dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Opole - Oferty wynajmu lokali użytkowych

236 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

236 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Opole

Opole,opolskie

71,67 zł/m²180 m² 12 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajem lokal użytkowy ok. 180 m2. parter w kamienicy, opole ścisłe centrum, wysoki standard. Proponujemy lokal użytkowy usytuowany na parterze w kamienicy, w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Opole

Opole,opolskie

34,21 zł/m²76 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajem - komfortowy lokal użytkowy biurowy o pow. ok. 76 m2.,kamienica II piętro, Opole Centrum , Proponujemy lokal użytkowy w podwyższonym standardzie, o przeznaczeniu biurowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Opole,opolskie

45,54 zł/m²55 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy państwu ofertę wynajmu lokalu mieszkalnego o łącznej powierzchni 53 m2 umieszczonego na parterze w trzy piętrowej kamiennicy w centrum Opola. Klimatyczny lokal idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Dubois

Opole,opolskie

45,98 zł/m²87 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy położony w centrum miasta. W lokalu znajduje się obecnie sklep mięsno-wędliniarski. Oprócz czynszu najmu, występują następujące koszty dodatkowe:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kościuszki

Opole,opolskie

35,33 zł/m²42 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

To ogłoszenie znajdziesz tylko u nas! Prezentujemy na wynajem lokal położony w ścisłym centrum Opola o powierzchni 42,46 m2. Na podłodze położona wykładzina, w oknach żaluzje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Opole

Opole,opolskie

25,16 zł/m²155 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu dużego lokalu w samym centrum Opola. Lokal o powierzchni 155 m2 znajduje się na parterze (w przyziemiu) wyremontowanej kamienicy, wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Opole

Śródmieście,Opole

42,50 zł/m²80 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal użytkowy z witryną w kultowym miejscu w Centrum Opola. Znakomite miejsce na prywatną przychodnię lekarską, gabinet medycyny estetycznej, salon fryzjerski, kosmetyczny czy inny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Opole

33,27 zł/m²75 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo- usługowy o powierzchni użytkowej około 75 m2, położony w Opolu osiedle zwm- aktualnie Armii Krajowej, usytuowany na parterze dużego Pawilonu Handlowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Opole

41,18 zł/m²85 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo - biurowy w Opolu zwm. Nieruchomość znajduje się w pawilonie "skaut". Lokal składa się z dwóch pięter o łącznej powierzchni 85 m2. Cena najmu to 3500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Zaodrze

Zaodrze,Opole

30,01 zł/m²98 m² 2 927 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu lokal położony w lokalizacji Zaodrza w Opolu. Powierzchnia to 97,55 m2. Umiejscowiony na I piętrze. Ogrzewanie miejskie. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Opole

Śródmieście,Opole

39,78 zł/m²18 m² 720 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia klimatyzowany lokal biurowy o powierzchni 18,10 m2, znajdujący się na trzecim piętrze w wyremontowanej kamienicy w Centrum miasta. Na podłogach panele, okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Opole,opolskie

24 zł/m²300 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia halę (nowowybudowaną, zdjęcia w ofercie poglądowe z drugiego obiektu) o powierzchni około 630 m2 [możliwość podziału na mniejsze hale], znajdującą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Opole,opolskie

24 zł/m²631 m² 15 144 zł

 

 

 

Opole,opolskie

52,83 zł/m²53 m² 2 800 zł

 

 

 

Opole,opolskie

28 zł/m²95 m² 2 660 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni łącznej 95 m2 w dzielnicy Pasieka. Doskonała lokalizacja pozwala na natychmiastowy dostęp do urzędów oraz banków bez ulicznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Opole,opolskie

27,86 zł/m²70 m² 1 950 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni łącznej 70 m2 w dzielnicy Pasieka. Doskonała lokalizacja pozwala na natychmiastowy dostęp do urzędów oraz banków bez ulicznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Opole,opolskie

24 zł/m²200 m² 4 800 zł

 

 

 

Opole,opolskie

22,69 zł/m²130 m² 2 950 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni łącznej 130 m2 w dzielnicy Pasieka. Doskonała lokalizacja pozwala na natychmiastowy dostęp do urzędów oraz banków bez ulicznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Opole

34 zł/m²65 m² 2 210 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia piękny lokal o powierzchni 65m2 znajdujący się na parterze nowoczesnego biurowca w śródmieściu Opola. W skład lokalu wchodzą: - dwa pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Opole

Opole,opolskie

20 zł/m²250 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentujemy do wynajęcia lokal handlowo - usługowy w Opolu centrum. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym piętrze i ma powierzchnię 250 m2. Przy budynku znajduje się duży parking. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Opole

Opole,opolskie

18 zł/m²1 093 m² 19 674 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentujemy do wynajęcia lokal handlowo - usługowy w Opolu centrum. Nieruchomość usytuowana jest na parterze i ma powierzchnię 1093 m2. Przy budynku znajduje się duży parking. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Opole,opolskie

60,79 zł/m²329 m² 19 999 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajmu lokal użytkowy położony w centrum Opola. Umiejscowiony na parterze, witryny i wejście wychodzą na główną ulicę. Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Dubois

Śródmieście,Opole

51,72 zł/m²87 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Oleska

Chabrów,Opole

48,08 zł/m²52 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Bez prowizji od najemcy. Mamy przyjemność zaoferować Państwu do najęcia lokal o przeznaczeniu handlowo-usługowym znajdujący się w apartamentowcu w ramach inwestycji Nowe Chabry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Opole

Opole,opolskie

35 zł/m²8 m² 280 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy biurowo-usługowy w Opolu - Centrum o powierzchni użytkowej 8 m2, położony na II piętrze, w biurowcu. W ramach budynku możliwość korzystania z pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Śródmieście

Śródmieście,Opole

47,30 zł/m²74 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu zlokalizowanego w doskonałym miejscu w Śródmieściu Opola. Nieruchomość z witryną, znajduje się na parterze ładnej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Opole,opolskie

33,33 zł/m²150 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia dwie hale, w których prowadzona była stacja kontroli pojazdów. Powierzchnia około 150 m2 z zapleczem socjalnym, biurem i toaletą. Obiekt w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Krakowska

Opole,opolskie

25,16 zł/m²155 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy w Opolu Adres nieruchomości: ul. Krakowska 53 Metraż: lokal handlowo-usługowy o powierzchni 155 m2 na parterze budynku/przyziemiu z wejściem prosto z chodnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Śródmieście,Opole

52,63 zł/m²19 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal uzytkowy o powierzchni 19 m2, położony na parterze budynku w Śródmieściu Opola. Lokal nadaje się do prowadzenia dowolnej działalności gospodarczej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Opole

Śródmieście,Opole

35 zł/m²44 m² 1 540 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy biurowo-usługowy w Opolu - Centrum o powierzchni użytkowej 44 m2, położony na I piętrze, w biurowcu. W ramach budynku możliwość korzystania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Opole,opolskie

28 zł/m²205 m² 5 740 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal biurowy - usługowy o powierzchni łącznej 205 m2. Lokal usytułowany na I piętrze, składa się z siedmiu pomieszczeń, przestrzeni open space.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Opole

Opole,opolskie

38 zł/m²50 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajem - Lokal użytkowy biurowo-usługowo-handlowy ok. 50 m2. parter.Opole - Czarnowąsy Proponujemy do wynajęcia lokal użytkowy w bardzo dobrym standardzie, o wielofunkcyjnym przeznaczeniu ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Zaodrze

Zaodrze,Opole

24,10 zł/m²398 m² 9 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajmu powierzchnię magazynowo - biurową o pow. 398,36 m2, położoną w zachodniej części Opola. Lokal składa się z dwóch hal magazynowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Opole

Opole,opolskie

30,91 zł/m²55 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentujemy na wynajem lokal biurowy w Centrum Opola Lokal o powierzchni około 55 m2, znajduje się na pierwszym piętrze w kamienicy. Nieruchomość w bardzo dobrym standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Strzelców Bytomskich

Stare Miasto,Opole

60 zł/m²50 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal z przeznaczeniem handlowo-usługowym znajdujący się na parterze zabytkowej kamienicy zlokalizowanej w niewielkiej odległości od rynku. Nadaje się do prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Opole

Bliskie Zaodrze,Opole

66,67 zł/m²18 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu biurowego o powierzchni 18m2. Lokal o bardzo wysokim standardzie, znajdujący się na pierwszym piętrze prestiżowego biurowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Opole

37,91 zł/m²76 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Opole - Śródmieście - Lokal użytkowy biurowo-usługowo-handlowy 76,50 m2. parter. Proponujemy lokal użytkowy w wysokim standardzie, o wielofunkcyjnym przeznaczeniu , usytuowany w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Zaodrze

Zaodrze,Opole

32,43 zł/m²37 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy (biurowo-usługowy) o powierzchni ok.37m2, położony na Zaodrzu. Składa się z dwóch pomieszczeń oraz zaplecza sanitarnego. Na podłogach płytki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Opole

Opole,opolskie

27 zł/m²400 m² 10 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy do wynajęcia lokale biurowe o pow. od ok. 12m2 do łącznej pow. ok. 400m2 w różnych niezależnych modułach. Ceny samodzielnych lokali rozpoczynają się od ok. 400zł netto (+vat) za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Opole

39,02 zł/m²41 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Okazja! Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości pod wynajem, zlokalizowanej na bliskim Zaodrzu, 5 minut piechotą od Rynku. Jest to lokal użytkowy o powierzchni 41 m2. Składający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Śródmieście

Śródmieście,Opole

38 zł/m²30 m² 1 151 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Proponujemy do wynajęcia lokal użytkowy na pierwszym piętrze, handlowo - usługowy w Opolu - Śródmieście o pow. 30,30 m2, do własnej aranżacji. Lokal podłogi kafle, sufit podwieszany,.