dowolna

Mieszkania Opole Zaodrze

69 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

69 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Prószkowska

Zaodrze,Opole

319 000 zł28 m² 11 193 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Tylko W naszym biurze. Na sprzedaż kawalerka 28,5 m Opole, zaodrze | balkon | gotowiec inwestycyjny Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 28,5 m, położone na 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Spychalskiego

Bliskie Zaodrze,Opole

2 000 zł62 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie położone na trzecim piętrze niskiego bloku przy ul. Spychalskiego w Opolu. Nieruchomość posiada okna na wschód i zachód - dwie strony świata. Tylko dwa mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięstwa

Zaodrze,Opole

444 000 zł57 m² 7 789,47 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m, położone na pierwszym piętrze w jednym z bloków przy ul. Zwycięstwa w Opolu Salon z wyjściem na balkon i widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Zaodrze,Opole

330 000 zł34 m² 9 705,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego na opolskim Zaodrzu. Mieszkanie o powierzchni ok. 34 m2 znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nowowiejskiego

Zaodrze,Opole

1 390 000 zł88 m² 15 882,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowy apartament zlokalizowany w dzielnicy Zaodrze w Opolu przy ul. Nowowiejskiego. Nieruchomość znajdującą się na III piętrze stanowi apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dambonia

Zaodrze,Opole

445 000 zł37 m² 11 888,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż oferujemy wyremontowane mieszkanie o powierzchni 37,43 m , zlokalizowane na parterze czteropiętrowego budynku przy ul. Dambonia 15 w Opolu. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grottgera

Zaodrze,Opole

890 000 zł125 m² 7 144,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż: wysoki parter domu wolnostojącego Opole, ul. Grotterga Dzielnica Malarzy spokojna lokalizacja z ogrodem, gotowe do zamieszkania Przedstawiamy ofertę sprzedaży wysokiego parteru domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Zaodrze,Opole

440 000 zł48 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe ok. 48m2 na iip położone w rejonie ulicy Wojska Polskiego w Opolu. Ogrzewanie miejskie , woda ciepła miejska, balkon , piwnica i ekspozycja okien na dwie strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bliskie Zaodrze,Opole

549 000 zł53 m² 10 296,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, 3-pokojowego mieszkania z pięknym widokiem na Odrę. Opole Nadodrze, ul. Spychalskiego. Na sprzedaż bardzo funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Zaodrze,Opole

385 000 zł48 m² 8 105,26 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam dla Ciebie mieszkanie położone na 9 piętrze jednego z bloków na opolskim zaodrzu. Mieszkanie składa się z: - trzech pokoi, - przedpokoju, - łazienki z wc, - odrębnej kuchni - blakonu. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prószkowska

Bliskie Zaodrze,Opole

429 000 zł52 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. ok.52m2 , 3 pokojowe położone na parterze w bloku przy ul. Prószkowskiej w Opolu. Zadbane , ładny widok z okien , ogrzewanie miejskie , woda ciepła miejska. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dambonia

Zaodrze,Opole

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania dwu pokojowe o powierzchni około 48 m2 w Opolu, zaodrze, dambonia, pierwsze piętr ,niski budynek. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych, rozkładowych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niemodlińska

Zaodrze,Opole

567 000 zł52 m² 10 903,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3 pokoje po remoncie - Gotowe do wprowadzenia! | ul. Niemodlińska, niski blok, parter Szukasz mieszkania, w którym nikt nie mieszkał od czasu remontu? Mamy dla Ciebie idealną propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zaodrze,Opole

2 200 zł57 m² 38,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze Prezentujemy Państwu komfortowe mieszkanie na wynajem, zlokalizowane w Opolu dzielnica Zaodrze. To idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Zaodrze,Opole

519 000 zł49 m² 10 495,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Z przyjemnością oferujemy do kupienia 3 pokojowe mieszkanie o pow. 49,45 m2, które jest zlokalizowane w Opolu w dzielnicy Zaodrze. Lokal jest po generalnym remoncie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zaodrze,Opole

519 000 zł50 m² 10 484,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Opole, zaodrze Na sprzedaż funkcjonalne i nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 49,5 m , położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domańskiego

Zaodrze,Opole

2 200 zł51 m² 42,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie znajdujące się w Opolu w dzielnicy Zaodrze, przy ul. Domańskiego. Nieruchomość położona jest na zamkniętym, kameralnym osiedlu, w nowym budownictwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Zaodrze,Opole

519 000 zł49 m² 10 493,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przedstawiam ofertę mieszkania zlokalizowanego przy ul.Wojska Polskiego na Zaodrzu oddalone od głównych ulic zlokalizowane na drugiem piętrze wieżowca z dwoma windami. Dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niedurnego

Bliskie Zaodrze,Opole

1 700 zł45 m² 37,83 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne mieszkanie o powierzchni 44,94m2, położone na iiip w niskiej zabudowie w Opolu przy ul Niedurnego. Składa się z dwóch ustawnych pokoi, kuchni częściowo otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dambonia

Zaodrze,Opole

359 000 zł47 m² 7 702,21 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Opole, zaodrze, ul. Dambonia Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,61 m , zlokalizowane na parterze w 10-piętrowym bloku w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wrocławska

Bliskie Zaodrze,Opole

549 000 zł58 m² 9 403,91 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie pierwotnie trzypokojowe w trakcie remontu zaaranżowane na czteropokojowe z aneksem kuchennym w salonie stanowi nie lada gratkę dla osób szukających większego mieszkanie celem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prószkowska

Zaodrze,Opole

385 000 zł43 m² 8 912,04 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 43,20 m, położone na 6. piętrze w 10-piętrowym budynku. Idealna propozycja zarówno dla pary, singla, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Koszyka

Zaodrze,Opole

620 000 zł52 m² 11 987,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, funkcjonalnego mieszkania położonego na cenionym Osiedlu Kasztelańskim na Zaodrzu w Opolu. Inwestycja zrealizowana przez Atlantis Deweloper.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dambonia

Zaodrze,Opole

432 000 zł48 m² 8 992,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Osiedle Dambonia słynące z zieleni, ciszy i spokoju z licznymi nasadzeniami drzew, rozłożystymi terenami zielonymi, placami zabaw, siłownią zewnętrzną pod bokiem, boiskami sportowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Zaodrze,Opole

385 000 zł48 m² 8 105,26 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe, położone na 9 piętrze w jednym z bloków na opolskim Zaodrzu. To propozycja dla osób szukających mieszkania z potencjałem idealnego do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bliskie Zaodrze,Opole

549 000 zł58 m² 9 463,89 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie | 4 pokoje | Loggia | Bliskie Zaodrze Opole Przedstawiam na sprzedaż komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 58,01 m , położone na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nowowiejskiego

Zaodrze,Opole

2 750 zł51 m² 54,06 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowe mieszkanie do wynajmu w Opolu przy ul. Nowowiejskiego. Zlokalizowane na II piętrze. Nieruchomość stanowi mieszkanie o pow. 50.87 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Zaodrze,Opole

385 000 zł48 m² 8 105,26 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie w atrakcyjnej cenie! Lokalizacja zapewnia wygodne życie z dostępem do całej niezbędnej infrastruktury w postaci sklepów, punktów usługowych, szkół, przedszkoli,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Zaodrze,Opole

385 000 zł48 m² 8 105,26 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W swojej ofercie mamy do kupienia 3 pokojowe mieszkanie o pow. 47,5 m2, które jest zlokalizowane w Opolu w dzielnicy Zaodrze. Lokal znakomicie nadaje się pod inwestycje i jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prószkowska

Zaodrze,Opole

375 000 zł42 m² 8 865,25 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej ok.42,30 m2, położone na II piętrze w wysokim bloku, zlokalizowane w Opolu - Zaodrze- ul.Prószkowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Opole

Zaodrze,Opole

549 000 zł58 m² 9 465,52 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością oferujemy do kupienia 4 pokojowe mieszkanie o pow. 58 m2, które jest zlokalizowane w atrakcyjnej lokalizacji, w dzielnicy Zaodrze. Lokal jest po generalnym remoncie! Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Opole

Bliskie Zaodrze,Opole

569 000 zł58 m² 9 810,34 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4-pokojowe ( salon z aneksem kuchennym, 3 sypialnie ) , Xp, pow. 58,33m2 ( zrobione z 3 pokojowego ) po generalnym remoncie. Mieszkanie przeszło całkowity remont - wszystkie instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prószkowska

Zaodrze,Opole

365 000 zł43 m² 8 568,08 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Jeżeli szukasz małego, wygodnego mieszkanka na parterze wśród wszechogarniającej zieleni, na spokojnym osiedlu ta oferta nie może umknąć Twojej uwadze. W skład nieruchomości o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domańskiego

Zaodrze,Opole

2 200 zł51 m² 42,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponujemy na wynajem mieszkanie znajdujące się w Opolu w dzielnicy Zaodrze, przy ul. Domańskiego. Nieruchomość położona jest na zamkniętym, kameralnym osiedlu nowego budownictwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dambonia

Zaodrze,Opole

378 400 zł47 m² 8 051,06 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie syndyka masy upadłości marzeny kulpy będącej osobą fizyczną nieprowadzącą działalności gospodarczej sprzedaż nieruchomości należącej do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięstwa

Zaodrze,Opole

399 000 zł47 m² 8 556,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta zawieszona - umowa przedwstępna tylko W naszym biurze Przedstawiamy Państwu do zakupu mieszkanie dwupokojowe o pow. 46,63 m2 (w księdze wieczystej podana jest powierzchnia z piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stawowa

Zaodrze,Opole

3 500 zł63 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia , komfortowy apartament o powierzchni 63 m2 , zlokalizowany w nowoczesnym apartamentowcu z 2023 roku, 1. piętro. Nieruchomość z tarasem ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Zaodrze,Opole

495 000 zł47 m² 10 622,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2-pokojowe nowoczesne mieszkanie po kapitalnym remoncie o powierzchni 46,6 m oraz piwnicą, usytuowane na 7. piętrze bloku z windą przy ul. Wojska Polskiego w Opolu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięstwa

Zaodrze,Opole

470 000 zł49 m² 9 643 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Opole, ul. Zwycięstwa Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Opola? Ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Dambonia

Zaodrze,Opole

565 000 zł58 m² 9 741,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferuję nowoczesne, czteropokojowego mieszkanie o powierzchni 58 m , znajdujące się na 3. piętrze w zadbanym, niskim bloku na osiedlu Dambonia. Lokal świeżo po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nysy Łużyckiej

Bliskie Zaodrze,Opole

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia doskonale położone 3 pokojowe mieszkanie. Lokal znajduje się na trzecim ostatnim piętrze budynku znajdującym się w dzielnicy bliskie Zaodrze /nysy Łużyckiej 8/. Mieszkanie jest.