dowolna

Mieszkania w kamienicy Opole - Lista aktualnych ogłoszeń

159 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

159 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

619 000 zł64,13 m² 9 652,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Klimatyczne 3 pokojowe mieszkanie w centrum miasta. Wyjątkowy klimat delikatnych skosów nadaje niesamowitą przytulność, nie ograniczając przy tym swobody ruchów ani ustawności mebli. Wnętrza są.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł60 m² 11 483,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Sprzedam przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m w kamienicy w samym centrum Opola. Mieszkanie przeszło generalny remont wymieniona została instalacja elektryczna, gazowa oraz centralne.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł68,39 m² 7 457,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta tylko w naszym biurze! Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży przestronnego, rozkładowego mieszkania zlokalizowanego w śródmieściu Opola, przy ul. Stanisława.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł80,50 m² 7 329,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1924

Oferuję przestronne mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 80,5 m , znajdujące się na 2. piętrze w kamienicy z 1924 roku. Mieszkanie składa się z 3 pokoi (1 połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

420 000 zł34,10 m² 12 316,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

W centrum Opola mieszkanie (kawalerka) 34,10 m składające się z salonu 20 m2 z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i korytarza. Do tego przynależna piwnica o pow. 10,30 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł58,17 m² 11 156,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena ofertowa: 679.000 zł Cena specjalna ważna dla umowy przedwstępnej zawartej do 15 maja 2026: 649.000 zł ODBIERZ: aż 30.000 zł RABATU! Zarabiający gotowy produkt inwestycyjny: ROI 6,19 % (roczne.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł25,42 m² 12 195,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie kawalerka. Mieszkanie ciepłe, niskie koszty utrzymania, własnościowe bezczynszowe (opłaty zaliczkowe do wspólnoty razem z funduszem remontowym i wynagrodzeniem.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł46,11 m² 9 954,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania trzypokojowego o powierzchni 46,11 m , położone w ścisłym Centrum Opola, zaledwie 140 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

394 000 zł33,53 m² 11 750,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Stylowa kawalerka w stylu Boho Centrum Opola | 140 m od Solaris Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży kawalerki urządzonej w modnym stylu Boho, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł81,65 m² 10 398,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1934

Na sprzedaż mieszkanie położone w jednej z najbardziej cenionych i spokojnych części Opola na Dzielnicy Generalskiej. To propozycja dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł75,80 m² 7 255,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie Opole, śródmieście, ul. Ozimska 75,8 m Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 75,8 m, położone na 3 piętrze w zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł88 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 88 m , położone na 2. piętrze w 3 piętrowym budynku. Mieszkanie jest częściowo umeblowane oraz wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

789 000 zł77 m² 10 246,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji w centrum Opola. Lokal znajduje się na 2 piętrze zadbanej, 3-piętrowej kamienicy po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł59,90 m² 10 350,58 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Witam, posiadam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym i łazienką, położone na 4 piętrze. Pokoje są przestronne z funkcjonalnym układem. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł37 m² 12 675,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania atrakcyjne mieszaknie znajdujące się w ścisłym Centrum Opola przy ul. Sądowej. Do lokalu przynależy miejsce parkingowe. Kamienica jest w dobrym stanie technicznym,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem

Opole,opolskie

2 400 zł34 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Masz gotowy, poprawiony i bardziej sprzedażowy opis Komfortowe i nowoczesne mieszkanie do wynajęcia Opole, centrum Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł74,56 m² 7 765,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie z antresolą w sercu Śródmieścia Opola 74,56 m + piwnica! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z antresolą, o powierzchni użytkowej 74,56 m (po.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł66,83 m² 6 868,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Opolu centrum miasta. Cena nie obejmuje wyposażenia. Mieszkanie idealnie nadaje się dla 2-3 osobowej rodziny, bądź jako inwestycja na wynajem. Duże.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł58,26 m² 9 097,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam umeblowane mieszkanie położone w Opolu przy ul. Łangowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł72 m² 10 958,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Eleganckie, przestronne , słoneczne i wysokie mieszkanie 3pokojowe , Ip , pow. 71,81m2. Meble na wymiar z agd w zabudowie. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego 2 funkcyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł96,43 m² 8 192,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dla zdecydowanego klienta- cena do negocjacji Cztery pokoje, dwie łazienki, niezależna kuchnia i lokalizacja, której nie trzeba reklamować centrum Opola, tuż obok Ratusza, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł63 m² 8 809,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 72,58m2 usytuowane na poddaszu w jednej z kamienic w centrum miasta Opole. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

599 000 zł66 m² 9 075,76 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli chcesz mieszkać w prestiżowej dzielnicy Opola, mieć piękne mieszkanie z loggią, a zarazem cieszyć się spokojem to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł37,64 m² 11 025,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,64 m, położone w samym sercu Opole przy ul. Św. Wojciecha. Lokal znajduje się na 1. piętrze w kamienicy, co jest jednym.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł51,85 m² 8 100,29 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! 2 pkł do zakupu w samym sercu miasta Opola Oferujemy do zakupu mieszkanie zlokalizowane na trzecim (ostatnim) piętrze w kamienicy w samym centrum Opola, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł104 m² 7 971,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż w Opolu Śródmieście Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 104 m , położone w Śródmieściu Opola. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł120 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o pow. 119,76 m2, położone w całości na I pietrze, składający się z 4 pokoi, jasnej kuchni, łazienki z oknem połączonej z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 001 zł147 m² 8 503,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Opole centrum Apartament 147 m w kamienicy z duszą ul. Grunwaldzka | II piętro / III | tylko 1 mieszkanie na piętrze To nie jest kolejne mieszkanie w bloku. To 147 metrów w prawdziwej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł127 m² 7 866,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu przestronne i jasne mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Rozkład: -3 duże pokoje -1 mały pokój z garderobą -oddzielna, widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

545 200 zł54,52 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy, po generalnym remoncie Centrum Opola, ul. 1 maja Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 54,52 m zlokalizowane w zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł146 m² 5 822 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1907

5 pokojowe mieszkanie w kamienicy w centrum miasta Nieruchomość o powierzchni ok. 164m2 pięć pokoi - usytuowana na IV piętrze, w jednej z odrestaurowanych kamienic w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

856 000 zł72 m² 11 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu jasne i przytulne mieszkanie o pow. 72,50 m2 w jednej z kamienic w Centrum Opola. Zlokalizowane na II piętrze. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł90 m² 9 433,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Stylowy apartament, 3 pokoje, piętro III Opole-Pasieka Lokal mieszkalny o powierzchni ok. 90m2 z balkonem usytuowany w jednej z kamienic w prestiżowej dzielnicy Opola. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Opole,opolskie

699 000 zł78,52 m² 8 902,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 78 m2, położonego w zadbanej kamienicy, tuż przy opolskim Rynku. To idealna propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł48 m² 9 145,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania doskonale położone 3 pokojowe mieszkanie. Lokal znajduje się na trzecim ostatnim piętrze budynku znajdującym się w dzielnicy bliskie Zaodrze przy ulicy Nysy Łużyckiej 8.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł85,50 m² 8 526,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Dwupokojowe słoneczne mieszkanie na parterze w centrum miasta. Prezentujemy lokal mieszkalny o powierzchni 85,5m2, położony w kamienicy. Na uwagę zasługuje.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł109,03 m² 7 328,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Do sprzedania ciekawe zlokalizowane mieszkanie położone w śródmieściu Opola. Lokal składa się z 5 pokoi, dużej kuchni, łazienki z oknem i z wc oraz przedpokoju. W całym.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł152 m² 13 157,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:-

Piękna nieruchomość W prestiżowej kamienicy Nieruchomość mieści się na parterze zabytkowej kamienicy, w samym centrum Opola. Zarówno kamienica jak i sama nieruchomość zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł82,30 m² 8 493,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe mieszkanie w świetnej okolicy specjalnie dla Ciebie! Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w dzielnicy Śródmieście, która stanowi centrum Opola. Dane ogólne mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł91 m² 9 879,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

~~nowa cena~~ Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na wyspie Pasieka, znajdujące się w zabytkowej kamienicy Villa Helena. Lokalizacja: mieszkanie mieści się na 3 piętrze wspomnianej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł84 m² 8 035,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca, które będzie naprawdę Twoje? Mieszkanie przy ul. Dzierżonia o powierzchni 84,0 m to 3 pokoje z ogromnym potencjałem - idealna baza, żeby urządzić je dokładnie tak, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach