dowolna

Nieruchomości Opole - Oferty sprzedaży nieruchomości

998 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

998 ogłoszeń

635 000 zł70,01 m² 9 070,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Pływasz ? Nurkujesz ? Szukasz mieszkania aby być częstym gościem na basenie i oddawać się wodnej pasji ? Ta nieruchomość znajduje się tuż obok krytej pływalni jednocześnie gwarantując.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł72,58 m² 7 646,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży mieszkania po generalnym remoncie. Mieszkanie zostało gruntownie odnowione w 2025 roku. W ramach modernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł71,76 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne, przestronne, 3 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie Opole, osiedle Armii Krajowej. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 71,76 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

216 000 zł950 m² 227,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w Opolu / Czarnowąsach. Działka oznaczona jest w miejscowym planie jako mn i przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

799 000 zł70 m² 11 414,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: eleganckie 2-pokojowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy Rynek Opola Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 70 m , położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł1 844 m² 596,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż działka produkcyjno - usługowa o powierzchni 1844 m2. Działka znajduje się w Opolu przy ul. Głogowskiej w strefie przemysłowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł170 m² 8 229,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:438 m²

Tylko W naszym biurze. Nowa cena - 50 000zł Na sprzedaż komfortowy, bardzo zadbany dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 170 m, położony na ogrodzonej działce 438 m w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł60,82 m² 9 848,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta tylko w naszym biurze! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, przestrzennego, bardzo jasnego i cichego mieszkania o powierzchni 60,82 m2, położonego na 4.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł47 m² 11 042,55 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji rezerwacja 3 pokojowe po generalnym remoncie oferta bezpośrednio od właściciela Pełna własność z księgą wieczystą. Mieszkanie wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł74 m² 9 445,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:38 m²

Już wybudowane, gotowe stan deweloperski lub opcja pod klucz. 0% dla Kupującego. Prowizję Kupującego ponosi Sprzedający. Gotowe do zakupu Opole Bierkowice ul. Pisankowa! Kameralna inwestycja tylko 6.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł20 300 m² 172,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o pow. 2,03 ha przy obwodnicy Opola w Bierkowicach. W pobliżu we Wrzoskach potężna (na pow. 44 ha za ponad 7 mld zł) inwestycja amerykańskiego koncernu.

Szczegóły ogłoszenia

4 968 000 zł1 800 m² 2 760 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Obiekt produkcyjno-magazynowo-biurowy bezpośrednio przy obwodnicy miasta, doskonała ekspozycja. Obiekt 1800 m2 w części wynajęty. Teren 3200 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 026 017 zł94,13 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mamy do zaoferowania Państwu mieszkanie w stanie deweloperskim. Lokalizacja: wyśmienita lokalizacja jest jednym z największych atutów tej inwestycji, gdyż w niedalekiej okolicy znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł52 m² 8 846,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Opolu przy ul. Niemodlińskiej, o powierzchni około 52 m . Lokal usytuowany jest na 4 piętrze w budynku po przeprowadzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Pomorska

Opole,opolskie

1 600 000 zł400 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Sprzedam budynek biurowo magazynowy. Całość powierzchni ok 400m2, działka 12arów, parking, teren ogrodzony, bardzo dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Malinka,Opole

535 000 zł65 m² 8 268,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą trzy pokojowego mieszkania w jednym z niskich bloków na osiedlu Malinka. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi, łazienki, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Opole

Groszowice,Opole

420 000 zł37 m² 11 351,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie położone w Opolu Groszowicach. Składa się z salonu z aneksem w wyjściem na balkon, sypialni, łazienki i przedpokoju. Szczegóły oferty: seldom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Armii Krajowej,Opole

639 000 zł60 m² 10 614,60 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu do zakupu mieszkanie trzypokojowe po generalnym remoncie. Lokalizacja: ul. Grota Roweckiego, w okolicy zieleń i dostępne miejsca parkingowe. Lokal ma powierzchnię użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sieradzka

Malinka,Opole

640 000 zł64 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie z balkonem w Opolu na Malince ul. Sieradska. Mieszkanie idealnie pasowałoby dla młodej rodziny w pobliżu znajduje się plac zabaw, przedszkole, szkoła. Nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Zaodrze,Opole

519 000 zł49 m² 10 591,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu 3 pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Rozkład: -pokój dzienny z aneksem kuchennym -2 sypialnie -łazienka -przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bzów

Chabrów,Opole

489 000 zł46 m² 10 586,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Opolu ul. Bzów Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania położonego przy ul. Bzów w Opolu, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Zaodrze,Opole

567 000 zł52 m² 10 903,80 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

495 000 zł43 m² 11 511,60 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji Rozkład: -pokój dzienny z wyjściem na balkon -sypialnia -oddzielna widna kuchnia -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Armii Krajowej,Opole

539 000 zł48 m² 11 229,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu komfortowe 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Armii Krajowej. Rozkład: -pokój dzienny z aneksem kuchennym -2 sypialnie -przedpokój -łazienka -balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Bierkowice,Opole

1 390 000 zł138 m² 10 072,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany w 2021 roku, utrzymany w idealnym stanie technicznym i wizualnym. Nieruchomość jest bardzo zadbana, urządzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chabrów

Chabrów,Opole

519 000 zł49 m² 10 635,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży świeżo po generalnym remoncie mieszkanie zlokalizowane na 6 piętrze wysokiego bloku na Chabrach. Pięknie wykończone, z dbałością o detale mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Opole

Bierkowice,Opole

699 000 zł106 m² 6 625,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej Bierkowice w Opolu Przestrzeń, komfort i idealna lokalizacja dla Twojej rodziny! Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Osiedle Sady

Bierkowice,Opole

1 050 000 zł129 m² 8 139,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:179 m²

Komfortowa nieruchomość W zabudowie szeregowej | osiedle sady bierkowice | ogródek | garaż | miejsce postojowe Wejdź i poczuj świetny klimat tego miejsca Na sprzedaż przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Osiedle Sady

Bierkowice,Opole

1 050 000 zł129 m² 8 139,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Komfortowy lokal W zabudowie szeregowej | osiedle sady bierkowice | ogródek | garaż | miejsce postojowe Wejdź i poczuj świetny klimat tego miejsca Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Opole

Kolonia Gosławicka,Opole

2 150 000 zł180 m² 11 944,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Marzysz o domu w cichej okolicy, ale jednocześnie chcesz mieć miasto na wyciągnięcie ręki? Nie lubisz remontów i szukasz czegoś gotowego do wprowadzenia się? Świetnie trafiłeś! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Armii Krajowej,Opole

490 000 zł61 m² 8 032,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 3 - pokojowe, rozkładowe mieszkanie w Opolu, osiedle Armii Krajowej ul. Grota Roweckiego Nieruchomość o powierzchni ok. 61 m2 i jest usytuowana na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Opole

Opole,opolskie

2 600 000 zł930 m² 2 795,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 707 m²

Budynek magazynowo - biurowo - produkcyjny z ok. 1994 roku. Hale - pow.magazynowe i pomieszczenia biurowe o pow. ok. 930m2. Instalacje; gazowa, energetyczna ( o mocy 80 kw ) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Półwieś,Opole

599 000 zł78 m² 7 679,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w opolskiej dzielnicy "malarzy", po remoncie generalnym, w stanie deweloperskim. Dane ogólne: wysoki parter w budynku dwupiętrowym, składające się z 3 pokoi, kuchni, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Opole,opolskie

869 000 zł119 m² 7 521,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Taka nieruchomość to marzenie wielu. Prestiżowa lokalizacja, metraż większy niż oferują obecnie deweloperzy, w pełni rozkładowy układ pomieszczeń. Czego można chcieć więcej? .a na przykład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Górna

Kolonia Gosławicka,Opole

469 000 zł31 m² 14 993,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu komfortowy apartament o powierzchni 31,28m2 , zlokalizowany w nowoczesnym apartamentowcu z 2019 roku, wysoki parter. Nieruchomość z tarasem ( 9m2 ) , przyneleżnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Londzina

Nowa Wieś Królewska,Opole

645 000 zł75 m² 9 084,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie znajdujące się w Opolu w dzielnicy Nowa Wieś Królewska - ul. Londzina. Mieszkanie położone jest na I piętrze budynku wielorodzinnego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Opole

Czarnowąsy,Opole

200 000 zł966 m² 207,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka W czarnowąsach na sprzedaż Posiadamy w ofercie działki 966m2 oraz 959m2, zlokalizowane w jednej z bocznych ulic w Opolu - Czarnowąsach. Działki o wymiarach ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawowa

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

685 277 zł63 m² 10 858,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Stawowa w Opolu wyjątkowe mieszkania w zielonej dzielnicy Szczepanowice Mieszkanie o pow. 63,11 m2, składające się z 3 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zaodrze,Opole

470 000 zł47 m² 10 084 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Edit: [sprzedane] Mieszkanie po generalnym remoncie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na znajdującego się w Opolu dzielnica Zaodrze Jasne, słoneczne mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawowa

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

683 351 zł63 m² 10 858,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Stawowa w Opolu wyjątkowe mieszkania w zielonej dzielnicy Szczepanowice Mieszkanie o pow. 62,93 m2, składające się z 3 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wenecka

Gosławice,Opole

890 000 zł85 m² 10 455,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:173 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem, położony w spokojnej, zielonej części Gosławic, przy ul. Weneckiej. Parametry nieruchomości: powierzchnia: 85,12 m liczba pokoi:.