dowolna

Nieruchomości Opole - Oferty sprzedaży nieruchomości

999 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

999 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Opole

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

950 000 zł205 m² 4 634,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu piękny dom na sprzedaż zlokalizowany w Opolu, w dzielnicy Szczepanowice. Dom o powierzchni 130m składa się z: - piwnicy - parteru: przedpokój, salon, kuchnia, toaleta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Opole

Śródmieście,Opole

1 200 000 zł125 m² 9 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedaży mamy dla Państwa lokal o powierzchni 125 m2 położony w doskonałej lokalizacji, w samym sercu Opola. Tuż obok lokalu znajdują się liczne knajpki, kawiarenki, ogródki piwne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Opole

Opole,opolskie

640 000 zł150 m² 4 266,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy ofertę sprzedaży lokalu usługowego zlokalizowanego w Centrum. Lokal położony na dwóch kondygnacjach - parterze i piętrze, każda kondygnacja zajmuję podobną powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Armii Krajowej,Opole

529 000 zł64 m² 8 291,54 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Umowa przedwstępna umowa przedwstępna Przedstawiam przestronne mieszkanie 3 pokojowe, z balkonem o powierzchni użytkowej 63,8 m2 zlokalizowane na Osiedlu Armii Krajowej urządzone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gombrowicza

Grudzice,Opole

949 000 zł165 m² 5 752 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:549 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży przestronnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 163,92 m2 w prestiżowej dzielnicy Grudzice zlokalizowanego w bocznej uliczce od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Plac Mikołaja Kopernika

Śródmieście,Opole

649 000 zł86 m² 7 546,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

I potencjał inwestycyjny I Cztery duże jasne pokoje I Do remontu I Perełka w centrum miasta I Solaris i Uniwersytet Opolski I Wnętrze do aranżacji I Drewniana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kamińskiego

Malinka,Opole

437 669 zł31 m² 13 965,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

oraz jest zwolniony z podatku od czynności cywilno-prawnych. Szukasz mieszkania w nowym budownictwie? Stawiasz na najwyższą jakość, bo wiesz, że to inwestycja na lata? Świetnie się składa!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piotrkowska

Malinka,Opole

379 000 zł37 m² 10 243,20 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz mieszkania, które jest gotowe do zamieszkania w znakomitej lokalizacji to ta oferta jest dla Ciebie! lokalizacja: 2 pokojowe mieszkanie z balkonem znajduje się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamińskiego

Malinka,Opole

689 176 zł60 m² 11 432,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

709 000 zł74 m² 9 581,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie nowoczesne i wygodne, kompleksowo wyposażone w ścisłym centrum Opola z widokiem na jedno z najbardziej urokliwych miejsc - ścisłe centrum Opola. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

630 000 zł79 m² 7 958,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od kupującego zakup bez pcc Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 79,16m2, dzielnica Szczepanowice w Opolu Dom składa się: parter pow. 41,22 m2, w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Groszowice,Opole

579 000 zł200 m² 2 895 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:899 m²

Tylko U nas! Mamy przyjemność zaoferować do zakupu dom wolnostojący, posadowiony na obszernej działce zlokalizowanej w spokojnej części dzielnicy Groszowice w Opolu w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Nowa Wieś Królewska,Opole

889 000 zł126 m² 7 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż oferujemy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej, znajdujący się w Opolu, w dzielnicy Nowa Wieś Królewska. Dom ma powierzchnię mieszkalną 124m2, wybudowany został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Opole

Opole,opolskie

659 000 zł77 m² 8 608,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Rezerwacja! Proponujemy do zakupu atrakcyjny Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 76.55m 2 , położny przy jednej z głównych ulic w Centrum Opola. Lokal składa się z sali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Powszechna

Groszowice,Opole

620 000 zł79 m² 7 828,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wykończone 4-pokojowe mieszkanie położone w Opolu w dzielnicy Groszowice. Lokal znajduje się na parterze budynku w zabudowie szeregowej. Do mieszkania przynależy zewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Chmielowice,Opole

390 000 zł34 m² 11 450 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

-kupujący nie płaci prowizji- zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań urządzonych pod klucz w dzielnicy Chmielowice. To mieszkania o wyjątkowym układzie, składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Zaodrze,Opole

365 000 zł35 m² 10 428,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Rozkład: -salon z aneksem kuchennym -sypialnia -przedpokój -łazienka -balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Niemodlińska

Żerkowice,Opole

1 490 000 zł225 m² 6 622,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:989 m²

Sprzedam budynek mieszkalny z częścią usługową (gabinety lek., stomatolog., biuro). Budynek składa się z dwóch części mieszkalnej ok. 140m2 oraz usługowej (biura) ok. 75m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Opole

Bliskie Zaodrze,Opole

705 500 zł70 m² 10 124,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sprzedaż komfortowe Mieszkanie 3 pokojowe, loggia, III piętro w nowej i niskiej zabudowie + miejsce postojowe, opole-Bliskie Zaodrze. Proponujemy do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Malinka,Opole

480 000 zł67 m² 7 164,18 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do remontu 3 pokojowe o pow. 67,40m2 , położone na ip/iv budynku w pobliżu przedszkola na osiedlu Malinka w Opolu. Ogrzewanie i woda ciepła miejska, piwnica. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tarnopolska

Gosławice,Opole

512 500 zł41 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie w Opolu ul. Tarnopolska, dzielnica Gosławice L okalizacja: mieszkanie w Opolu ul. Tarnopolska, dzielnica Gosławice Pokoje: mieszkanie o powierzchni 41 metrów kwadratowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Stare Miasto,Opole

600 000 zł49 m² 12 224,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania wyjątkowe mieszkanie z ogromnym potencjałem, zlokalizowane w Centrum Opola w pobliżu hotelu Mercure, ok 30 m z klatki schodowej do wejścia do pasażu handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warsztatowa

Śródmieście,Opole

409 000 zł56 m² 7 303,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie położone w jednym z niskich bloków na ulicy Warsztatowej w Opolu. Mieszkanie o powierzchni 56 m2 , oraz przynależnej piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Malinka,Opole

589 000 zł50 m² 11 709,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę mieszkania, położonego na nowo budowanym osiedlu ekopark, w świetnej miejscu kompleksu budynków mieszkalnych sąsiadujących z Turawa Park. Mieszkanie 2 - pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Stare Miasto,Opole

279 000 zł28 m² 9 830,87 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nieruchomości ma przyjemność zaproponować Państwu ofertę sprzedaży kawalerki zlokalizowanej w centrum naszego pięknego miasta. Lokal znajduje się na drugim piętrze wysokiego bloku. Blok po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Malinka,Opole

470 000 zł67 m² 6 973,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67 m Cena: 470 000 zł Opis: - liczba pokoi: 3 - Powierzchnia: 67 m - Stan techniczny: do kapitalnego remontu - Piętro: pierwsze - Okna:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Armii Krajowej,Opole

480 000 zł61 m² 7 830,34 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 62 m , położone na parterze, składające się z trzech pokoi, łazienki , wc , korytarza i kuchni znajduje się na osiedlu zwm. To idealna oferta dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Chmielowice,Opole

850 000 zł102 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiam piękną inwestycję deweloperską Struxi Bliźniaki Premium stanowiącą część Osiedla Róży Wiatrów Jest to 4 pokojowy, dwupoziomowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Róży Wiatrów

Chmielowice,Opole

390 000 zł36 m² 10 746,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam nowe mieszkanie, dwupokojowe o powierzchni 36,29 m2 z inwestycji deweloperskiej Struxi przy ul. Szmaragdowej na Osiedlu Róży Wiatrów Mieszkanie w podanej cenie jest urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Opole

Malinka,Opole

507 000 zł39 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaproponować Państwu bardzo ładne 2 pokojowe, nowoczesne mieszkanie 39 m2 z tarasem i ogródkiem 27m2, usytuowane na parterze w nowym apartamentowcu, na osiedlu, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Stare Miasto,Opole

660 000 zł61 m² 10 873,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu rozkładowe mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane na osiedlu Stare Miasto. Mieszkanie składa się z salonu, odrębnej kuchni, dwóch pokoi, przedpokoju, łazienki i osobnego wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Opole

Śródmieście,Opole

52 000 zł16 m² 3 341,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży garaż znajdujący się w zespole garaży nieopodal kamionki Piast w opolskim Śródmieściu. Garaż w dobrym stanie, murowany, z doprowadzoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Opole

Zaodrze,Opole

399 000 zł57 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu rozkładowe, słoneczne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 zlokalizowane na opolskim Zaodrzu( ul.Dambonia ) na czwartym piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Opole

Gosławice,Opole

740 880 zł84 m² 8 820 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe z 2 balkonami, ok. 84 m2. Opole nowe Osiedle w Gosławicach Oferujemy Państwu na sprzedaż Cesję Praw do lokalu mieszkalnego : nowoczesnego, pięknego 4 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Dambonia,Opole

399 000 zł47 m² 8 558,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - mieszkanie 2-pokojowe 46,62 m2. I piętro, niski blok, bardzo dobry standard, umeblowane, opole - Zaodrze, rejon Osiedla Dambonia. Proponujemy Państwu wyremontowane, funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Domańskiego

Zaodrze,Opole

520 000 zł62 m² 8 400,65 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz 3 pokojowego, przestronnego i jasnego mieszkania, to ta oferta jest idealna dla Ciebie! lokalizacja: 3 pokojowe mieszkanie znajduje się w dzielnicy Zaodrze - ul. Domańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Opole

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

835 000 zł70 m² 12 014,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Z przyjemnością zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu, zlokalizowanego w prestiżowej dzielnicy Opola - w Szczepanowicach. Mieszkanie 3 pokojowe - 69,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Domańskiego

Zaodrze,Opole

555 000 zł51 m² 10 869,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Jeśli szukasz nowego apartamentu gotowego do zamieszkania, to ta oferta jest idealna dla Ciebie *** tylko U nas *** Prezentujemy Państwu nowy apartament, wykończony po klucz lokalizacja: 2/3 pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Opole

Opole,opolskie

6 624 000 zł12 000 m² 552 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Teren ok. 1,2 ha mw lokalizacja ceniona i atrakcyjna w Opolu. Sąsiedztwo zurbanizowane i z komunikowane , przy granicy działki ; woda,prąd, kanaliza , gaz. cena ofertowa ; 1 440 000 Euro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Opole

Śródmieście,Opole

465 000 zł44 m² 10 568,20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz wyremontowanego mieszkania, które jest gotowe do zamieszkania to ta oferta jest dla Ciebie! lokalizacja: 3 pokojowe mieszkanie z piękną łazienką znajduje się w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Nadodrze,Opole

429 000 zł72 m² 5 958,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal mieszkalny znajdujący się blisko centrum w dzielnicy Nadodrze, położony na drugim piętrze czteropiętrowego budynku. Mieszkanie o powierzchni 72.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach