dowolna

Mieszkania Opole Zaodrze

69 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

69 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Opole

Zaodrze,Opole

2 700 zł65 m² 41,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajmu bardzo jasny, ładny i rozkładowy apartament o pow: 65,02 m2, zlokalizowany na III piętrze w jednym z nowych budynków na dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Opole

Zaodrze,Opole

389 000 zł54 m² 7 271,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Przedstawiamy ofertę mieszkania, położonego na Zaodrzu, na trzecim piętrze czterokondygnacyjnego bloku. Mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni prawie 54 m2 składa się z salonu, oddzielnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Zaodrze,Opole

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania dwupokojowego, mieszczącego się na trzecim piętrze w wysokim bloku na Bliskim Zaodrzu. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Zaodrze,Opole

389 000 zł54 m² 7 271 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

~~~~nowa cena~~~~ Mieszkanie z przestrzenią do aranżacji według własnych pomysłów! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na Zaodrzu o powierzchni 53,5 m. Mieszkanie jest duże, ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Zaodrze,Opole

369 000 zł57 m² 6 473,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania trzy pokojowego o pow. użytkowej około 57 m2, zlokalizowanego w Opolu, zaodrze, ul. Dambonia. Lokal mieszkalny położony jest na czwartym piętrze w niskim 4p. budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Zaodrze,Opole

359 000 zł48 m² 7 479,17 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokojowego z balkonem o powierzchni 47,74m 2 położonego na Zaodrzu. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, jasnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Opole

Zaodrze,Opole

449 000 zł59 m² 7 610,17 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie w jednym z bloków na opolskim Zaodrzu. Zlokalizowane na IV piętrze o pow. 59 m2. Nieruchomość składa się z 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Zaodrze,Opole

269 000 zł38 m² 7 125,83 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni użytkowej 37,75 m2, położone na dziesiątym piętrze w budynku wielorodzinnym z windą, opole - Zaodrze. Lokal w standardzie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bonczyka

Zaodrze,Opole

390 000 zł52 m² 7 514,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pok, dwupoziomowe, bliskie Zaodrze, ulica Bonczyka, 5 min do poloskiego Rynu. Do zakupu proponujemy zadbane mieszkanie dwupoziomowe, trzypokojowe o pow. 51,50 m2, mieszczące się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Zaodrze,Opole

465 000 zł51 m² 9 117,65 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu komfortowe mieszkanie po remoncie. Rezerwacja! Rozkład: -salon z aneksem kuchennym -2 sypialnie -łazienka -przedpokój -balkon -przynależna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Zaodrze,Opole

392 000 zł47 m² 8 340,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Rezerwacja! Rozkład: -salon z aneksem kuchennym -2 sypialnie -łazienka -przedpokój -balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Zaodrze,Opole

520 000 zł58 m² 9 027,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu jasne i przestronne mieszkanie w jednym z bloków na opolskim Zaodrzu. Zlokalizowane na III piętrze o pow. 57,60 m2. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Zaodrze,Opole

269 000 zł38 m² 7 079 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością przedstawiam ogłoszenie sprzedaży atrakcyjnego mieszkania zlokalizowanego na Zaodrzu. To doskonała propozycja dla osób poszukujących funkcjonalnego mieszkania z potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszyka

Zaodrze,Opole

360 000 zł57 m² 6 315,79 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie z balkonem na pierwszym piętrze przy ul. Koszyka w Opolu. Składa się ono z przedpokoju, salonu, z którego można zrobić dwa pokoje (ma 27 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Zaodrze,Opole

435 000 zł42 m² 10 357,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie 42m2 znajdujące się na I piętrze , w jednym z apartamentowców na Zaodrzu w Opolu. Rozkład pomieszczeń : - salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Zaodrze,Opole

385 000 zł56 m² 6 814,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania trzy pokojowego o pow. użytkowej 56,47 m2, zlokalizowanego w Opolu, dzielnica Zaodrze, os. Dambonia, położonego na czwartym 4 piętrze w niskim budynku. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prószkowska

Zaodrze,Opole

485 000 zł51 m² 9 435,80 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy do zakup bardzo ładne mieszkanie trzypokojowe po kapitalnym remoncie w 2022 roku o powierzchni 51,40 m2 położone na czwartym piętrze ocieplonego bloku na Zaodrzu w Opolu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Bliskie Zaodrze,Opole

315 000 zł42 m² 7 417 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania położonego na 7 piętrze w jednym z wieżowców na Bliskim Zaodrzu. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spychalskiego

Bliskie Zaodrze,Opole

1 600 zł30 m² 53 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na bliskim zaodrzu do wynajęcia Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania o powierzchni ok. 30m2, zlokalizowanego w jednym z bloków na Bliskim Zaodrzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bliskie Zaodrze,Opole

459 900 zł48 m² 9 581,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyremontowanego mieszkania z dużym potencjałem zlokalizowanego na ulicy Bończyka w Opolu. To część Opola która jest bardzo spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Bliskie Zaodrze,Opole

459 900 zł48 m² 9 581 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Oferta sprzedaży mieszkania po generalnym remoncie z bardzo atrakcyjnym rozkładem pomieszczeń. Mieszkanie pierwotnie dwupokojowe z kuchnią po wykonanej modernizacji składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Bliskie Zaodrze,Opole

447 000 zł59 m² 7 609,81 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni użytkowej 58,74 m2 z balkonem typu loggia, położone na czwartym piętrze w budynku wielorodzinnym z windą, w Opolu, bliskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Zaodrze,Opole

435 000 zł50 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Zadbane, w pełni umeblowane i wyposażone 2 pokojowe mieszkanie 50 m2 z zadaszonym balkonem, usytuowane w niskim bloku na Zaodrzu. Lokal to: - kuchnia a w niej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Opole

Zaodrze,Opole

2 200 zł50 m² 43,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam Państwa do wynajęcia wyjątkowego apartamentu zlokalizowanego w nowo powstałym budynku na Zaodrzu. Te piękne mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Zaodrze,Opole

440 000 zł70 m² 6 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo jasne, ustawne mieszkanie. Pokoj nr 1 - 16 m2 Pokój nr 2 - 14 m2 Pokój nr 3 - 12 m2 Kuchnia - 14 m2 plus mała spizarka Łazienka - 5 m2 Przedpokój - 9 m2 Piwnica - 25 m2 Ogrzewanie - dynamiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prószkowska

Zaodrze,Opole

407 000 zł58 m² 6 969,18 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży ładne, ustawne mieszkanie o powierzchni 58,40m2, położone na ul. Prószkowskiej w Opolu. Funkcjonalny układ pomieszczeń, trzy niezależne pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Zaodrze,Opole

362 250 zł52 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! 0% prowizji! Szukasz mieszkania pod inwestycje, a może Twoje dziecko ma zamiar studiować w Opolu, po co przepłacać za najem. Prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Licealna

Bliskie Zaodrze,Opole

379 000 zł57 m² 6 649 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Mieszkanie na bliskim zaodrzu Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57m2, zlokalizowane na drugim piętrze jednej z kamienic przy ul. Licealnej w Opolu. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Bliskie Zaodrze,Opole

450 000 zł70 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta zawieszona. Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego w jednej z dzielnic opolskiego Zaodrza. Mieszkanie o powierzchni 70 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięstwa

Zaodrze,Opole

2 300 zł49 m² 46,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia przestronne i rozkladowe mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Zaodrze w Opolu. (ul. Zwycięstwa ) Nieruchomość składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Zaodrze,Opole

318 000 zł33 m² 9 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiam Państwu 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m2 z balkonem, na I piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku, na Zaodrzu. Mieszkanie bardzo zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Opole

Zaodrze,Opole

2 200 zł52 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia , przestronny apartament znajdujący się na nowo powstałym osiedlu Nowe Przylesie. Nieruchomość o powierzchni 52 m2 z ogrodem 36 m2 z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Zaodrze,Opole

285 000 zł38 m² 7 549,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Zaodrze,Opole

2 300 zł49 m² 46,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia przestronne i rozkladowe mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Zaodrze w Opolu. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Zaodrze,Opole

1 550 zł33 m² 46,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem - mieszkanie o pow. ok. 33 m2, 1 pokój, i piętro, balkon, niska zabudowa - opole Zaodrze. Proponujemy do wynajęcia przytulne, funkcjonalne 1-pokojowe mieszkanie z balkonem ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Zaodrze,Opole

409 999 zł48 m² 8 541,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu ładne 2 pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie. Rozkład: -salon z aneksem kuchennym -sypialnia -łazienka -przedpokój Mieszkanie częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Zaodrze,Opole

389 000 zł51 m² 7 592 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Trzypokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na zieloną część Zaodrza z wyznaczonym miejscem parkingowym Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania o pow. 51,24 m2 składającego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Zaodrze

Zaodrze,Opole

675 000 zł71 m² 9 533,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

<!- [if gte mso 9]> <![endif]-><!- [if gte mso 9]> Normal 0 21 false false false pl X-none X-none <![endif]-><!- [if

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Bliskie Zaodrze,Opole

439 000 zł47 m² 9 352,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego w niskim bloku w dzielnicy Bliskie Zaodrze w Opolu. Mieszkanie o powierzchni 46,94 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Zaodrze,Opole

369 000 zł51 m² 7 235,29 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferuję do sprzedania 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2 z balkonem, usytuowane na VI piętrze w bloku, zlokalizowanw w dzielnicy Zaodrze. Rozkład pomieszczeń : - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gospodarcza

Zaodrze,Opole

395 000 zł75 m² 5 299,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu rozkładowe, słoneczne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 74,53 m2 zlokalizowane na opolskim Zaodrzu( ul.Gospodarcza) na czwartym piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku.