dowolna

Nieruchomości Opole - Oferty sprzedaży nieruchomości

999 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

999 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Garaż, ul. Sosnkowskiego

Armii Krajowej,Opole

45 000 zł14 m² 3 103,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:15 m²

Boks garażowy w garażu wielopoziomowym (spółdzielcze własnościowe prawo) przy ulicy Sosnkowskiego w Opolu. Boks znajduje się na trzeciej kondygnacji, posiada powierzcnię 14.50m2. Czynsz do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Teligi

Malina,Opole

960 000 zł149 m² 6 463,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zakup bez podatku i prowizji! Przedstawiam ofertę bliźniaków położonych w Opolu przy ul. Teligi. Kameralna zabudowa czterech budynków w otoczeniu domów jednorodzinnych, lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Armii Krajowej,Opole

499 000 zł48 m² 10 395,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwo komfortowe 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Armii Krajowej. Rozkład: -salon z aneksem kuchennym -2 sypialnie -łazienka -przedpokój -balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Armii Krajowej,Opole

300 000 zł33 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w Opolu, nowy zwm, osiedle Armii Krajowej, o powierzchni użytkowej około 33 m2, położone na czwartym piętrze w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kielecka

Malinka,Opole

506 999 zł64 m² 7 872,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 64,4 m , które spełni oczekiwania każdej rodziny. Znajduje się ono w świetnej lokalizacji, na osiedlu Malinka, z dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Opole,opolskie

490 000 zł57 m² 8 527,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,46 m , położone na parterze klimatycznej kamienicy (4 piętra), która przeszła remont odnowiona elewacja i klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Czarnowąsy,Opole

1 110 000 zł292 m² 3 804,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:800 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży niekonwencjonalnej nieruchomości. Dom w stylu dworkowym w którym nowoczesne rozwiązania połączono z tradycyjnym wyglądem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Malina,Opole

800 000 zł340 m² 2 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 389 m²

Jeśli szukasz miejsca, które inspiruje, pozwala oddychać historią i tworzyć w zgodzie z naturą ta nieruchomość jest stworzona dla Ciebie. Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bytnara Rudego

Armii Krajowej,Opole

459 000 zł63 m² 7 698,41 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe, znajdujące się przy ulicy Bytnara Rudego w Opolu. Nieruchomość ma powierzchnię ok. 64m2 i znajduje się na III piętrze wyjątkowego niskiego budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Śródmieście,Opole

335 000 zł44 m² 7 613,64 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 44,36m2, położone na X piętrze w Śródmieściu w Opolu. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Dobra lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Opole,opolskie

489 000 zł49 m² 9 886,78 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży zadbanego mieszkania zlokalizowanego na trzecim piętrze wysokiego bloku (z windą) przy ul. Wojska Polskiego, w pobliżu Centrum przesiadkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Armii Krajowej,Opole

569 000 zł62 m² 9 177,42 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwo nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Armii Krajowej. Rozkład: -salon z aneksem kuchennym -2 sypialnie -łazienka -przedpokój -balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kośnego

Śródmieście,Opole

465 000 zł48 m² 10 395,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na 3. piętrze w zadbanym budynku w Śródmieściu Opola. Dzięki kapitalnemu remontowi, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Oleska

Gosławice,Opole

3 350 000 zł5 000 m² 670 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania 50 arów przy ulicy Oleskiej w Opolu w trzeciej linii zabudowy. Nieruchomość jest objęta miejscowy planem i o przeznaczaniu usługowym oraz usługowo dominująca oraz pu /wys.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Śródmieście,Opole

529 000 zł49 m² 10 773,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz lokalu pod inwestycje, to ta oferta jest dla Ciebie. Nieruchomość z potencjałem - świetna propozycja pod wynajem. Mamy w swojej ofercie mieszkanie 2 pokojowe, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Armii Krajowej,Opole

579 000 zł62 m² 9 384,12 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie loggia, wysoki standard, os. Armii Krajowej Na sprzedaż oferujemy przestronne i kompleksowo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 61,70 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Opole

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

966 000 zł78 m² 12 384,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy do poznania niezwykłego apartamentu o powierzchni 79m2 położonego w nowoczesnym budynku z 2021 roku. To miejsce, które łączy w sobie luksus, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Józefa Piłsudskiego

Bliskie Zaodrze,Opole

440 000 zł52 m² 8 429,12 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Całe miasto na wyciągnięcie ręki ? Do ścisłego centrum Opola niecałe 300 m. Z nocnym widokiem na nieprawdopodobnie podświetlone zabytki i ważniejsze atrakcje miasta Opola ? To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Opole

Sławice,Opole

290 000 zł1 707 m² 169,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Sosnkowskiego

Armii Krajowej,Opole

7 990 000 zł9 445 m² 845,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:16 752 m²

Opole - na sprzedaż duży budynek na największym osiedlu miasta, przy ul. gen. Sosnkowskiego. Opis: budynek usytuowany jest na działce o powierzchni 16.752 m2. Znaczna część gruntu (ok. 12 tys. m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Korfantego

Śródmieście,Opole

9 500 000 zł6 467 m² 1 469 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:6 696 m²

Opole - na sprzedaż duży budynek w centrum miasta, ul. Korfantego. Opis: nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 6 696 m2. Działka jest zabudowana kompleksem budynków biurowych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Zaodrze,Opole

690 000 zł50 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowe i przytulne mieszkanie o pow: 50,06 m2, zlokalizowane na parterze w nowym budynku na Zaodrzu w Opolu. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Opole

Malina,Opole

800 000 zł340 m² 2 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 389 m²

Do zakupu polecamy częściowo wyremontowany, przestronny dom jednorodzinny z Klimatem, pow. użytkowa ok 244 m2, z piwnicą oraz częścią poddasza powierzchnia to ok 340 m2. Dom posadowiony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Zaodrze,Opole

390 000 zł36 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Z przyjemnością przedstawiam Państwu w pełni umeblowane i wyposażone 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 , na II piętrze w niskim, czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Opole

Żerkowice,Opole

280 000 zł1 100 m² 254,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: dwie działki o łącznej powierzchni 22 arów Szczegóły nieruchomości - Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 11 arów, położona w granicach administracyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Zaodrze,Opole

585 000 zł57 m² 10 263,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu do kupienia gustownie wyremontowane mieszkanie, które zlokalizowane jest na Opolskim Zaodrzu. Mieszkanie 3 pokojowe, 57 m2, usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Opole

Stare Miasto,Opole

1 330 000 zł122 m² 10 857,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:780 m²

Proponuję Państwu wolnostojący, nowoczesny dom 123 m2 z garażem, przestronnym tarasem, z dala od miejscowego zgiełku, wśród otaczającej zieleni, a jednocześnie z szybkim dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bytnara Rudego

Armii Krajowej,Opole

398 999 zł48 m² 8 312,48 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 3 pokoi, zlokalizowanego na 9. piętrze w zadbanym, jedenastokondygnacyjnym bloku z dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bytnara Rudego

Armii Krajowej,Opole

399 999 zł47 m² 9 100,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego na popularnym osiedlu zwm miejscu idealnym zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zaodrze,Opole

499 000 zł44 m² 11 307,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i dużym balkonem Zaodrze, ul. Kurpiowska Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 44,13 m , położone na 4 piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odrowążów

Wyspa Pasieka,Opole

459 000 zł46 m² 9 932,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Przedstawiam ofertę trzypokojowego mieszkania w centrum zielonych terenów Pasieki w bliskiej odległości Parku Nadodrzańskiego z licznymi ścieżkami rowerowymi, spacerowymi, placami zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wrocławska

Bierkowice,Opole

999 000 zł200 m² 5 450 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania obiekt znajdujący się w Opolu, w bliskiej odległości od Centrum Handlowego Karolinka. Całkowita powierzchnia lokalu wynosi ponad 200m, rozmieszczona na trzech kondygnacjach. Przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Barona

Opole,opolskie

777 602 zł95 m² 8 206,02 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta bez podatku pcc oraz prowizji. Przedstawiam nowoczesne osiedle w cenionej dzielnicy Opola - Szczepanowicach. Dwukondygnacyjny lokal w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni 94,76.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Antracytowa

Czarnowąsy,Opole

2 680 000 zł16 720 m² 160,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 16 720 m , położona w Czarnowąsach przy ul. Antracytowej, w Opolu. Nieruchomość została objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Opole

Stare Miasto,Opole

645 000 zł48 m² 13 299 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie (z możliwością wydzielenia 3 pokoju), o powierzchni 48,5 m2 z własnym ogródkiem, usytuowane na parterze, trzypiętrowego budynku z windą. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Opole

Przylesie,Opole

585 000 zł66 m² 8 931,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa super cena! tylko U nas! Oferujemy do zakupu przestronny Apartament na Osiedlu Przylesie w Opolu z komórką lokatorską i garażem podziemnym Mamy przyjemność zaoferować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Opole

Śródmieście,Opole

70 000 zł16 m² 4 347,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedaży murowanego garażu o powierzchni użytkowej 16,1 m2. Opole, śródmieście- centrum przy ul. J.Matejki. Garaż stanowi odrębną nieruchomość z przypisaną do niego nieruchomością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Opole

Kolonia Gosławicka,Opole

510 000 zł51 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Wyobraź sobie przestronne, jasne wnętrze, komfort życia w jednej z najlepszych dzielnic Opola (kolonia gosławicka). Kluczowe atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Armii Krajowej,Opole

560 000 zł61 m² 9 180,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie na sprzedaż 3 pokojowe w Opolu na Nowym zwm-ie (osiedle Armii Krajowej), ładne, rozkładowe, funkcjonalne, przytulne, ciepłe mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej 61 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stare Miasto,Opole

540 000 zł69 m² 7 878,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Twoje miejsce w Centrum - przestronne mieszkanie dla rodziny lub inwestora! Centrum miasta - miejsce, gdzie życie tętni o każdej porze dnia. Zamieszkaj tam, gdzie wszystko masz pod ręką:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kolonia Gosławicka,Opole

735 000 zł56 m² 13 193,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, komfortowego mieszkania o powierzchni 55,71 m2, znajdującego się w atrakcyjnej lokalizacji w Opolu - Kolonii Gosławickiej.