dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Opole - Oferty wynajmu lokali użytkowych

236 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

236 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Opole

15,36 zł/m²28 m² 430 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajem, odstąpienie od umowy najmu lokalu użytkowy o powierzchni około 30 m2, położonego w Opolu, przy ul. J.B.Rudego, przeznaczonego pod działalność usługowo - handlową lub inną, za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Opole,opolskie

75 zł/m²20 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu lokal biurowo-usługowy położony w centrum Opola. Umiejscowiony na parterze. Lokal składa się z pokoju biurowego o pow. 20 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Zakrzów

Zakrzów,Opole

59 zł/m²60 m² 3 540 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu lokal biurowo-usługowy położony w Opolu - Zakrzów. Umiejscowiony na I piętrze. Lokal składa się z dwóch pokoi biurowych wraz z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Opole,opolskie

20 zł/m²110 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal zlokalizowany w zachodniej części miasta Opola , usytułowany na I piętrze, składa się z dwóch pomieszczeń, przestrzeni open space (mozliość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Zakrzów

Zakrzów,Opole

72,57 zł/m²60 m² 4 354 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajem lokale biurowe 60 m2. I piętro, bardzo dobry standard, opole Zakrzów Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy o pow. 60 m2. składający się z dwóch pomieszczeń i małego aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Opole

Zakrzów,Opole

52 zł/m²20 m² 1 040 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajem lokale biurowe, bardzo dobry standard, opole Zakrzów Oferujemy do wynajęcia lokale biurowe o zróżnicowanej powierzchni od ok. 12 do 120 m2. usytuowane na dwóch kondygnacjach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Szczepanowice-Wójtowa Wieś

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

18 zł/m²350 m² 6 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia piętro budynku biurowego. Cała powierzchnia liczy około 350 m2 i posiada 11 pomieszczeń, pomieszczenie socjalne (kuchnia), dwie oddzielne toalety oraz dwa niezależne wejścia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Opole,opolskie

35,19 zł/m²16 m² 570 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu lokal biurowo-usługowy położony w kamienicy w Centrum Opola. Do własnej adaptacji! Umiejscowiony na I piętrze. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Opole,opolskie

40,17 zł/m²12 m² 466 zł

 

 

 

Opole,opolskie

43,86 zł/m²57 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy usytuowany w parterze budynku mieszkalno -usługowego w Centrum Opola przy jednej z głównych arterii miasta o bardzo dużym natężeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Opole,opolskie

10,98 zł/m²410 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do wnajęcia obiekt położony w Opolu (borki). Obiekt posadowiony został na 11-o arowej działce. Nieruchomość złożona jest z dwóch działek z kompleksem budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Opole

68,57 zł/m²35 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia samodzielny lokal użytkowy o pow. 35m2 zlokalizowany w Opolu w Śródmieściu. Składa się z pomieszczenia głównego oraz zaplecza socjalno sanitarnego. Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Opole,opolskie

22,44 zł/m²156 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni łącznej 95 m2 w dzielnicy Pasieka. Doskonała lokalizacja pozwala na natychmiastowy dostęp do urzędów oraz banków bez ulicznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Opole,opolskie

43,90 zł/m²41 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu lokal biurowo-usługowy położony w centrum Opola. Umiejscowiony na IV piętrze. Winda w biurowcu. Lokal składa się z 2 pokoi biurowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Opole,opolskie

35 zł/m²30 m² 1 050 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajmu lokal biurowy położony w centrum Opola. Umiejscowiony na II piętrze. Lokal składa się z pokoju biurowego o pow. 30 m2 po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Opole,opolskie

34,94 zł/m²33 m² 1 160 zł

 

 

 

Opole,opolskie

80,41 zł/m²78 m² 5 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajmu lokal o powierzchni 78,35 m2 znajdujący się w samym sercu Opola, położony na przeciwko Centrum Handlowego Solaris, usytuowany na parterze ładnej kamienicy. Wejście do nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Szczepanowice-Wójtowa Wieś

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

26 zł/m²1 500 m² 39 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dom, rezydencja! Rezydencja, obiekt na wynajem, połozona w Opolu o powierzchni około 1500 m2, lezy na działce ponad 30 arów. Teren ogrodzony, monitorowany. Dom o specyficznym charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z parkingiem Opole

Opole,opolskie

23,60 zł/m²13 m² 300 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Okazja! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu mieszczącego się na parterze z przeznaczeniem na działalność biurową lub usługową np. biuro rachunkowe. Lokal ma 12.71 m2, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Opole

19,64 zł/m²28 m² 550 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Opole

Opole,opolskie

60,87 zł/m²46 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal handlowy w Centrum Opola. Nieruchomość znajduje się przy ruchliwej ulicy w bardzo dużym ciągu komunikacji pieszej. Lokal posiada bezpośrednie wejście od strony ulicy, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Opole,opolskie

47,01 zł/m²234 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ofrujemy na wynajem komfortowe powierzchnie biurowe położone w samym Centrum. Parter budynku z witryną 234 m2, II piętro 139 m2. Budynek klimatyzowany z windą, do lokalu przypisane miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Opole,opolskie

39,70 zł/m²236 m² 9 384 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaoferować do najęcia od ręki przestronny, klimatyzowany lokal znajdujący się na parterze w biurowcu, z imponującymi witrynami, zlokalizowany w Centrum Miasta Opola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Opole

Opole,opolskie

46,74 zł/m²139 m² 6 511 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do najęcia wykończony w wysokim standardzie , przestronny moduł biurowy, stanowiący samodzielną kondygnację w budynku o przeznaczeniu biurowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Opole

Opole,opolskie

36,84 zł/m²19 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prezentujemy Państwu Lokal mieszczący się na parterze z przeznaczeniem na działalność biurową lub usługową np. np. zakład fryzjerski, punkt kosmetyczny lub biuro rachunkowe. Lokal ma 19m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn z parkingiem Opole

Opole,opolskie

16,67 zł/m²60 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia magazyn, 60m2 Kwota wynajmu 1000zł netto + vat. Do ceny należy doliczyć opłatę za media. Kontakt wyłącznie telefoniczny tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Opole

Śródmieście,Opole

60,87 zł/m²46 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajem Lokal użytkowy handlowo-usługowo-biurowy 46 m2.parter, wysoki standard - Opole Centrum Proponujemy Państwu lokal użytkowy o charakterze handlowo-usługowym w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Półwieś

Półwieś,Opole

20 zł/m²180 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia przestronny lokal biurowo- magazynowy z zapleczem socjalnym o powierzchni 180m2, położony w Opolu w dzielnicy Półwieś. Lokal w dobrym standardzie, posiada osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Opole,opolskie

40 zł/m²118 m² 4 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu lokal mieszkalno-użytkowy położony w centrum Opola. Umiejscowiony na parterze, okna i wejście (wyposażone w rolety antywłamaniowe) wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Zakrzów

Zakrzów,Opole

30,17 zł/m²116 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia pomieszczenie biurowo - magazynowe położone w Opolu przy ul Budowlanych. Lokal posiada osobne, niezależne wejście, na podłodze płytki. Ogrzewanie gzowe. Czynsz najmu 3500zł netto +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Półwieś

Półwieś,Opole

15,15 zł/m²495 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia przestronny lokal produkcyjno - magazynowy z częścią biurowo -socjalną o powierzchni 495m2, położony w Opolu w dzielnicy Półwieś. Lokal w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Krakowska

Opole,opolskie

90 zł/m²110 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia bardzo atrakcyjny lokal handlowo-usługowy w ścisłym centrum Opola, przy ul. Krakowskiej w pobliżu opolskiego Rynku. Prestiżowe miejsce, bardzo duże natężenie ruchu pieszego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Opole,opolskie

18 zł/m²160 m² 2 880 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia halę o powierzchni około 160 m2, znajdującą się w kompleksie hal w śródmieściu Opola. Hala znajduje się w budynku murowanym z dachem krytym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Opole,opolskie

27,50 zł/m²40 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentujemy Państwu Lokal mieszczący się na parterze z przeznaczeniem na działalność biurową lub usługową. Lokal ma 40m2, na co składa się dwa pomieszczenia i łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. 1 Maja

Opole,opolskie

53,19 zł/m²47 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy. Nadaje się rownież na gabinet lekarski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, Zaodrze

Zaodrze,Opole

19,70 zł/m²330 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia powierzchnia biurowa o łącznej powierzchni 330m2 z wydzielonymi pokojami i łazienkami. Pierwsze piętro. Przy budynku dostępny parking. Bardzo dobra lokalizacja dla firm,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, Zaodrze

Zaodrze,Opole

22,94 zł/m²170 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia powierzchnia biurowa o łącznej powierzchni 170m2 z wydzielonymi pokojami i łazienkami. Parter , osobne wejście. Przy budynku dostępny parking. Bardzo dobra lokalizacja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Opole,opolskie

76,47 zł/m²17 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal znajdujący się na drugim piętrze w pięknej kamienicy w centrum Opola. Niezależny lokal składa się z jednego pomieszczenia z zabudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Opole,opolskie

29,09 zł/m²55 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal położony w jednej z kamienic w ścisłym Centrum Opola (bezpośrednie sąsiedztwo galerii Soalris). Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Opole,opolskie

28 zł/m²75 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni łącznej 75 m2 w dzielnicy Pasieka. Doskonała lokalizacja pozwala na natychmiastowy dostęp do urzędów, banków bez ulicznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Opole,opolskie

28 zł/m²100 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni łącznej 100 m2 w dzielnicy Pasieka. Doskonała lokalizacja pozwala na natychmiastowy dostęp do urzędów, banków bez ulicznych.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie