dowolna

Mieszkania Opole Zaodrze

69 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

69 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

525 000 zł61 m² 8 606,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do obejrzenia starannie urządzonego mieszkania o powierzchni użytkowej 60,70 m , położonego na czwartym piętrze niskiego budynku na opolskim Zaodrzu. Lokal wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Bliskie Zaodrze,Opole

410 000 zł54,40 m² 7 536,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetna inwestycja opole/bliskie Zaodrze Mieszkanie bez barier, położone w ładnej części Opola na Bliskim Zaodrzu, z szybkim dostępem do centrum miasta. Idealne dla osób ceniących miejski.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł108 m² 9 074,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż: wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie w stylu loft Opole, zaodrze Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 108 m , położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł64,48 m² 10 840,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przestronne, zadbane i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 64,48 m , położone na 2. piętrze budynku z 2013 roku przy ul. Szymona Koszyka 51 w Opolu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

458 000 zł46,61 m² 9 826,22 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 46,6 m, położone na 6. piętrze jednego z wieżowców przy ul. Niemodlińskiej w Opolu (dzielnica Zaodrze). Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł54 m² 8 518,52 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie na parterze / Xp budynku położonego przy ul. Wrocławskiej. Pow. ok. 53,70m2 , balkon, ogrzewanie i ciepła woda miejska. Kuchnia ze sprzętem agd. Cena ; 500 000zł.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł59,80 m² 10 351,17 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Powierzchnia 58.24 m Liczba pokoi 3 Numer piętra 10 Liczba pięter 10 Czas przekazania do uzgodnienia Stan dobry Własność prywatna Informacje dodatkowe: Piwnica Internet Domofon Plac zabaw Prąd Okna.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł43 m² 8 813,95 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

*Najlepsze oferty nieruchomości wyłącznie w kg nieruchomości* *kupujący nie płaci prowizji* Proponujemy do zakupu: o pożądanym, praktycznym układzie pomieszczeń w pełni rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

419 000 zł46,70 m² 8 972,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 46,7 m2, zlokalizowanego na Zaodrzu na ul. Dambonia! Na sprzedaż komfortowe, jasne i funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł37,57 m² 9 582,11 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością oferujemy do kupienia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 37,57 m2, które jest zlokalizowane w Opolu w dzielnicy Zaodrze. Lokal znajduje się na 1 piętrze, w 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł57,23 m² 9 418,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 57,23 m2, zlokalizowanego na Zaodrzu na ul. Niemodlińskiej! Na sprzedaż komfortowe, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł57,04 m² 10 501,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowo zadbane, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,04 m , położone na 6. piętrze w budynku 10-piętrowym z windą, w cenionej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł48 m² 11 229,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje po generalnym remoncie | Dambonia Na sprzedaż komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone w jednej z najbardziej cenionych części Opola na osiedlu Dambonia. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł47 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Luksusowy apartament gotowy do zamieszkania! Szanowny kliencie! Luksusowy apartament Opole/ Zaodrze Nieruchomość o powierzchni ok. 47m2 wykończona w wysokim standardzie, usytuowana na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł48,04 m² 7 910,07 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,04 m , usytuowane na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku z 1975 roku, zlokalizowanym w Opolu na Zaodrzu, przy ul. Alojzego Dambonia.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł48 m² 7 687,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone na drugim piętrze w niskim bloku na zielonym osiedlu Dambonia przy ulicy Zwycięstwa w Opolu. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł49,50 m² 10 484,85 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania trzy pokojowego o powierzchni użytkowej 49.45 m2, położonego na 2 piętrze w dziesięciopiętrowym budynku w Opolu, dzielnica Zaodrze. Lokal mieszkalny po kompleksowym.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł69,45 m² 11 375,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania rewelacyjne mieszkanie + dwa miejsce parkingowe - położone w dzielnicy bliskie Zaodrze w Opolu. Doskonała lokalizacja. Wydanie mieszkania do uzgodnienia! Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł33,67 m² 12 741,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnego, dwupokojowego mieszkania o niezwykle funkcjonalnym rozkładzie. Nieruchomość zlokalizowana na spokojnym i kameralnym osiedlu przy.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł49 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe, znajdujące się w dzielnicy Zaodrze przy ulicy Zwycięstwa w Opolu. Nieruchomość ma powierzchnię ok. 49m2 i znajduje się na czwartym piętrze /zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu do wynajęcia, ciekawą ofertę mieszkania 2 pokojowego, zlokalizowanego w Opolu, w dzielnicy Zaodrze. Lokal świeżo po remoncie i jest dostępny od.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45 m , położone na 1 piętrze nowoczesnego, czteropiętrowego budynku z windą przy ul. Szymona Koszyka.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł49 m² 30,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania na wynajem w Opolu w dzielnicy Zaodrze. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 49m2, liczba pokoi: 2, piętro: 2/4, stan.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł68 m² 6 544,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na poddasze domu jednorodzinnego, wolnostojącego do swobodnej aranżacji. Powierzchnia użytkowa poddasza to 68 m2. Przestrzeń poddasza została przygotowana do dalszych prac adaptacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł52 m² 10 673,08 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferta zawieszona! nowa niższa cena! przestronne dwa pokoje, balkon, miejsce postojowe W garażu podziemnym Oferta na wyłączność! Lokal mieszkalny dwupokojowy, o powierzchni 52m2 usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł110,46 m² 9 949,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie specjalnie dla Ciebie! Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w atrakcyjnej lokalizacji, przy ulicy Koszyka, co zapewnia dogodny dojazd do najważniejszych punktów miasta Opola. Dane.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł48 m² 9 145,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania doskonale położone 3 pokojowe mieszkanie. Lokal znajduje się na trzecim ostatnim piętrze budynku znajdującym się w dzielnicy bliskie Zaodrze przy ulicy Nysy Łużyckiej 8.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł63,76 m² 13 488,08 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowany w dzielnicy Zaodrze w Opolu przy ul. Nowowiejskiego. Nieruchomość znajdującą się na parterze stanowi apartament o pow.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł48 m² 9 895,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m, położone na parterze w niskim, 4-piętrowym bloku na Zaodrzu w Opolu. Lokal posiada funkcjonalny układ pomieszczeń i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł90 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe o powierzchni użytkowej 90 m2, położone na drugim piętrze w budynku wielorodzinnym na Bliskim Zaodrzu w Opolu. Mieszkanie o dużym potencjale ze.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł47 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament o powierzchni 47m2 wykończony w najwyższym standardzie znajdujący się na I piętrze IV piętrowego nowego apartamentowca z windą w opolu/zaodrze Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł66 m² 14 075,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż nowoczesne, przestronne mieszkanie w nowym budownictwie, wykończone w wysokim standardzie, położone na monitorowanym osiedlu. Lokal jest gotowy do zamieszkania cena obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł48,04 m² 9 970,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się przy ul. Dambonia w Opolu o powierzchni 48,04m2. Lokal składa się z salonu, sypialni, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł49,50 m² 46,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania od zaraz , w świetnej lokalizacji i z wygodnym układem? Ta oferta może być idealna właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

427 000 zł42,50 m² 10 047,06 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Mamy przyjemność zaoferować na sprzedaż: mieszkanie o powierzchni 42,5 m zlokalizowane w jednym z wieżowców znajdujących na ul. Wrocławskiej w Opolu! 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł30 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Prezentujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie w jednym z bloków przy ul. Dambonia w Opolu. Nieruchomość zlokalizowana na trzecim piętrze o powierzchni 30 m2. Składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł46 m² 10 652,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Zaodrzu ma w sobie coś, co trudno uchwycić w specyfikacji technicznej spokój niskiego bloku - wokół zieleni, który nie ginie w miejskim zgiełku, i wnętrze, które.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł47,62 m² 9 974,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone w jednej z najbardziej lubianych części Opole Zaodrze. Lokal o powierzchni 47,62 m składa się z: salonu, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł33,40 m² 11 946,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Szanowni Państwo, prezentuję do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 33,4 m2 położony w znakomitej lokalizacji ul. Koszyka w Opolu. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Opole

Bliskie Zaodrze,Opole

690 000 zł97 m² 7 422,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania atrakcyjnie położone mieszkanie o powierzchni 97,24m z przynależną piwnicą o powierzchni 8,48m. Mieszkanie składa się z 4 osobnych pokoi, kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł53,43 m² 7 860,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

*Najlepsze oferty nieruchomości wyłącznie w kg nieruchomości* Proponujemy do zakupu: położone na niewysokim piętrze niskiego bloku dwustronne środkowe, a dzięki temu bardzo ciepłe.