęcia wygodne i słoneczne mieszkanie położone w jednym z budynków zlokalizowanych na ul. Tarnopolskiej w Opolu. Mieszkanie o pow. 47,2m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Oświęcimska

Metalchem,Opole

25 zł/m²270 m² 6 750 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na wynajem oferujemy duży lokal usługowy w budynku wolnostojącym położonym na Metalchemie przy ul. Oświęcimskiej. Składa się on z powierzchni magazynowo-warsztatowej (ok. 220m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bytnara Rudego

Armii Krajowej,Opole

1 900 zł48 m² 39,67 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przytulne i bardzo jasne mieszkanie o pow. 47,90 m2 zlokalizowane przy ul. Bytnara Rudego w Opolu - (armii Krajowej). Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Śródmieście,Opole

2 000 zł42 m² 47,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie przy skrzyżowaniu ulic 1 Maja i Katowickiej. Mieszkanie przy ulicy 1 Maja Powierzchnia: ~42 m Duży salon z oknem narożnym mnóstwo naturalnego światła. Przytulna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. 1 Maja

Śródmieście,Opole

1 500 zł24 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni użytkowej 24 m2, położona na pierwszym piętrze w kamienicy, opole Centrum, ul.1 Maja. Mieszkanie jest słoneczne, w standardzie bardzo dobrym, świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Opole

Opole,opolskie

6 225 zł395 m² 15,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala 370m2 z zabudową biurową o powierzchni 25m2 Powierzchnię można dostosować pod własne preferencje. Płaska wytrzymała posadzka. Przestrzeń biurowa ogrzewana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Cygana

Zakrzów,Opole

45 zł/m²560 m² 25 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

_Nowoczesne Biura Klasy A z możliwością adaptacji_ ul. Józefa Cygana 4b! Doskonała Lokalizacja: bliskość centrum Opola (2,5 km) i obwodnicy (1,5 km) zapewnia wygodny dostęp z różnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Cygana

Zakrzów,Opole

45 zł/m²126 m² 5 654 zł

 

 

 

Zakrzów,Opole

45 zł/m²166 m² 7 454 zł

 

 

 

Opole,opolskie

41,04 zł/m²240 m² 9 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu powierzchni biurowej typu open space w samym sercu Opola. Lokal o powierzchni 240 m2 znajduje się w na 7 piętrze biurowca składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Opole

Nowa Wieś Królewska,Opole

8 000 zł567 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą hali na wynajem w dzielnicy Wieś Królewska. Hala ma powierzchnię 567m2 i składa się z kilku pomieszczeń w tym pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Wrocławska

Półwieś,Opole

45 zł/m²57 m² 2 586 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Znajdź miejsce dla Swojego biznesu! Zapraszam do zapoznania się propozycją wynajmu lokalu w nowoczesnym biurowcu na ulicy Wrocławskiej. Lokal o powierzchni 57,5 mkw, znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Opole,opolskie

35,88 zł/m²114 m² 4 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu powierzchni usługowej w samym sercu Opola. Lokal o powierzchni 114,28 m2 znajduje się w na 10 piętrze biurowca z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Teatralny

Opole,opolskie

1 900 zł38 m² 50,53 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie w Centrum Opola. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na wynajem znajdującego się na Placu Teatralnym w Opolu. Szczegóły nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zaodrze,Opole

3 500 zł47 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego mieszkania o powierzchni 47 m , zlokalizowanego na parterze nowoczesnego budynku w malowniczej okolicy Opola, czyli Bliskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kościuszki

Opole,opolskie

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Opola, przy ul. Kościuszki. Idealne dla osób ceniących wygodę i bliskość miejskiej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Jacka

Opole,opolskie

7 400 zł248 m² 29,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:902 m²

Wynajmę lub sprzedam budynek usługowo-magazynowy z terenem w trzech opcjach do 1.467 m2 widocznych na załączonej mapie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Opole

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie położone na drugim piętrze niskiego nowoczesnego budynku z windą. Mieszkanie jest dwupokojowe i składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batalionu Parasol

Armii Krajowej,Opole

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie Opole, armii Krajowej, ul. Batalionu "parasol" Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania, 3 niezależne pokoje, wygodne, o powierzchni ok. 60 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kościuszki

Opole,opolskie

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzemieniecka

Malinka,Opole

1 850 zł32 m² 56,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 32.5 metra położone na ulicy Krzemienieckiej w Opolu. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe położone w parkingu podziemnym pod blokiem. Mieszkanie umeblowane, tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Opole,opolskie

2 300 zł57 m² 40,35 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni około 57m2 w Opolu, idealnie zlokalizowane w pobliżu licznych obiektów użyteczności publicznej i szkół. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Barona

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

2 100 zł36 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w Szczepanowicach (ul. Józefa Barona) Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego i w pełni wyposażonego mieszkania na wynajem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Opole

Stare Miasto,Opole

55 zł/m²68 m² 3 740 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy do wynajęcia lokale handlowo-usługowe w renomowanej Galerii Wnętrz w Opolu. Proponujemy do wynajęcia lokale o powierzchniach - 68 m2, 90 m2, 135 m2. Widoczne na zdjęciach sprzęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Opole

Chabry,Opole

1 500 zł28 m² 53,96 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko W naszym biurze Najem na zasadzie umowy najmu okazjonalnego, nie dotyczy osób prowadzących działalność gospodarczą. Do najęcia zadbana kawalerka zlokalizowana przy ulicy Chabrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Konsularna

Opole,opolskie

1 050 zł23 m² 45,65 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie bezpośrednie Zarządcy bez dodatkowej prowizji. Przykładowe zdjęcia. Lokalizacja ul. Konsularna 1 Opole. Kawalerka- samodzielny lokal mieszkalny dla dwóch osób: łazienka z prysznicem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Solidarności

Malinka,Opole

2 200 zł39 m² 56,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponujemy Państwu ofertę najmu nowoczesnego i wygodnego apartamentu położonego na III piętrze, w budynku w Dzielnicy Malinka, przy Alei Solidarności w Opolu. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tarnopolska

Opole,opolskie

1 900 zł47 m² 40,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Jeśli szukasz komfortowego mieszkania w cichej i zielonej okolicy, ta oferta jest dla Ciebie! Do wynajęcia funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Wyspa Pasieka,Opole

3 200 zł120 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferujemy państwu niezwykle przestronny i ekskluzywny apartament znajdujący się w samym centrum miasta w pięknej kamiennicy na wyspie Pasieka. Lokal o powierzchni 120 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Opole

Stare Miasto,Opole

42 zł/m²15 m² 630 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą najmu lokalu położonego przy ul. Budowlanych. Lokal o powierzchni 15m2 zlokalizowany jest na II piętrze. Cena najmu: 40zł/1m2 bez żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Stare Miasto,Opole

50 zł/m²40 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu biurowo -usługowego o powierzchni 40m2, usytuowanego na II piętrze w niskim budynku biurowym w Centrum. W budynku znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Szałwiowa

Kolonia Gosławicka,Opole

74,20 zł/m²40 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferujemy lokal na wynajem w nowoczesnym budynku w Kolonii Gosławickiej. Doskonała propozycja pod różną działalność np. biura, gabinety, kancelarie itp. Szczegóły nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Śródmieście,Opole

50 zł/m²9 m² 465 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu biurowo -usługowego o powierzchni 9,10m2, usytuowanego na II piętrze w niskim budynku biurowym w Centrum. W budynku znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Opole

Stare Miasto,Opole

40 zł/m²86 m² 3 458 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu przestronnych pomieszczeń biurowych zlokalizowanych na I piętrze w Centrum miasta. To doskonała okazja dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Opole

Półwieś,Opole

39 zł/m²100 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszamy do zapoznania się z unikatową ofertą wynajmu przestronnego lokalu w nowo wybudowanym budynku, usytuowanym w atrakcyjnej dzielnicy Półwieś. Dostępne lokale: oferujemy lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wrocławska

Półwieś,Opole

39 zł/m²28 m² 1 108 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Znajdź miejsce dla Swojego biznesu! Zapraszam do zapoznania się propozycją wynajmu lokalu w nowoczesnym biurowcu na ulicy Wrocławskiej. Lokal o powierzchni 28,41 mkw, znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Opole

Śródmieście,Opole

45,99 zł/m²68 m² 3 128 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu w Centrum Opola, nieopodal skrzyżowania ulicy Książąt Opolskich i Nysy Łużyckiej. Nieruchomość o powierzchni 68m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Opole,opolskie

34 zł/m²248 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu atrakcyjnego lokalu w Centrum Opola. Poniżej znajdują się szczegóły dotyczące tego obiektu: powierzchnia: lokal posiada imponującą powierzchnię wynoszącą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Ozimska

Śródmieście,Opole

58,12 zł/m²24 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do najęcia lokal usługowo-handlowy vis-a-vis Galerii Opolanin. Zapraszam Państwa do rozważenia najmu lokalu znajdującego się na ul. Ozimskiej w Opolu. Lokal o powierzchni 24,09 m2 składa się.