dowolna

Mieszkania z własnością spółdzielczą Opole - Sprzedaż i wynajem

44 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

44 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

525 000 zł61 m² 8 606,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do obejrzenia starannie urządzonego mieszkania o powierzchni użytkowej 60,70 m , położonego na czwartym piętrze niskiego budynku na opolskim Zaodrzu. Lokal wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł54 m² 8 518,52 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie na parterze / Xp budynku położonego przy ul. Wrocławskiej. Pow. ok. 53,70m2 , balkon, ogrzewanie i ciepła woda miejska. Kuchnia ze sprzętem agd. Cena ; 500 000zł.

Szczegóły ogłoszenia

388 000 zł45,05 m² 8 612,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie, śródmieście. Szanowny kliencie, nieruchomość o powierzchni ok. 45,05m2 wykończona w dobrym standardzie, częściowo odświeżona, usytuowana na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł60,20 m² 10 614,62 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedaż funkcjonalnego, przestronnego, dobrze doświetlonego, mieszkania trzypokojowe o powierzchni użytkowej 60,20 m2 w Opolu., dz. Armii Krajowej, położonego na 8p. w 10 p. budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

399 000 zł33,40 m² 11 946,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Szanowni Państwo, prezentuję do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 33,4 m2 położony w znakomitej lokalizacji ul. Koszyka w Opolu. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł61 m² 9 163,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61 m . Lokal posiada balkon oraz przynależną piwnicę. Układ i standard: - trzy niezależne, ustawne pokoje, - oddzielna kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł49 m² 11 632,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość położona w cichej i kameralnej części centrum. W bezpośrednim sąsiedztwie: sklepy, restauracje, przystanki komunikacji miejskiej, punkty usługowe oraz pełna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ogłoszenie prywatnezapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wygodnego i eleganckiego mieszkania położonego na osiedlu Armii Krajowej w Opolu. Mieszkanie znajduje się na ósmym.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł57,23 m² 9 418,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 57,23 m2, zlokalizowanego na Zaodrzu na ul. Niemodlińskiej! Na sprzedaż komfortowe, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł34 m² 12 323,53 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie Opole, armii Krajowej Na sprzedaż funkcjonalne i nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł60,20 m² 10 631,23 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | 60,2 m | 8 piętro | gotowe do wprowadzenia Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść z walizką i od razu poczuć się jak.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł57,04 m² 10 501,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowo zadbane, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,04 m , położone na 6. piętrze w budynku 10-piętrowym z windą, w cenionej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł59,30 m² 8 684,65 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem idealne do aranżacji według własnego stylu! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o bardzo dobrym układzie, położone na 2. piętrze doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł62,45 m² 8 807,05 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż- świetna inwestycja! możliwość przedłużenia umowy najemcom! Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu mieszkalnego, o powierzchni 62,45m2, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł59,10 m² 11 489 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie - gotowe do zamieszkania! Szanowni Państwo, prezentuję do sprzedaży urokliwy i przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 59,1 m2 położony w znakomitej.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł44,60 m² 9 641,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Chabrów w Opolu Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja na wynajem. Mieszkanie położone na dwie strony, które zapewniają naturalne światło.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł34 m² 12 323,53 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Sprzedaż, funkcjonalnego, rozkładowego mieszkania dwu pokojowego, położonego w Opolu, dzielnica Armii krajowej/zwm/. Mieszkanie przeszło gruntowną modernizację, zyskując nowy, funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł61,30 m² 8 809,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne i bardzo ustawne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,30 m , położone na wysokim parterze w niskim, 4-piętrowym bloku na terenie Opole. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł73,51 m² 7 740,44 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości, położonej przy ulicy Szarych Szeregów w Opolu (osiedle zwm). Nieruchomość usytuowana na czwartym piętrze, o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł63,80 m² 7 821,32 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tu liczy się metraż, układ i otoczenie, a nie gotowe aranżacje pod czyjś gust.Na sprzedaż 63,8 m, trzy pokoje,widna kuchnia, przedpokój Kupujesz przestrzeń i lokalizację, resztę.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

479 000 zł48,04 m² 9 970,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się przy ul. Dambonia w Opolu o powierzchni 48,04m2. Lokal składa się z salonu, sypialni, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł47,90 m² 8 121,09 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Oferuję Państwu mieszkanie o funkcjonalnym układzie: dwa niezależne pokoje, osobna kuchnia z oknem, łazienka oraz balkon. Lokal znajduje się na III piętrze w X-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł73,10 m² 8 755,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wygodne, 4 pokojowe, rozkładowe mieszkanie w spokojnej lokalizacji Kolonia Gosławicka, ulica Thomasa Wilsona. Położone na parterze, w niskim budynku. Świetna opcja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł33,80 m² 12 573,96 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Polecam do mieszkanie po generalnym remoncie zlokalizowane w jednym z wieżowców przy ul.Bytnara Rudego (centrum starego ZWM) z dużym balkonem typu loggia z widokiem na miasto Opole.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł61,30 m² 8 792,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego mieszkania, położonego w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji Opola na zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł47,50 m² 9 873,68 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż, trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone w jednym z bloków przy ulicy Zwycięstwa - Zaodrze. Nieruchomość usytuowana na 4 piętrze, 10 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

415 800 zł42,40 m² 9 806,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Opole, bliskie Zaodrze, ul. Koszykana sprzedaż funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 42,4 m , położone na 9 piętrze przy ul. Koszyka.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł70 m² 9 714,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pokojowe mieszkanie | 70 m | 4 piętro | gotowe do wprowadzenia Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 70 m2, zlokalizowanego w Opolu przy ulicy Grota.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł71,76 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne, przestronne, 3 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie Opole, osiedle Armii Krajowej. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 71,76 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł72 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez podatku pcc! Na jednym z bardzo cenionych osiedli Armii Krajowej posiadamy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni około 72m2. ` mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł33,80 m² 10 325,44 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie z balkonem, położone na 5. piętrze w wysokim bloku przy ul. Bytnara Rudego. Nieruchomość przeszła kompleksowy remont, obejmujący.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł46,44 m² 11 412,58 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po generalnym remoncie - gotowe do zamieszkania! Szanowni Państwo, prezentuję do sprzedaży urokliwy i przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 46,44 m2 położony w znakomitej.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł46,50 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie położone w samym sercu Opola, przy ul. Waryńskiego. Nieruchomość znajduje się na VIII piętrze bloku z windą, ma metraż 46,5m2 i składa.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł66,09 m² 9 063,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: opole, ul. Skautów Opolskich Położenie: drugie piętro w wysokim budynku Funkcja: trzy pokoje , aneks kuchenny, łazienka przedpokój, dwie piwnice Powierzchnia mieszkania 66.09m +.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł62,45 m² 8 807,05 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, o powierzchni 62,45 m2, położone na siódmym - ostatnim piętrze bloku, na osiedlu Armii Krajowej. Lokal jest w stanie do odświeżenia. Obecny.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł58,20 m² 11 323,02 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 58,22 m, położone w centrum Opola - Plac Teatralny, na 6. piętrze wysokiego budynku. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

392 000 zł48,25 m² 8 124,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Proponuję Państwu do zakupu 2 - pokojowe mieszkanie, funkcjonalne i rozkładowe. Lokal o powierzchni 48,25m2, położony na 2 piętrze, w niskim budynku, w dzielnicy Chabrów przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł60,20 m² 10 631,23 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie, które zachwyca jakością i poziomem wykończenia. Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania świeżo po kapitalnym remoncie zlokalizowanego na 8 z 12 pięter w centrum osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł61 m² 9 327,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta zawieszona - rezerwacja Stary zwm Oferta na wyłączność! Mieszkanie o powierzchni ok. 61m2 usytuowane na II piętrze w jednym z niskich budynków Osiedla Armii Krajowej w Opolu.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł38 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie w spokojnej okolicy Opole, śródmieście Na sprzedaż oferujemy przytulne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na parterze czteropiętrowego, zadbanego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł45 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

To godne polecenia mieszkanie znajduje się w centrum Opola. Znakomicie nadaje się pod wynajem. Obecnie jest wynajmowane i można je przejąć z najemcami. Lokal o powierzchni 45 m2, jest.