dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Opole - Oferty wynajmu lokali użytkowych

236 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

236 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Opole

6,71 zł/m²149 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy Państwu do wynajęcia elegancki, przestronny lokal gastronomiczny z pięknym 200 metrowym tarasem widokowym. Jedyny obiekt tego typu w Opolu. Jest to komfortowo urządzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Opole

Opole,opolskie

33,55 zł/m²54 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do najęcia od Października 2018 lokal użytkowy znajdujący się na wysokim parterze kamienicy znajdującej się w centrum Opola. Idealny na biuro, usługi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Opole,opolskie

38 zł/m²66 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zachęcam do zapoznania się z ofertą najmu lokalu o łącznej powierzchni 66m2. Nieruchomość zlokalizowana jest na 1 pietrze galerii handlowo-usługowej w Centrum Opola (bardzo duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Opole,opolskie

25 zł/m²65 m² 1 650 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą wynajmu lokalu położonego w ścisłym centrum Opola. Lokal ma powierzchnię 65 m2 i znajduje się na drugim piętrze. Stan lokalu dobry, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Opole,opolskie

25 zł/m²24 m² 599 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu biurowego położonego w centrum Opola. Lokal o powierzchni 24m2 znajduję się na trzecim piętrze biurowca. Na podłodze praktycznie nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Opole,opolskie

13 zł/m²40 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy w stanie deweloperskim położony ok. 3km od Opola. Lokal składa się z pomieszczenie z osobnym wejściem (ok.40m2). Lokalizacja idealnie nadaje się na salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Opole,opolskie

19 zł/m²54 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu biurowego położonego na 1 piętrze w jednym z opolskich supermarketów. Lokale o łącznej powierzchni 53,73m2 składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Opole,opolskie

33 zł/m²18 m² 611 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu biurowo -usługowego o powierzchni 18,50m2, usytuowanego na II piętrze w niskim budynku biurowym w Centrum. W budynku znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Opole

Opole,opolskie

32 zł/m²31 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najmu lokalu położonego w śródmieściu Opola. Lokal stanowi odrębny obiekt o powierzchni 31m2, położony jest na dzierżawionej działce. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Opole,opolskie

36,50 zł/m²26 m² 935 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokali biurowych zlokalizowanych na Wyspie Pasieka. Prezentowany lokal o powierzchni ponad 25m2 znajduje się na drugim piętrze kamienicy (dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Opole

Opole,opolskie

57 zł/m²70 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Posiadamy w ofercie 3 biura do wynajęcia na 1 piętrze odnowionego budynku w kamienicy Powierzchnia biurowa wraz z toaletą i korytarzem wynosi 70 m2 Poszczególna pow. każdego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Opole,opolskie

32 zł/m²142 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą najmu lokalu usługowo biurowego. Lokal o powierzchni 142m2 mieści się na I piętrze w pięknej i odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Zaodrze

Zaodrze,Opole

25 zł/m²120 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu zlokalizowanego na Zaodrzu. Lokal stanowi odrębny obiekt, a jego powierzchnia wynosi ok. 120m2. W skład obiektu wchodzą 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Opole

Opole,opolskie

40 zł/m²25 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo- usługowy do wynajęcia. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni ok. 25m2 zlokalizowanego w budynku przy jednej z handlowych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Opole,opolskie

79 zł/m²38 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zachęcam do zapoznania się z ofertą najmu lokalu o łącznej powierzchni 38m2. Nieruchomość zlokalizowana jest na parterze w budynku dwupiętrowym w Centrum Opola (bardzo duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Chabrów

Chabrów,Opole

22 zł/m²114 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą najmu lokalu usługowo- biurowego. Lokal o powierzchni 114m2 mieści się na wysokim parterze budynku zlokalizowanego w dzielnicy Chabrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Opole

Opole,opolskie

76 zł/m²29 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni ok. 30m2 zlokalizowanego na parterze w jednej z kamienic blisko centrum. Lokal z witryną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Opole,opolskie

48 zł/m²126 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowa niższa cena! W naszej ofercie znajduje się lokal do wynajęcia o pow. 126 m2, położony w atrakcyjnym miejscu ścisłego centrum miasta. W lokalu mieszczą się 4 pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Chabrów

Chabrów,Opole

40 zł/m²30 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Samodzielny lokal na chabrach Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu na Chabrach, o powierzchni około 30m2. Lokal jest budynkiem wolnostojącym, składającym się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Opole

Opole,opolskie

37 zł/m²67 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu lokalu zlokalizowanego przy obwodnicy Opola. Lokal p całkowitej powierzchni 67,1m2 z przeznaczeniem handlowo-usługowym lub biurowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Opole

Opole,opolskie

45 zł/m²74 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Lokal handlowo- usługowy W prestiżowej lokalizacji nieopodal centrum do wynajęcia! Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego położonego na parterze przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Opole,opolskie

33 zł/m²9 m² 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu biurowo -usługowego o powierzchni 9,10m2, usytuowanego na II piętrze w niskim budynku biurowym w Centrum. W budynku znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Opole

Opole,opolskie

76 zł/m²34 m² 2 600 zł

 

 

 

Opole,opolskie

25 zł/m²150 m² 3 750 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą najmu lokalu, położonego na parterze budynku zlokalizowanego w Śródmieściu Opola. Lokal o powierzchni 150m2 o przeznaczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Opole,opolskie

34 zł/m²10 m² 326 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Lokal do wynajęcia w biurowcu blisko Centrum Opola. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu biurowego o powierzchni 9,60m2, położonego na trzecim piętrze jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Opole,opolskie

39 zł/m²59 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Lokal biurowy w centrum do wynajęcia. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu biurowo-usługowego znajdującego się na parterze jednej z kamienic w centrum Opola. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Opole,opolskie

40 zł/m²28 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Pokój biurowy W ścisłym centrum do wynajęcia. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu biurowo-usługowego znajdującego się na parterze jednej z kamienic w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Opole,opolskie

29,20 zł/m²11 m² 329 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia w biurowcu blisko Centrum Opola. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu biurowego o powierzchni 11,26m2, położonego na czwartym piętrze jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem Opole

Opole,opolskie

50 zł/m²77 m² 3 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Posiadamy w swojej ofercie lokale w Biurowcu klasy A do wynajęcia. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum Opola. Lokale typu open space o powierzchni 77m2 oraz 88m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Opole,opolskie

60 zł/m²40 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta dla firm. Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą najmu lokali w nowo wybudowanej galerii na Zaodrzu. Lokale przeznaczone dla właścicieli firm budowlano-wykończeniowych oraz dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Zakrzów

Zakrzów,Opole

27 zł/m²340 m² 9 180 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą najmu lokalu handlowo- usługowego położonego w dzielnicy Zakrzów. Lokal o łącznej powierzchni 340m2 składa się z dwóch pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Opole

Zakrzów,Opole

41 zł/m²11 m² 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą najmu lokalu biurowego o powierzchni 11m2. Lokal znajduje się na parterze w biurowcu położonym w dzielnicy Zakrzów. Całkowita kwota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Opole,opolskie

35 zł/m²29 m² 1 005 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Posiadamy w swojej ofercie lokale biurowe do wynajęcia w Centrum Opola. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum Opola. Lokal o powierzchni 28,72m2 znajduj się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Opole

38 zł/m²26 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prowizja zero! wynagrodzenie pośrednika W całości pokrywa wynajmujący. Prowizja zero! bs property oferuje atrakcyjny, kameralny lokal o przeznaczeniu usługowym, ewentualnie biurowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany, ul. Ozimska

Opole,opolskie

43 zł/m²173 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia lokal użytkowy W centrum opola. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu o powierzchni ok. 173m2, zlokalizowanego na pierwszym piętrze w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany Opole

Opole,opolskie

50 zł/m²130 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowość! W naszej ofercie posiadamy do wynajęcia skrytki magazynowe. Pomieszczenia idealnie nadają się dla osób, które są w trakcie przeprowadzki lub na przykład dla firm, które mają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Zakrzów

Zakrzów,Opole

19 zł/m²36 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Super cena. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą najmu lokalu biurowego o łącznej powierzchni 36m2. Lokal zlokalizowany w pobliżu ulicy budowlanych. Składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Opole,opolskie

35 zł/m²68 m² 2 380 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą lokalu do wynajęcia blisko centrum miasta. Lokal jest położony w atrakcyjnym miejscu ze względu na dostateczną odległość od zgiełku ruchliwej ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Opole

Opole,opolskie

30 zł/m²180 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najmu lokali biurowych położonych na parterze budynku zlokalizowanego na opolskiej Malince. Lokale mają powierzchnię 16m2, 20m2, 25m2 32m, 30m2, 50m2 każdy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Opole

Opole,opolskie

40 zł/m²100 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Posiadamy w ofercie biuro do wynajęcia na dole odnowionego budynku w kamienicy Powierzchnia biurowa wraz z toaletą, zapleczem socjalnym i korytarzem wynosi 100 m2 Biuro posiada 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, Śródmieście

Śródmieście,Opole

25 zł/m²75 m² 1 875 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale na wynajem W dobrej lokalizacji Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokali w budynku handlowo -usługowym położonym na 15,86 arowej działce w Opolu -śródmieściu.