Mieszkanie, ul. Norwida

Norwida, Śródmieście, Opole, opolskie

  • 299 000 zł
  • 35,20 m²
  • 8 494,32 zł/m²

Zdjęcie

Krzysztof Daniel...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Norwida

Norwida, Śródmieście, Opole, opolskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

299 000 zł

35,20 m²

8 494,32 zł/m²

Mieszkanie, ul. Norwida

Zaktualizowane: 15 maja 2026

299 000 zł 35,20 m² 8 494,32 zł/m²

Piętro:
parter/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

parter/4

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 299 000 zł (8 494,32 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 35,20 m², 2 pokoje; stan: do remontu
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/4
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Źródło: biuro nieruchomości: FREEDOM NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 15.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 43283/3685/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Witam Serdecznie!
Mieszkanie do kapitalnego remontu | ul. Norwida, Opole | parter, niski blok

W naszej ofercie mieszkanie składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu francuskiego. Do lokalu przynależy piwnica. Budynek niski, parter.

Mieszkanie wymaga kapitalnego remontu idealna okazja dla osób szukających lokalu do urządzenia według własnego projektu.

Cena: 299 000 zł. Preferowany klient gotówkowy. (...)

Agent

Krzysztof Danielak

696 028...

696 028 789

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Krzysztof Danielak

696 028...

696 028 789

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości