dowolna

Mieszkania nad rzeką Opole - Na sprzedaż i na wynajem

41 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

41 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Opole

Bliskie Zaodrze,Opole

2 100 zł32 m² 65,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia odnowiona kawalerka 32m2 wraz z miejscem postojowym na ogrodzonym terenie. Z balkonem, w spokojnej dzielnicy Opola, 5min od Rynku. Umeblowana i wyposażona do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Armii Krajowej,Opole

490 000 zł61 m² 8 032,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 3 - pokojowe, rozkładowe mieszkanie w Opolu, osiedle Armii Krajowej ul. Grota Roweckiego Nieruchomość o powierzchni ok. 61 m2 i jest usytuowana na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wyspa Pasieka,Opole

449 000 zł46 m² 9 816,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 45,74 m2, położonego na 3 piętrze w budynku na prestiżowej Wyspie Pasiece jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krapkowicka

Zaodrze,Opole

2 300 zł41 m² 56,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe z balkonem, na pierwszym piętrze w nowym bloku z windą, przy ul. Krapkowickiej. Słoneczne, przestronne, komfortowo wyposażone. Na uwagę zasługuje atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opolskich

Opole,opolskie

3 800 zł123 m² 30,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękne, przestronne mieszkanie o wysokim standardzie, położone tuż przy Rynku i Katedrze. Lokal znajduje się na 1. piętrze eleganckiej, odrestaurowanej secesyjnej kamienicy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świerzego

Groszowice,Opole

2 150 zł60 m² 35,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie, na poddaszu, klimatyzowane Zapraszam do zapoznania się z ofertą wygodnego i w pełni wyposażonego mieszkania na wynajem, zlokalizowanego w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wrocławska

Opole,opolskie

495 000 zł57 m² 8 614,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym pośrednikiem. Na sprzedaż oferujemy przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , zlokalizowane w urokliwej kamienicy. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimasa

Zakrzów,Opole

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem z niezależnym wejściem w domu jednorodzinnym. Mieszkanie ma około 50m2 i składa się z dużego przedsionku, w którym znajduje się komoda i szafa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wyspa Pasieka,Opole

439 000 zł48 m² 9 203,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania położonego w najbardziej prestiżowej dzielnicy Opola na Wyspie Pasiece. Podstawowe informacje:powierzchnia: 47,70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bliskie Zaodrze,Opole

549 000 zł53 m² 10 296,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, 3-pokojowego mieszkania z pięknym widokiem na Odrę. Opole Nadodrze, ul. Spychalskiego. Na sprzedaż bardzo funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Opole

478 000 zł59 m² 8 101,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | 59 m | I piętro | Śródmieście Opola Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59 m , położone na pierwszym piętrze zadbanej, ocieplonej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dworska

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

749 000 zł63 m² 11 888,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem ul. Dworska - sprzedaż prywatna, kupujący nie płaci żadnej prowizji Na sprzedaż komfortowe, zadbane mieszkanie 3-pokojowe, położone na parterze domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Przylesie,Opole

640 000 zł61 m² 10 543,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Widok na zieleń| 3 pokoje | parter | duży taras 30 m | osiedle przylesie opole Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,7 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kredytowa

Groszowice,Opole

760 000 zł78 m² 9 781,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o wysokim standardzie wykończenia z ogrodem , komórką , dużym balkonem oraz dwoma miejscami parkingowymi położone na piętrze w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kropidły

Wyspa Bolko,Opole

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy ofertę wynajęcia mieszkania, o powierzchni 45m2, przy ul. Kropidły (pasieka), w Opolu. Mieszkanie jest idealne dla singla lub pary. Mieszkanie znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Metalchem,Opole

450 000 zł64 m² 7 031,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie Opole, metalchem. Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży komfortowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 64 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świerzego

Groszowice,Opole

2 100 zł60 m² 35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Opole,opolskie

489 000 zł34 m² 14 202,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, luksusowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone w samym sercu Opola. Nieruchomość o powierzchni 34,43 m2 remontowana była.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ozimska

Stare Miasto,Opole

4 500 zł150 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne, czteropokojowe mieszkanie, o powierzchni użytkowej ok. 150 m2, położone na drugim piętrze kamienicy w Centrum Opola, ulica Ozimska. Mieszkanie w standardzie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zaodrze,Opole

559 000 zł56 m² 9 951,93 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,17 m , położone na 6. piętrze w 10-piętrowym wieżowcu z windą. Mieszkanie jest jasne i dobrze doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przylesie,Opole

495 000 zł42 m² 11 785,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Atrakcyjne mieszkanie w atrakcyjnej cenie Przytulne mieszkanie z balkonem na Przylesiu w Opolu Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 42 m , zlokalizowane w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Opole

539 000 zł55 m² 9 743,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie na parterze wyremontowanej kamienicy. Gotowe do zamieszkania lub prowadzenia działalności! Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze! Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 1 Maja

Śródmieście,Opole

640 000 zł64 m² 9 982,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania blisko centrum Opola? Dla siebie lub pod wynajem? Do zamieszkania? Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. 1 maja w Opolu. Blisko urzędy, uczelnie, szkoły, przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Bliskie Zaodrze,Opole

559 000 zł74 m² 7 584,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - mieszkanie 3-pokojowe ok. 74 m2. z ogrodem, i piętro, dobry standard Opole - bliskie Zaodrze. TO mieszkanie możesz kupić na kredyt "rkm" bez wkładu własnego! Proponujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Stare Miasto,Opole

499 000 zł53 m² 9 355,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w sercu Opola! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania położonego w dzielnicy Stare Miasto w Opolu. Nieruchomość usytuowana jest na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spychalskiego

Nadodrze,Opole

565 000 zł53 m² 10 596,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,32 m , położone na 1. piętrze 10-piętrowego bloku w samym sercu dzielnicy Nadodrze. Z balkonu roztacza się malowniczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Opole

480 000 zł45 m² 10 654,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, w pełni wyremontowanego mieszkania o powierzchni 48,05 m , zlokalizowanego na 3. piętrze w kameralnej kamienicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolskich

Opole,opolskie

429 000 zł52 m² 8 269,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie z piwnicą Centrum Opola Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego trzypokojowego mieszkania o powierzchni 51,88 m + piwnica, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wandy

Nadodrze,Opole

2 500 zł70 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, jasne mieszkanie 70m2 z klimatyzacją, loggią i garażem podziemnym. Opis mieszkania: na wynajem wyjątkowe przestronne mieszkanie, które zachwyca funkcjonalnym układem, nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Opole,opolskie

445 000 zł49 m² 9 183,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przytulne i Funkcjonalne Mieszkanie Idealne na Start. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania dwupokojowego w Opolu. Składa się z funkcjonalnie rozplanowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nowowiejskiego

Zaodrze,Opole

2 700 zł51 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, słoneczne z klimatyzacją - komfortowo wyposażone mieszkanie dwupokojowe z tarasem (10 m2), na drugim piętrze w nowym bloku z windą, przy ul. Nowowiejskiego. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niedziałkowskiego

Stare Miasto,Opole

2 800 zł63 m² 44,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia wyjątkowo atrakcyjny, trzypokojowy apartament o powierzchni użytkowej 63 m (ze skosami 93,13 m2) , zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Stare Miasto w Opolu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sieradzka

Malina,Opole

785 000 zł62 m² 12 743,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie Opole, malinowe Osiedle, ul. Sieradzka - I piętro - Balkon z markizą - Winda - Drewniana podłoga - Meble + nowy agd - Stan idealny! Szukasz.