dowolna

Mieszkania Opole Zaodrze

69 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

69 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zaodrze

Zaodrze,Opole

249 000 zł48 m² 5 217,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni 47,72 m2 położone na 4 piętrze w niskim budynku w Opolu - Zaodrze. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prószkowska

Zaodrze,Opole

215 000 zł43 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe, zlokalizowane na 9 piętrze w 10 piętrowym bloku na Zaodrzu przy ul. Prószkowskiej. Lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 43m2, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zaodrze

Zaodrze,Opole

180 000 zł33 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy 2pok mieszkanie o powierzchni 33m2 położone na Zaodrzu w Opolu w cichym i spokojnym miejscu. Układ mieszkania : dwa pokoje kuchnia przedpokój łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Zaodrze

Zaodrze,Opole

890 000 zł89 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować apartament do sprzedania o pow. 89 m2. W mieszkaniu mieszczą się dwa przestronne pokoje - jeden z nich stanowi salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Bliskie Zaodrze

Bliskie Zaodrze,Opole

360 500 zł70 m² 5 150 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy mieszkanie 70m2 na paterze z ogródkiem w Apartamentowcu w Opolu. Posiadamy również na sprzedaż taki sam metraż i układ nieruchomości na pierwszym pietrze z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hallera

Zaodrze,Opole

3 200 zł96 m² 33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Posiadamy do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 96,25m2 zlokalizowane na trzecim piętrze jednego z nowo wybudowanych budynków przy ul. Hallera w Opolu. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zaodrze

Zaodrze,Opole

310 000 zł55 m² 5 636 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W bardzo dobrym rozkładzie Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na Koszyka. Lokal o powierzchni około 55m2, składa się z trzech pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Bliskie Zaodrze

Bliskie Zaodrze,Opole

2 500 zł70 m² 36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w nowym apartamencie na Bliskim Zaodrzu. W swojej ofercie posiadamy mieszkanie 70m2 mieszczące się na parterze w nowo wybudowanym apartamentowcu na Bliskim Zaodrzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bliskie Zaodrze

Bliskie Zaodrze,Opole

338 000 zł65 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca położonego w spokojnym, ustronnym miejscu, a jednocześnie wygodnie blisko centrum miasta? Nasza oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy mieszkanie 65m2 na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zaodrze

Zaodrze,Opole

550 zł25 m² 22 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu pokoi 2-3 osobowych. Pokoje po remoncie, w bardzo dobrym standardzie, kuchnia wyposażona, łazienka z prysznicem. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zaodrze

Zaodrze,Opole

379 000 zł64 m² 5 954 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Idealne mieszkanie dla rodziny 2 + 2 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży czteropokojowego mieszkania położonego na trzecim piętrze bloku zlokalizowanego na osiedlu Przylesie. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Opole

Zaodrze,Opole

139 000 zł19 m² 7 136 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Chciałbym zachęcić Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na Zaodrzu- osiedle Dambonia. Przytulna kawalerka o powierzchni 19,48m2 zlokalizowana jest na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bliskie Zaodrze

Bliskie Zaodrze,Opole

338 000 zł65 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie płacisz podatku pcc! Szukasz miejsca położonego w spokojnym, ustronnym miejscu, a jednocześnie blisko centrum miasta? Nasza oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy mieszkanie 65m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zaodrze

Zaodrze,Opole

175 000 zł33 m² 5 371 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Zaodrze. Mieszkanie o powierzchni niespełna 33m2 mieści się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, Zaodrze

Zaodrze,Opole

187 000 zł33 m² 5 717 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie na Zaodrzu Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupokojowego, o powierzchni 32,71m2 znajdującego się na Zaodrzu. Pomimo niedużej powierzchni lokal bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zaodrze

Zaodrze,Opole

297 200 zł47 m² 6 323,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez podatku 2% pcc! W naszej ofercie posiadamy do sprzedaży atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni 47,2m2, położone na wysokim parterze niskiego budynku. Budynek został oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Domańskiego

Zaodrze,Opole

295 000 zł71 m² 4 142,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Sprzedam mieszkanie własnościowe z 1989 r. w Opolu na ul. Domańskiego 69, na parterze budynku 4 kondygnacyjnego, o powierzchni mieszkalnej 61,85 m2 i przynależnej piwnicy o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zaodrze

Zaodrze,Opole

215 000 zł48 m² 4 515,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwu pokojowego,zlokalizowanego w Opolu,dzielnica Zaodrze- dambonia. Lokal mieszkalny położony na 1 piętrze w niskim budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niedurnego

Bliskie Zaodrze,Opole

1 100 zł34 m² 32,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe (34m2), ciepłe i słoneczne, zadbane. Idealne dla pary. Położone w bardzo spokojnej okolicy na Bliskim Zaodrzu, w niskim bloku na 3 piętrze. Ma świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zaodrze

Zaodrze,Opole

1 300 zł42 m² 30,95 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe, jasne mieszkanie na III piętrze nowego budynku w dzielnicy Zaodrze w Opolu. Mieszkanie kompletnie urządzone i wyposażone, gotowe do natychmiastowego zamieszkania. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zaodrze

Zaodrze,Opole

189 000 zł38 m² 5 040 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 37,50m2, znajdującego się na 9 pietrze w jednym z wieżowców na Zaodrzu. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zaodrze

Zaodrze,Opole

299 000 zł50 m² 6 039,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowe i jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49,51 m2, zlokalizowane na osiedlu Festival Park. Mieszkanie składa się z 3 pokoi w tym salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zaodrze

Zaodrze,Opole

281 000 zł61 m² 4 606,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiamy państwu 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w dzielnicy Bliskie Zaodrze w Opolu. Lokal położony na wysokim parterze w cztero-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszyka

Zaodrze,Opole

249 000 zł56 m² 4 446,43 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowość! wyłączność! R E Z E R W A C J A Tylko u nas! Oferta na Wyłączność! Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o pow. 56 m2, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszyka

Zaodrze,Opole

1 760 zł58 m² 30,34 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta przyjazna zwierzętom! oferta przyjazna dzieciom! Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego 3-pokojowego mieszkania, zlokalizowane na ostatnim piętrze w bloku przy ulicy Koszyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zaodrze

Zaodrze,Opole

1 000 zł47 m² 21,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni użytkowej około 47 m2 położone na pierwszym piętrze w budynku 4 piętrowym w Opolu,rejon ul. Dambonia,dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bliskie Zaodrze

Bliskie Zaodrze,Opole

249 000 zł43 m² 5 763,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni 43,20 m2 położone na II kondygnacji ( I piętrze) w kamienicy, w Opolu - Bliskie Zaodrze. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bliskie Zaodrze

Bliskie Zaodrze,Opole

220 000 zł47 m² 4 680,85 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo przytulne 3 pokojowe mieszkanie połozone w zielonej okolicy biskiego Zaodrza. Układ: pokój dzienny z balkonem dwie sypialnie kuchnia widna z oknem przedpokój łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zaodrze

Zaodrze,Opole

249 000 zł56 m² 4 446,43 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu rozkładowe mieszkanie w jednym z bloków na opolskim Zaodrzu. Zlokalizowane na V piętrze o powierzchni 56 m2. Nieruchomość składa się z 3 osobnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zaodrze

Zaodrze,Opole

1 100 zł47 m² 23,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zaodrze

Zaodrze,Opole

220 000 zł47 m² 4 680,85 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47 m2, zlokalizowane na bliskim Zaodrzu w okolicy Tesco. Mieszkanie składa sie z trzech oddzielnych pokoi, osobnej, widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zaodrze

Zaodrze,Opole

299 000 zł73 m² 4 095,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do kupienia mieszkanie 3-pokojowe, zlokalizowane w dzielnicy Zaodrze w Opolu. Mieszkanie ma 73,25 m2, na które składają się: - 3 pokoje, - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zaodrze

Zaodrze,Opole

297 200 zł47 m² 6 297 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe,do zamieszkania Z dużym balkonem Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w nowym budownictwie. Lokal o powierzchni 47,20m2 mieści się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koszyka

Zaodrze,Opole

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do najęcia od ręki ustawne mieszkanie znajdujące się w jednym z zadbanych wieżowców wchodzących w skład osiedla przy ul. Koszyka w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zaodrze

Zaodrze,Opole

1 400 zł50 m² 28,11 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tylko U nas! Mamy przyjemność zaoferować Państwu do najęcia od 01.07.2018 mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze jednego z zadbanych wieżowców usytuowanych na opolskim Zaodrzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zaodrze

Zaodrze,Opole

339 000 zł73 m² 4 627,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sprzedaż Mieszkanie Zaodrze. Do sprzedania przestronne mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 73 m2, składające się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, garderoby, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zaodrze

Zaodrze,Opole

1 200 zł73 m² 16,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajem Mieszkania 3 pokojowego ,opole,Zaodrze. Do wynajmu przestronne,ładne mieszkanie o powierzchni 73 m2, składające się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, garderoby, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zaodrze

Zaodrze,Opole

389 000 zł75 m² 5 186,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bardzo przestronne, słoneczne mieszkanie z dwoma balkonami w niskim bloku na drugim piętrze. Położone w atrakcyjnej dzielnicy Zaodrza. Lokal bardzo dobrze utrzymany, rozkładowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zaodrze

Zaodrze,Opole

163 000 zł28 m² 5 821 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kawalerka po remoncie umeblowana Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 28m2, znajdującego się na 3pietrze w jednym z wieżowców na Zaodrzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zaodrze

Zaodrze,Opole

1 400 zł48 m² 29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą najmu wyremontowanego mieszkania o powierzchni 47,6m2, zlokalizowanego na I piętrze bloku na Dambonia. Mieszkanie w pełni rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prószkowska

Bliskie Zaodrze,Opole

1 290 zł52 m² 24,57 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do najęcia ustawne mieszkanie znajdujące się w jednym z wieżowców zlokalizowanych przy ul. Prószkowskiej na bliskim Zaodrzu w Opolu. Lokal składa.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij