Mieszkanie, Plac Józefa Piłsudskiego

Plac Józefa Piłsudskiego, Opole, opolskie

  • 620 000 zł
  • 59,90 m²
  • 10 350,58 zł/m²

Zdjęcie

Dagmara

Skontaktuj się

Mieszkanie, Plac Józefa Piłsudskiego

Plac Józefa Piłsudskiego, Opole, opolskie

zaktualizowane:
6 maja 2026

620 000 zł

59,90 m²

10 350,58 zł/m²

Mieszkanie, Plac Józefa Piłsudskiego

Zaktualizowane: 6 maja 2026

620 000 zł 59,90 m² 10 350,58 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Piętro:
-
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1977
Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicy
Stan mieszkania:
do odświeżenia

Piętro:

-

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1977

Miejsce parkingowe:

przynależne na ulicy

Stan mieszkania:

do odświeżenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 620 000 zł (10 350,58 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 59,90 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do odświeżenia
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1977
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro , dwustronne, jednopoziomowe, poddasze
  • Czynsz: 210 zł
  • Wyposażenie: pralka, suszarka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: wanna
  • Media: gaz, siła; ogrzewanie: gazowe
  •   opomiarowanie wody
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 06.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Witam, posiadam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym i łazienką, położone na 4 piętrze. Pokoje są przestronne z funkcjonalnym układem. Mieszkanie znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji z bliskim dostępem do terenów zielonych - wyspa Bolko. Nieruchomość znajduje się blisko centrum miasta (5 minut od Ratusza), a jednocześnie w sąsiedztwie terenów zielonych, co zapewnia wygodę codziennego życia oraz możliwość odpoczynku na świeżym powietrzu. (...)

Agent

Dagmara

791 745...

791 745 204

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości