dowolna

Mieszkania nad rzeką Opole - Na sprzedaż i na wynajem

41 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

41 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

410 000 zł54,40 m² 7 536,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetna inwestycja opole/bliskie Zaodrze Mieszkanie bez barier, położone w ładnej części Opola na Bliskim Zaodrzu, z szybkim dostępem do centrum miasta. Idealne dla osób ceniących miejski.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł58,24 m² 10 628,43 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Widok na wyspę pasiekę | ostanie piętro | dwie windy | media miejskie | loggia | klimatyzacja Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,24 m , położone na 10. (ostatnim) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

979 540 zł94,50 m² 10 365,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Przedstawiamy Państwu niezwykłą ofertę sprzedaży luksusowego mieszkania, które znajduje się w Opolu. Ta elegancka nieruchomość, zbudowana w 2018 roku z solidnych materiałów, takich.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł34,10 m² 12 316,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

W centrum Opola mieszkanie (kawalerka) 34,10 m składające się z salonu 20 m2 z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i korytarza. Do tego przynależna piwnica o pow. 10,30 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

439 000 zł47,70 m² 9 203,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania położonego w najbardziej prestiżowej dzielnicy Opola na Wyspie Pasiece. Podstawowe informacje:powierzchnia: 47,70.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł59,80 m² 10 351,17 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Powierzchnia 58.24 m Liczba pokoi 3 Numer piętra 10 Liczba pięter 10 Czas przekazania do uzgodnienia Stan dobry Własność prywatna Informacje dodatkowe: Piwnica Internet Domofon Plac zabaw Prąd Okna.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł88 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 88 m , położone na 2. piętrze w 3 piętrowym budynku. Mieszkanie jest częściowo umeblowane oraz wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł49,49 m² 9 900,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z poddaszem do zagospodarowania, w stanie deweloperskim w opolu/groszowicach przy ulicy Wawrzyńca Świerzego i ks. Popiełuszki. Zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł43,11 m² 8 002,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na parterze, przy ul. Wandy w Opolu. Mieszkanie po remoncie w 2025 roku, wszystkie sprzęty nowe. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł81,25 m² 9 723,08 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowoczesny segment bliźniaka w zabudowie szeregowej, wybudowany w wysokim standardzie. Budynek wyróżnia się oryginalną bryłą połączeniem klasycznego dachu dwuspadowego z nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

638 000 zł61,29 m² 10 409,53 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie w zabudowie segmentowej na osiedlu Szczepanowice. Lokal rozłożony na dwóch poziomach o łącznej powierzchni użytkowej 61,35 m na parterze strefa dzienna.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł43,01 m² 12 996,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiam Państwu na sprzedaż nowoczesny lokal mieszkalny w Opolu w inwestycji z 2026 roku, w kameralnej zabudowie, idealnej dla osób ceniących komfort, nowoczesny standard oraz.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł120 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie w centrum Opola To 120-metrowe mieszkanie w centrum Opola to idealna propozycja dla dużej rodziny lub osób ceniących sobie przestronne wnętrza. Składa się z pięciu.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł60 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji ul. Gospodarcza, opole Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 60 m , położone na 4. piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł59,90 m² 10 350,58 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Witam, posiadam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym i łazienką, położone na 4 piętrze. Pokoje są przestronne z funkcjonalnym układem. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł62,50 m² 10 160 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na osiedlu Armii Krajowej (zwm) na ulicy Bytnara Rudego. Wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe z balkonem Twoja przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł40,39 m² 12 874,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Perełka w Sercu Opola 2 Pokoje przy ul. Krakowskiej po Generalnym Remoncie Szukasz gotowego mieszkania w najbardziej prestiżowej lokalizacji w Opolu? Ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł52 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - mieszkanie 3-pokojowe z balkonem pow. ok.52 m2. VI piętro , Opole - Centrum ul.Rybacka Proponujemy Państwu słoneczne mieszkanie o pow. użytkowej ok.52 m2, usytuowane na VI piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł53,69 m² 7 990,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz swojego miejsca w tętniącym życiem centrum Opola? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy na sprzedaż, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł89,39 m² 10 057,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży luksusowego, dużego apartamentu w zabytkowej kamienicy zlokalizowanego w prestiżowej dzielnicy Opola, na Wyspie Pasieka. To nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie, z przynależnym mp w cenie, dostępne od 1 czerwca br. Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego i w pełni wyposażonego mieszkania na wynajem,.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł36,63 m² 11 466,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych części Opola w Śródmieściu. Idealna propozycja dla osób, które chcą mieszkać blisko.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł53,96 m² 50,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Kolonia Gosławicka Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą najmu nowego, komfortowego mieszkania zlokalizowanego w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

415 800 zł42,40 m² 9 806,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Opole, bliskie Zaodrze, ul. Koszykana sprzedaż funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 42,4 m , położone na 9 piętrze przy ul. Koszyka.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł42 m² 13 333,33 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie w centrum Opola do Sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe w centrum miasta po generalnym remoncie Nieruchomość zajmuje VI piętro wysokiego bloku przy jednej z głównych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł49 m² 12 224,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, które zachwyca! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie przy ul. Książąt Opolskich. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł50,83 m² 53,12 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2-pokojowe mieszkanie z tarasem Kolonia Gosławicka Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu nowego, komfortowego mieszkania zlokalizowanego w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł57,04 m² 10 501,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowo zadbane, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,04 m , położone na 6. piętrze w budynku 10-piętrowym z windą, w cenionej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł35 m² 12 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie na osiedlu Róży Wiatrów ul. Szmaragdowa, opole Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w sercu cenionego osiedla Róży Wiatrów przy ul. Szmaragdowej, zrealizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł49 m² 12 244,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Opola tuż przy Rynku, a jednocześnie przy spokojnej uliczce. To idealna propozycja dla osób, które chcą mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Opole,opolskie

699 000 zł78,52 m² 8 902,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 78 m2, położonego w zadbanej kamienicy, tuż przy opolskim Rynku. To idealna propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa pokoje, stare Miasto Opole2 pokoje | Stare Miasto | 1 piętro | Gotowe do wprowadzenia Na wynajem komfortowe mieszkanie 2-pokojowe położone w samym sercu Opola przy ul. Staromiejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł49 m² 12 224,49 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Rynek w Opolu | Centrum miasta Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone w samym sercu Opola przy.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł90 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Duże mieszkanie w Śródmieściu Opola do Sprzedaży wyremontowane mieszkanie 90m2 - Śródmieście Nietuzinkowa nieruchomość bardzo przestronne wnętrze z 3 dużymi ustawnymi pokojami zaprasza.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł100 m² 7 290 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie z pięknym panoramicznym widokiem na miasto, zlokalizowane w kamienicy przy ul. Bończyka w Opolu. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł81 m² 8 024,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy do zakupu przestronne mieszkanie znajdujące się w ścisłym Centrum Opola, przy ul. Książąt Opolskich. Mieszkanie położone jest na I piętrze kamienicy, ma metraż ok. 81 m2.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł59 m² 8 135 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe, przestronne i pełne naturalnego światła mieszkanie o powierzchni 59 m , położone w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych dzielnic Opola na.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł87,23 m² 10 432,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Wyjątkowy Apartament w Sercu Historycznej Kamienicy Idealny dla Koneserów Klasyki i Przestronności! Zapraszamy do odkrycia prawdziwej perły na rynku nieruchomości przestronnego, dwustronnego.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł55,50 m² 13 495,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 3p w niskim apartamentowcu nowe budownictwo mieszkanie o wysokim standardzie 3-pokojowe na nowym osiedlu w dwupiętrowym apartamentowcu czeka na nowego właściciela! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł97 m² 7 422,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania atrakcyjnie położone mieszkanie o powierzchni 97,24m z przynależną piwnicą o powierzchni 8,48m. Mieszkanie składa się z 4 osobnych pokoi, kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł89,39 m² 9 497,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży trzypokojowego apartamentu zlokalizowanego na prestiżowej dzielnicy Wyspie Pasieka. Mieszkanie położone na trzecim piętrze.