Mieszkanie, ul. Dambonia

Dambonia, Zaodrze, Opole, opolskie

  • 419 000 zł
  • 46,70 m²
  • 8 972,16 zł/m²

Zdjęcie

Mariusz Staś

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Dambonia

Dambonia, Zaodrze, Opole, opolskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

419 000 zł

46,70 m²

8 972,16 zł/m²

Mieszkanie, ul. Dambonia

Zaktualizowane: 18 maja 2026

419 000 zł 46,70 m² 8 972,16 zł/m²

Piętro:
2/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do odświeżenia

Piętro:

2/4

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 419 000 zł (8 972,16 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 46,70 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do odświeżenia
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny (blok z płyty)
  •   technika budowy: wielka płyta
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/4
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Czynsz: 660 zł
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Źródło: biuro nieruchomości: FREEDOM NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 18.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 43335/3685/OMS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 46,7 m2, zlokalizowanego na Zaodrzu na ul. Dambonia!
Na sprzedaż komfortowe, jasne i funkcjonalnie mieszkanie o powierzchni 46,7m², zlokalizowane w spokojnej, dobrze skomunikowanej części Opola Zaodrze ul. Dambonia .
Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze, czteropiętrowego bloku i jest gotowe do zamieszkania. (...)

Agent

Mariusz Staś

664 733...

664 733 941

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Mariusz Staś

664 733...

664 733 941

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.