Mieszkanie Opole

Chmielowice, Opole, opolskie

  • 638 000 zł
  • 61,29 m²
  • 10 409,53 zł/m²

Zdjęcie

Jan Laurans

Skontaktuj się

Mieszkanie Opole

Chmielowice, Opole, opolskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

638 000 zł

61,29 m²

10 409,53 zł/m²

Mieszkanie Opole

Zaktualizowane: 13 maja 2026

638 000 zł 61,29 m² 10 409,53 zł/m²

Piętro:
-
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2026
Miejsce parkingowe:
garaż
Stan mieszkania:
do wykończenia

Piętro:

-

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2026

Miejsce parkingowe:

garaż

Stan mieszkania:

do wykończenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 638 000 zł (10 409,53 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Opolu)
  • Charakterystyka mieszkania: 61,29 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do wykończenia
  • Budynek: dom wielorodzinny; rok budowy: 2026
  • Rozkład mieszkania: piętro /1
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Bezpieczeństwo: monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: FREEDOM NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 43269/3685/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż mieszkanie w zabudowie segmentowej na osiedlu Szczepanowice. Lokal rozłożony na dwóch poziomach o łącznej powierzchni użytkowej 61,35 m² na parterze strefa dzienna z kuchnią, salonem i wyjściem na przestronny taras i ogród, na piętrze dwa pokoje, łazienka i korytarz.
Układ pomieszczeń na poziomie 2: pokój 10,51 m², sypialnia 12,80 m², łazienka 4,80 m², korytarz 2,88 m². (...)

Agent

Jan Laurans

787 649...

787 649 771

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Jan Laurans

787 649...

787 649 771

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Jan Laurans