dowolna

Mieszkania w kamienicy Opole - Lista aktualnych ogłoszeń

159 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

159 ogłoszeń

789 000 zł71,81 m² 10 987,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja marzeń! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania położonego w historycznej, centralnej części Śródmieścia Opola jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł119 m² 9 243,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W samym sercu Opola, przy spokojnej, jednokierunkowej ulicy Dzierżona, znajduje się przestrzeń absolutnie wyjątkowa. Ulica po rewitalizacji zachwyca elegancją, świeżością i kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł56,30 m² 10 461,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Elegancki i Funkcjonalny lokal mieszkalny - świeżo po generalnym remoncie, zlokalizowany przy ul. Słowackiego w Opolu Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

997 000 zł87 m² 11 459,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie zlokalizowane w sercu Opola, przy ul. Książąt Opolskich. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze zadbanej, klimatycznej kamienicy, która.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

990 000 zł120 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie w centrum Opola To 120-metrowe mieszkanie w centrum Opola to idealna propozycja dla dużej rodziny lub osób ceniących sobie przestronne wnętrza. Składa się z pięciu.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł120 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w kamienicy centrum Opole | 120 m Na sprzedaż wyjątkowo przestronne mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Opola, w pięknie wyremontowanej, dwupiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł92 m² 48,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Jeśli poszukujesz stylowo urządzonego mieszkania o wygodnym układzie pomieszczeń, z dwoma balkonami, z lokalizacją w Centrum Opola, to jest to oferta przeznaczona dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł71,81 m² 10 987,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na pierwszym piętrze zadbanej, ocieplonej w 2019 r. kamienicy w ścisłym Centrum Opola. Wysokie pomieszczenia - ok. 3,30 m zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł153 m² 7 712,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę mieszkania, położonego na 3 piętrze w pięknej Kamienicy w Centrum. Mieszkanie o powierzchni 153m2 składa się z salonu, 4pokoi, dużego korytarzu, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł48,94 m² 12 239,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Nie czekaj takie mieszkania w Rynku Opola sprzedają się błyskawicznie! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone w absolutnie topowej lokalizacji przy Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł146 m² 5 821,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Duże mieszkanie w klimatycznej kamienicy centrum Opola Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 146,6 m , położone w centrum Opola, na 4 piętrze odnowionej kamienicy. To.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł152 m² 59,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:8

 

Umeblowane:-

Piękna nieruchomość W prestiżowej kamienicy Nieruchomość mieści się na parterze zabytkowej kamienicy, w samym centrum Opola. Zarówno kamienica jak i sama nieruchomość zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł58,17 m² 55,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem bez kosztów prowizji! współczesna jakość Z zachowaniem pierwotnej stylistyki Zachęcamy do zapoznania się z unikatową ofertą wynajmu: - stylowego - wykończonego w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł72,43 m² 7 855,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w samym sercu Opola, przy ulicy Niemodlińskiej, co sprawia, że dojdziesz wszędzie na piechotę. Dane ogólne mieszkania: mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł36,63 m² 11 466,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych części Opola w Śródmieściu. Idealna propozycja dla osób, które chcą mieszkać blisko.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa pokoje, stare Miasto Opole2 pokoje | Stare Miasto | 1 piętro | Gotowe do wprowadzenia Na wynajem komfortowe mieszkanie 2-pokojowe położone w samym sercu Opola przy ul. Staromiejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł38,69 m² 9 278,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko w Home Estate! Na sprzedaż przytulne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38 m , położone w spokojnej i malowniczej okolicy na wyspie Bolko. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł69,37 m² 9 355,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie, w pięknej, zabytkowej kamienicy przy ul. ks. Konstantego Damrota w Opolu. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze budynku, ma.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł153 m² 7 712,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Do sprzedania nieruchomość o powierzchni 153m2 znajdująca się w centrum Opola. Mieszkanie składa się z 5 pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz długiego korytarza. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł67 m² 8 208,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowe bardzo jasne i rozkładowe mieszkanie zlokalizowane na I piętrze w jednym z budynków na ul. Jagiellonów w Opolu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

705 000 zł83,39 m² 8 454,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe Mieszkanie w Sercu Opola lokalizacja: w zadbanej kamienicy przy ul. Augustyna Kośnego! Mamy przyjemność zaoferować Państwu do zakupu gotowe do wprowadzenia, przestronne, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł42,13 m² 7 002,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,13 m, które mieści się na czwartym piętrze zadbanej, odnowionej kamienicy. Składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki. Lokal wymaga generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł146,60 m² 5 798 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

5-pokojowe, odrestaurowana kamienica, centrum miasta, miejsce postojowe, loggia, piwnica, kominek Na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie w zadbanej, odrestaurowanej kamienicy na ul. Reymonta w Opolu.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł55,30 m² 8 661,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Nowa cena spełnia warunki programu Rodzinny Kredyt Mieszkaniowy! Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Nadodrze w Opolu. Lokal znajduje się na parterze, co.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł128,69 m² 6 674,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1860

Mieszkanie centrum opole ul. Książąt opolskich Wyłączność oferty! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 128,69m2, usytuowana na I piętrze niskiej kamienicy tuż przy Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł51,98 m² 14 043,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie wyjątkowe pod każdym względem zlokalizowane na wysokim parterze w jednej z bardziej reprezentacyjnych kamienic przy ulicy Grunwaldzkiej w ścisłym centrum Opola. Stylowa.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł81 m² 8 024,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy do zakupu przestronne mieszkanie znajdujące się w ścisłym Centrum Opola, przy ul. Książąt Opolskich. Mieszkanie położone jest na I piętrze kamienicy, ma metraż ok. 81 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł46,11 m² 45,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu funkcjonalnego mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 46,11 m , położonego w ścisłym Centrum Opola, zaledwie 140 metrów od Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł95 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia wyjątkową, przestronną nieruchomość o powierzchni 95 m , położoną w najbardziej pożądanej lokalizacji Opola w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Solaris.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł70,01 m² 9 070,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Pływasz ? Nurkujesz ? Szukasz mieszkania aby być częstym gościem na basenie i oddawać się wodnej pasji ? Ta nieruchomość znajduje się tuż obok krytej pływalni jednocześnie gwarantując.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł89,39 m² 10 057,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży luksusowego, dużego apartamentu w zabytkowej kamienicy zlokalizowanego w prestiżowej dzielnicy Opola, na Wyspie Pasieka. To nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł40,44 m² 7 393,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam dla Ciebie na sprzedaż mieszkanie do kapitalnego remontu położone na 4 piętrze jednej z kamienic w Śródmieciu Opola. Mieszkanie składa się z: - dwóch pokoi, - wc, - odrębnej kuchni Do.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł84,30 m² 12 443,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Unikatowe, przestronne, energooszczędne, dwupoziomowe mieszkanie w stylowej kamienicy w sercu Opola - ul. H. Kołłątaja! Opis nieruchomości: zapraszamy do zapoznania się z unikalną.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Opole

Opole,opolskie

759 000 zł89,46 m² 8 484,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w prestiżowej, cenionej i spokojnej dzielnicy generalskiej w Opolu. Dzielnica ta wyróżnia się przedwojenną.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł49 m² 12 224,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji oferta od właściciela bez prowizji dla kupującego Wyjątkowe, komfortowe i przestronne mieszkanie w samym sercu miasta Opola, przy rynku. Mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł107 m² 24,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie bezpośrednie Zarządcy bez dodatkowej prowizji. Przykładowe zdjęcia. Lokalizacja ul. Konsularna 1/ 40 Opole. Trzy pokojowy- samodzielny lokal mieszkalny dla dwóch -trzech osób: przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rynek

Stare Miasto,Opole

3 000 zł75 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe dwupoziomowe mieszkanie w samym sercu Opola wynajem! Na wynajem wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie położone bezpośrednio przy Rynku w Opolu. To idealna propozycja dla singla, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opolskich

Opole,opolskie

3 800 zł123 m² 30,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękne, przestronne mieszkanie o wysokim standardzie, położone tuż przy Rynku i Katedrze. Lokal znajduje się na 1. piętrze eleganckiej, odrestaurowanej secesyjnej kamienicy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Śródmieście,Opole

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy na 2 piętrze kamienicy przy ul. 1 maja w Opolu. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, ma powierzchnię 50m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kośnego

Śródmieście,Opole

469 000 zł65 m² 7 204,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż Mieszkanie ok. 65 m2. 2 pokoje, i piętro, przedwojenna kamienica, opole Centrum. TO mieszkanie możesz kupić na kredyt "rkm" bez wkładu własnego! Do sprzedania słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Opole,opolskie

792 000 zł79 m² 9 972,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tu nie ma miejsca na przeciętność. To mieszkanie zostało stworzone z pasji, a nie urządzone żeby było ładnie. Każdy detal jest decyzją - wynikającą z miłości do antyków, sztuki,.