dowolna

Lokale użytkowe Opole Stare Miasto

67 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

67 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wyspa Pasieka

Wyspa Pasieka,Opole

25 zł/m²54 m² 1 350 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Askania nieruchomości oferuje do wynajęcia umeblowany lokal biurowy o powierzchni 54 m2 położony w niskim budynku znajdującym się na wyspie Pasieka w Opolu. Lokal składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Konsularna

Wyspa Pasieka,Opole

23,08 zł/m²52 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie. Brak prowizji dla biura nieruchomości! nr oferty 14 Do dyspozycji posiadam nieumeblowany lokal biurowy o powierzchni 52 m2 w prestiżowym budynku dawnego Konsulatu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Konsularna

Wyspa Pasieka,Opole

25,93 zł/m²54 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie. Brak prowizji dla biura nieruchomości! nr oferty 24 Do dyspozycji posiadamy umeblowany lokal biurowy o powierzchni 54 m2 w prestiżowym budynku dawnego Konsulatu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Konsularna

Wyspa Pasieka,Opole

18 zł/m²120 m² 2 160 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie. Brak prowizji dla biura nieruchomości! nr oferty 25 Lokal do samodzielnego umeblowania Do dyspozycji posiadamy nie umeblowany lokal biurowy o powierzchni łącznej 120 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Konsularna

Wyspa Pasieka,Opole

36,67 zł/m²15 m² 550 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę pokój dla jednej osoby. Pokój ze skosami w pełni umeblowany na wyspie pasieka. Wyposażenie Pokoju: -Duże łóżko; -Szafa na ubrania; -Biurko Mieszkanie znajduje się, bardzo blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Konsularna

Wyspa Pasieka,Opole

33,33 zł/m²15 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Opolskich

Stare Miasto,Opole

92,86 zł/m²70 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal położony przy ul.Ks. Opolskich 5-7 w Opolu na parterze kilkadziesiąt metrów od Rynku

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy, ul. Osmańczyka

Stare Miasto,Opole

65,83 zł/m²120 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Posiadamy do wynajęcia atrakcyjnie położony lokal w centrum Opola. Lokal o powierzchni 120 m 2 znajduje się w obrębie Starego Miasta - 50 m od opolskiego Rynku i Ratusza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Osmańczyka

Stare Miasto,Opole

980 000 zł120 m² 8 166,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Posiadamy do sprzedaży atrakcyjnie położony lokal w centrum Opola .Lokal o powierzchni 120 m 2 znajduje się w obrębie Starego Miasta - 50 m od opolskiego Rynku i Ratusza,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij