dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Opole Wyspa Pasieka

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Wyspa Pasieka,Opole

2 700 zł46 m² 58,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo z wielka przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w bajecznej części Opola, dzielnicy Pasieka przy ul. Jana Kochanowskiego. Nieruchomość mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Kochanowskiego

Wyspa Pasieka,Opole

65,22 zł/m²46 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Szanowni Państwo z wielka przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowy lokal biurowy zlokalizowany w bajecznej części Opola, dzielnicy Pasieka przy ul. Jana Kochanowskiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Wyspa Pasieka,Opole

490 000 zł51 m² 9 607,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na opolskiej Pasiece. Zlokalizowane na I piętrze o pow. 51,31 m2, które składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z toaletą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Opole

Wyspa Pasieka,Opole

4 000 zł82 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament z widokiem na zieleń Wyspa Pasieka, opole Z przyjemnością zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego apartamentu, który łączy w sobie miejski komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Wyspa Pasieka,Opole

640 000 zł81 m² 7 858,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Dlaczego takie wyjątkowe ? - duże, wysokie mieszkanie w centrum pełnej zieleni Wyspy Pasieka. Przedstawiam ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o pow. 81,44 m2 położonego na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Wyspa Pasieka,Opole

40 zł/m²13 m² 523 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Zachęcam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu biurowego w Opolu na Pasiece. Lokal o powierzchni 13,07 m2 znajduje się na parterze budynku. WC do dyspozycji najemców na każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konsularna

Wyspa Pasieka,Opole

1 450 zł51 m² 28,43 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie bezpośrednie Zarządcy bez dodatkowej prowizji. Przykładowe zdjęcia. Lokalizacja ul. Konsularna 1 Opole. Dwu pokojowy- samodzielny lokal mieszkalny dla dwóch -trzech osób: przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Opole

Wyspa Pasieka,Opole

9 900 000 zł1 430 m² 6 923,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Atrakcyjna wolnostojąca kamienica przedwojenna położona na działce o regularnym kształcie o powierzchni 0,1345 ha wraz z budynkami pomocniczymi oraz miejscami parkingowymi. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Wyspa Pasieka,Opole

3 200 zł120 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferujemy państwu niezwykle przestronny i ekskluzywny apartament znajdujący się w samym centrum miasta w pięknej kamiennicy na wyspie Pasieka. Lokal o powierzchni 120 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Wyspa Pasieka,Opole

4 000 zł84 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia ekskluzywny apartament zlokalizowany na wysokim parterze w wyremontowanej i stylowej kamienicy w Opolu, która mieści się na Wyspie Pasieka. Ten wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Wyspa Pasieka,Opole

3 200 zł120 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Wyspa Pasieka,Opole

4 000 zł84 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Barlickiego

Wyspa Pasieka,Opole

28 m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Apartament nr 13 (III piętro)- 28,49m2+ balkon 6,43m2 od strony wschodniej. Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z toaletą, przedpokoju z garderobą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Wyspa Pasieka,Opole

699 000 zł71 m² 9 892,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Tylko u nas, oferta na wyłączność' Mamy w swojej ofercie mieszkanie 4 pokojowe, zlokalizowane w ulubionej przez Opolan zielonej dzielnicy - Pasieka. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konsularna

Wyspa Pasieka,Opole

1 750 zł94 m² 18,62 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie bezpośrednie Zarządcy bez dodatkowej prowizji. Przykładowe zdjęcia. Lokalizacja ul. Konsularna 1 Opole. Do dyspozycji posiadamy dwupoziomowy lokal mieszkalny, umeblowany na 3 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Wyspa Pasieka,Opole

480 000 zł46 m² 10 387,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni użytkowej 46,21 m2 z balkonem, składające się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju, położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Wyspa Pasieka,Opole

3 200 zł120 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Opole

Wyspa Pasieka,Opole

40 zł/m²10 m² 392 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Zachęcam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu biurowego w Opolu na Pasiece. Lokal o powierzchni 9,8 m2 znajduje się na parterze budynku. Całodobowy dostęp do lokalu. Cena za wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Śląskich

Wyspa Pasieka,Opole

2 500 zł78 m² 32,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w centrum Opola przy ul. Powstańców Śląskich, położone na drugim piętrze jednego z bardzo ładnie utrzymanych budynków opolskiej wyspy Pasieki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barlickiego

Wyspa Pasieka,Opole

1 180 000 zł125 m² 9 448,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 124,8 m Wyspa Pasieka, opole Oferujemy wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej dzielnicy Wyspa Pasieka, zlokalizowane na drugim piętrze kameralnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Wyspa Pasieka,Opole

40 zł/m²11 m² 436 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu biurowego zlokalizowanego na Wyspie Pasieka. Prezentowany lokal o powierzchni ok. 10,91m2. Na korytarzu znajduje się toaleta. Cena za wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kropidły

Wyspa Pasieka,Opole

899 000 zł89 m² 10 057 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przestronne mieszkanie trzypokojowe | Po remoncie | Gotowe do zamieszkania | Dwie minuty do parku | Spokojna okolica | Wyspa Pasieka | Klimatyzacja w każdym pokoju | Gotowe do wprowadzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Wyspa Pasieka,Opole

480 000 zł46 m² 10 387,40 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pasieczna

Wyspa Pasieka,Opole

1 000 000 zł80 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania apartament położony w Opolu w na Wyspie Pasieka okolice ulicy Pasiecznej. Lokal ogrzewany jest za pomocą pieca na gaz - dwufunkcyjny. Doskonała lokalizacja oraz układ do pracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wyspa Pasieka,Opole

799 000 zł66 m² 12 106,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 66 m znajdującego się na pierwszym piętrze przepięknej, zadbanej kamienicy, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Konsularna

Wyspa Pasieka,Opole

21,58 zł/m²139 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal znajdujący się w Opolu Wyspa Pasieka, w bliskiej odległości od Centrum Rynku w Opolu. Całkowita powierzchnia lokalu wynosi ponad 139m, rozmieszczona na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Opole

Wyspa Pasieka,Opole

899 000 zł89 m² 10 057 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży trzypokojowego apartamentu zlokalizowanego na prestiżowej dzielnicy Wyspie Pasieka. Mieszkanie położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Powstańców Śląskich

Wyspa Pasieka,Opole

699 000 zł58 m² 12 051,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na malowniczej Wyspie Pasieka, jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Opola. To doskonałe miejsce dla osób szukających równowagi między.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wyspa Pasieka,Opole

1 100 000 zł110 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Przedstawiam Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 110 m , zlokalizowane w urokliwej dzielnicy Pasieka w Opolu. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Wyspa Pasieka,Opole

28 zł/m²139 m² 3 892 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowo-usługowy, centrum Opola. Lokal znajduje się na parterze budynku wolnostojącego, parterowego, własny parking, ogrzewanie gazowe, nieruchomość spełnia warunki do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Wyspa Pasieka,Opole

354 000 zł38 m² 9 315,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do zakupu polecamy mieszkanie 2 pokojowe o pow. 38 m2 znajdujące się na Pasiece w Opolu. Mieszkanie przeznaczone do kapitalnego remontu. Ogrzewania i ciepła z sieci miejskiej. Opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kochanowskiego

Wyspa Pasieka,Opole

630 000 zł46 m² 13 695,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo z wielka przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowy lokal mieszkalny zlokalizowany w bajecznej części Opola, dzielnicy Pasieka przy ul. Jana Kochanowskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konsularna

Wyspa Pasieka,Opole

3 300 zł120 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie bezpośrednie Zarządcy bez dodatkowej prowizji. NR oferty 25 ul. Konsularna 1, opole. Do dyspozycji posiadamy duży elegancki lokal mieszkalny II piętro o pow. ok 120 m2, wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Opole

Wyspa Pasieka,Opole

490 000 zł51 m² 9 607,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wyspa Pasieka,Opole

4 300 zł120 m² 35,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu na wynajem przepiękny apartament o metrażu 120 m2 w niskiej kamienicy, w doskonałej lokalizacji na wyspie Pasieka w Opolu, ul. Powstańców Śląskich. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Wyspa Pasieka,Opole

37 zł/m²50 m² 1 850 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentujemy Państwu do wynajmu lokal biurowy położony w sdzielnicy Pasieka. Zlokalizowany na wysokoim parterze , składa się z dwóch pomieszczeń biuowych oraz łazienki. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Wyspa Pasieka,Opole

2 000 zł59 m² 33,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Prezentujemy Państwu do wynajęcia bardzo jasne, 3 pokojowe rozkładowe mieszkanie z balkonem w jednym z niskich bloków na wyspie Pasieka prz ul. Konsularnej. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Wyspa Pasieka,Opole

515 000 zł67 m² 7 686,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w super lokalizacji. Nieruchomość o powierzchni około 67 m2, znajduje się na pierwszym piętrze nieskiego bloku na Wyspie Pasieka. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Opole

Wyspa Pasieka,Opole

1 299 000 zł124 m² 10 475,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Okazja! Przedstawiamy Państwu do sprzedania wyjątkowe mieszkanie z wyodrębnioną częścią mieszkalną oraz gabinetową. Lokal o powierzchni 124 m2, położony na parterze w trzy piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Wyspa Pasieka,Opole

36,50 zł/m²26 m² 956 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu biurowego zlokalizowanego na Wyspie Pasieka. Prezentowany lokal o powierzchni 26,2 m2 składa się z dwóch pomieszczeń i znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Wyspa Pasieka,Opole

36,50 zł/m²43 m² 1 586 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu biurowego zlokalizowanego na Wyspie Pasieka. Prezentowany lokal o powierzchni 43,45m2 składa się z dwóch pomieszczeń i znajduje.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij