dowolna

Mieszkania w bloku Opole - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

233 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

233 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

899 000 zł98,40 m² 9 136,18 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Przedstawiamy na sprzedaż komfortowe pięciopokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 98,40 m , położone na II piętrze niskiego, nowoczesnego budynku z 2002 roku w Opolu dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł61 m² 8 606,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do obejrzenia starannie urządzonego mieszkania o powierzchni użytkowej 60,70 m , położonego na czwartym piętrze niskiego budynku na opolskim Zaodrzu. Lokal wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł64,18 m² 10 439,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania z ogródkiem, położonego przy ul. Stawowej w Opolu. Nieruchomość znajduje się w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł42,97 m² 11 170,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 42,97 m , położonego w spokojnej części Opola - Czarnowąsy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

619 000 zł58,24 m² 10 628,43 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Widok na wyspę pasiekę | ostanie piętro | dwie windy | media miejskie | loggia | klimatyzacja Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,24 m , położone na 10. (ostatnim) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł61 m² 12 868,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nowoczesne, jasne mieszkanie z klimatyzacją i balkonami gotowe do wprowadzenia. W pobliżu sklepy (biedronka, aldi, emma, Lidl) szkoła, przedszkole, komunikacja i wszystko, czego trzeba.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł64,48 m² 10 840,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przestronne, zadbane i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 64,48 m , położone na 2. piętrze budynku z 2013 roku przy ul. Szymona Koszyka 51 w Opolu.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł56,09 m² 14 084,51 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, 3-pokojowego apartamentu położonego w inwestycji Nova Ozimska, przy ul. Ozimskiej w Opolu (kolonia Gosławicka). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł62 m² 10 967,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szukasz komfortowego mieszkania w Opolu? Znajdziesz je w dzielnicy Półwieś , w budynku z 2016 roku. Mieszkanie ma 62 m i położone jest na drugim piętrze. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł46,61 m² 9 869,13 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 46,6 m, położone na 6. piętrze jednego z wieżowców przy ul. Niemodlińskiej w Opolu (dzielnica Zaodrze). Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł44,73 m² 8 383,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego w Śródmieściu Opola. Lokal położony na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł60,20 m² 7 890,37 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Sprzedaż funkcjonalnego, przestronnego, dobrze doświetlonego, mieszkania trzypokojowe o powierzchni użytkowej 60,20 m2 w Opolu. ul.Grota Roweckiego, dz. Armii Krajowej, położonego na 3p.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł54 m² 8 518,52 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie na parterze / Xp budynku położonego przy ul. Wrocławskiej. Pow. ok. 53,70m2 , balkon, ogrzewanie i ciepła woda miejska. Kuchnia ze sprzętem agd. Cena ; 500 000zł.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł71 m² 9 295,77 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. ok. 71m2 na ivp/x po kapitalnym remoncie do wprowadzenia się. Ogrzewanie i woda ciepła miejska , balkon. Lokalizacja w pobliżu placu zabaw dla dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł66 m² 14 075,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż nowoczesne, przestronne mieszkanie w nowym budownictwie, wykończone w wysokim standardzie, położone na monitorowanym osiedlu. Lokal jest gotowy do zamieszkania cena obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

569 500 zł67 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie nadaje się do zamieszkania. Bez obciążeń hipotecznych. Sąsiedzi spokojni. Parking pod blokiem zawsze dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

388 000 zł45,05 m² 8 612,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie, śródmieście. Szanowny kliencie, nieruchomość o powierzchni ok. 45,05m2 wykończona w dobrym standardzie, częściowo odświeżona, usytuowana na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł55 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne od 1 czerwca! Oferta na wyłączność! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 poziomowego lokalu mieszkalnego na wynajem, o powierzchni 55m2 (powierzchnia po podłodze 80m2),.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł34 m² 12 323,53 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje po remoncie z balkonem typu loggia Armii Krajowej Opole Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 34 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Opole,opolskie

2 200 zł57 m² 38,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 57 m , położone przy ul. Zwycięstwa w Opolu, na 9 piętrze budynku z dwiema windami. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł33 m² 10 272,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Niski blok | dwa pokoje | balkon | spokojna okolica Na sprzedaż ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,71m2 zlokalizowane na III piętrze w niskim bloku na Zaodrzu. Lokal w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł47,70 m² 9 203,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania położonego w najbardziej prestiżowej dzielnicy Opola na Wyspie Pasiece. Podstawowe informacje:powierzchnia: 47,70.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

619 000 zł59,80 m² 10 351,17 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Powierzchnia 58.24 m Liczba pokoi 3 Numer piętra 10 Liczba pięter 10 Czas przekazania do uzgodnienia Stan dobry Własność prywatna Informacje dodatkowe: Piwnica Internet Domofon Plac zabaw Prąd Okna.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł43 m² 8 813,95 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

*Najlepsze oferty nieruchomości wyłącznie w kg nieruchomości* *kupujący nie płaci prowizji* Proponujemy do zakupu: o pożądanym, praktycznym układzie pomieszczeń w pełni rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł31,30 m² 12 776,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

*Najlepsze oferty nieruchomości wyłącznie w kg nieruchomości* Cena ofertowe: 420.000 zł *Cena specjalna ważna dla umowy przedwstępnej zawartej do 15 maja 2026 r: 399.900 zł ODBIERZ aż 20.100 zł.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł32,32 m² 11 417,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

*Najlepsze oferty nieruchomości wyłącznie w kg nieruchomości* *kupujący nie płaci prowizji* Cena ofertowa: 405.000 zł Cena specjalna: 369.000 zł ważna WYŁĄCZNIE dla umowy przedwstępnej.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł43,11 m² 8 002,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na parterze, przy ul. Wandy w Opolu. Mieszkanie po remoncie w 2025 roku, wszystkie sprzęty nowe. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł63 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Tylko W naszym biurze. Są mieszkania, które po prostu się ogląda i są takie, w których od razu widzisz swoje życie. To jest właśnie jedno z nich. Położone w zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł32,32 m² 71,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*Najlepsze oferty nieruchomości wyłącznie w kg nieruchomości* *kupujący nie płaci prowizji* pierwszy najem! Proponujemy Państwu świetną propozycję: - świeżo gruntownie wyremontowanego.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł67,12 m² 9 818,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie w nowym budownictwie w Szczepanowicach przy ul. Tęczowej. Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z dwoma balkonami położone w niskim bloku z windą. To.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł47,85 m² 9 383,49 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy ul. Zawiszaków 1 na osiedlu ak (dawny nowy zwm) w Opolu bezpośrednio od właściciela. 2-pokojowe mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł46,44 m² 11 175,71 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowe do wprowadzenia. 3 pokoje, po generalnym remoncie Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść i od razu zamieszkać bez remontów i dodatkowych kosztów? Ta oferta jest dla Ciebie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

559 000 zł43,01 m² 12 996,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiam Państwu na sprzedaż nowoczesny lokal mieszkalny w Opolu w inwestycji z 2026 roku, w kameralnej zabudowie, idealnej dla osób ceniących komfort, nowoczesny standard oraz.

Szczegóły ogłoszenia

648 000 zł64,90 m² 9 984,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe ok.65 m2. bardzo dobry standard, opole - Osiedle Rodło! Proponujemy Państwu słoneczne, przestronne mieszkanie z balkonem od strony południowej ,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł33,40 m² 11 946,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Szanowni Państwo, prezentuję do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 33,4 m2 położony w znakomitej lokalizacji ul. Koszyka w Opolu. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł45,62 m² 12 034,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Blok Z 2013 roku | klimatyzacja | balkon | pełne wyposażenie wliczone W cenę | komórka lokatorska Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,62 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne, komfortowe mieszkanie na wynajem w prestiżowej dzielnicy. Idealne dla singla, pary lub osoby pracującej zdalnie. Dostępne od: 1 czerwca 2026 r Lokalizacja: kolonia Gosławicka, jedna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł59,50 m² 11 176,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

[bezpośrednio] Nowoczesne 3 pokoje - Malinka, wysoki Standard, parking Sprzedam bezpośrednio (bez prowizji!) 3-pokojowe mieszkanie w sercu opolskiej Malinki przy ul. Piotrkowskiej. Lokal idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł28 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia odnowiona kawalerka 28m2 z balkonem w spokojnej i zielonej dzielnicy Opola. Umeblowana i wyposażona od razu do zamieszkania. Miejsce parkingowe dla mieszkańców pod.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł60 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji ul. Gospodarcza, opole Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 60 m , położone na 4. piętrze w zadbanym.