dowolna

Nieruchomości Opole - Oferty wynajmu nieruchomości

384 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

384 ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bądź pierwszym najemcą tego atrakcyjnego mieszkania! Z przyjemnością prezentujemy do wynajęcia, pachnący nowością, dwupokojowy apartament przy ul. Tarnopolskiej. Na metraż 41m2 składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

85,71 zł/m²70 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Polecamy do najęcia gabinety lekarskie (stomatologiczny) o podwyższonym standardzie o powierzchni 70 m2 znajdująca się na piętrze zabytkowej kamienicy w centrum w Opolu.

Szczegóły ogłoszenia

35,42 zł/m²240 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:własny parking

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do najęcia od września bieżącego roku atrakcyjny lokal o przeznaczeniu biurowym/usługowym zlokalizowany w prestiżowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa pokoje, stare Miasto Opole2 pokoje | Stare Miasto | 1 piętro | Gotowe do wprowadzenia Na wynajem komfortowe mieszkanie 2-pokojowe położone w samym sercu Opola przy ul. Staromiejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

20,51 zł/m²39 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokalu użytkowego o powierzchni 39,72 m2 przy ul. Pankiewicza w Opolu Czarnowąsach Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

72,97 zł/m²370 m² 27 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Wyjątkowy lokal gastronomiczny w sercu Opola przy Rynku Prezentujemy Państwu ofertę wynajmu unikalnego lokalu gastronomicznego o łącznej powierzchni ok. 370 m z antresolą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

44,25 zł/m²226 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia 226 m2 powierzchni biurowej w nowoczesnym biurowcu. Segment składa się z 4 pokoi, wyposażonego (lodówka, zmywarka, płyta kuchenna) pomieszczenia socjalnego, toalety. Usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²147 m² 8 085 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia nowoczesny lokal biurowy typu open space o powierzchni 147 m , położony w ścisłym centrum Opola, w reprezentacyjnym budynku o bardzo dobrym standardzie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

48,91 zł/m²92 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyremontowany, stylowy lokal użytkowy (ok. 92m2), położony na 1 piętrze zadbanej kamienicy zlokalizowanej w sąsiedztwie galerii handlowej Solaris. Składa się z 3 pokoi, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

45,45 zł/m²132 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Twoje biuro z charakterem spokój, prestiż, lokalizacja! Do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni ok. 132 m , usytuowany na pierwszym piętrze zadbanego budynku biurowego.

Szczegóły ogłoszenia

24 000 zł1 250 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala/ część wschodnia Opola Przedmiotem najmu jest hala o powierzchni 1250m2 zlokalizowana w przemysłowej części miasta. Obiekt obecnie jest w trakcie prac wykończeniowych, dostęp od.

Szczegóły ogłoszenia

32,50 zł/m²200 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Z przyjemnością oferujemy Państwu do wynajęcia lokal użytkowy w postaci biura, oraz 2 sal konferencyjnych, zlokalizowany w Opolu, w dzielnicy Bierkowice. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł49,39 m² 44,54 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 49,39m2 z dużym balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym, położone w dzielnicy Półwieś w Opolu. Jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajmu jasne i przytulne 2 - pokojowe mieszkanie o pow.34 m2 w jednym z bloków w Centrum Opola. Zlokalizowane na VI piętrze wysokiego.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²110 m² 3 850 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Duży lokal, parter Zakrzów Do wynajęcia lokal biurowo-usługowo o powierzchni ok. 100m2 usytuowany w budynku parterowym w dzielnicy Zakrzów w Opolu. Z uwagi na dogodny dojazd,.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²24 m² 1 320 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą lokali biurowych położonych w dzielnicy Zakrzów. Lokal o powierzchni 24m2 mieści się na I piętrze. Bardzo dobry standard. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

51,50 zł/m²55 m² 2 833 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal idealny na gabinet kosmetyczny! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego lokalu o powierzchni około 55m2, usytuowanego w samym sercu Opola. Lokal usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²100 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesny budynek usługowo-biurowy zlokalizowany w Opolu, dzielnicy Półwieś. Nieruchomość o powierzchni całkowitej ok. 1.000 m2 posiada 8 lokali o powierzchniach użytkowych od 100 m2.

Szczegóły ogłoszenia

65,22 zł/m²46 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta wynajmu lokalu użytkowego w Śródmieściu Lokal usługowo-handlowo-biurowy na parterze o pow. ok. 46 m2 przy jednej z głównych ulic Opola i ruchliwym ciągu pieszym - ul Ozimska.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł49 m² 30,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania na wynajem w Opolu w dzielnicy Zaodrze. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 49m2, liczba pokoi: 2, piętro: 2/4, stan.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł37 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ciekawa ofertą wynajmu mieszkania dwupokojowego położonego w Śródmieściu Opola. Lokal mieszkalny położony na drugim piętrze w niskim bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

26 zł/m²25 m² 750 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia przestronny gabinet lekarski, idealny dla lekarzy poszukujących komfortowego miejsca do pracy. Opis gabinetu: powierzchnia: 25 m Wyposażenie: biurko, krzesła, stolik, szafka na.

Szczegóły ogłoszenia

55,04 zł/m²12,10 m² 666 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu lokal położony w centrum Opola. Umiejscowiony na II piętrze. Powierzchnia pokoju biurowego to 12,10 m2. Lokal jest w stanie widocznym na zdjęciach - do.

Szczegóły ogłoszenia

45,45 zł/m²110 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal użytkowy w Centrum Opola położony na parterze zadbanej kamienicy zlokalizowanej przy ulicy o dużym natężeniu ruchu pieszego i kołowego. Składa się przestronnej sali.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł48,66 m² 51,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie do wynajmu zlokalizowane na II piętrze nowo powstałego budynku przy ul. Pomorskiej 32 w Opolu Nieruchomość stanowi mieszkanie o pow. 48,66.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowe 3 pokoje z balkonem w sercu Opola ul. Kośnego Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, gotowego do zamieszkania? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy do wynajęcia przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

7 045 zł391,37 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala / zakrzów-opole Przedmiotem najmu jest hala magazynowa składająca się z dwóch powierzchni 280,37 + 161m2 zlokalizowana w przemysłowej części miasta, z dobrym dostępem do obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

68,12 zł/m²69 m² 4 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowo-handlowo-biurowy ul. Ozimska, opole Na wynajem elegancki lokal usługowo-handlowo-biurowy o powierzchni ok. 69 m , położony na parterze prestiżowej kamienicy, tuż przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł64 m² 45,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zachęcam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania znajdującego się w Opolu na ul. Przylesie. Mieszkanie o powierzchni 64m2, mieści się na parterze w niskim bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

43 zł/m²47 m² 2 030 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu biurowego położonego w centrum Opola. Lokal o powierzchni 47 m2 znajduję się na drugim piętrze. Na podłodze kafelki, ściany tapety.

Szczegóły ogłoszenia

53 zł/m²108 m² 5 724 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni łącznej 108 m2 znajdujący się w nowoczesnym biurowcu zlokalizowanym we wschodniej części opolskiego.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²120 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Na wynajem lokal sportowo-rekreacyjny o powierzchni 120 m , zlokalizowany w śródmieściu Opola w popularnej strefie nad Odrą. Lokal znajduje się na parterze budynku i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²137 m² 7 535 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjny lokal położony w centrum Opola. Umiejscowiony na parterze. Powierzchnia to 137 m2. Lokal składa się z: - sala open space - gabinet - szatnia -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokalu użytkowego o powierzchni 85,30 m2 przy ul. Żwirki i Wigury 5b w Opolu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

21 816 zł948,50 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wyłączność oferty. Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu nieruchomości Hali z pomieszczeniami biurowymi zlokalizowanej w Opolu ulica Wspólna 3, (zachodnia część Opola.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia miejsce postojowe o powierzchni użytkowej około 16 m2 w garażu podziemnym, przy ulicy Tęczowej 15 w Opolu. Budynek z miejscem postojowym jest położony.

Szczegóły ogłoszenia

88 zł/m²34 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Piękny i ustawny lokal w topowej lokalizacji Centrum Opola Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy, który zapewni doskonałą widoczność i rozpoznawalność Twojego biznesu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²160 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Idelanie dla Twoje firmy do wynajęcia lokal biurowy w dzielnicy Zakrzów o pow. ok. 100 m2 przy ul. Magazynowa w Opolu. Lokal znajduje się przy jednej z głównych ulic Opola.

Szczegóły ogłoszenia

61 zł/m²330 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nietuzinkowy lokal na wynajem w samym centrum Opola 330 m z charakterem! Oferujemy wyjątkowy lokal o niepowtarzalnym klimacie, zlokalizowany w ścisłym centrum Opola. To miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/10

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 600 zł

Mieszkanie 3 pokojowe z podziałem na pokoje dla studentów/ki na Zaodrzu w Opolu, ul. Prószkowska. Powierzchnia mieszkania 57,1 m2. Widna kuchnia ze wszystkimi urządzeniami. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł32,71 m² 61,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko W naszym biurze Przedstawiamy Państwu do najęcia zadbane i umeblowaną mieszkanie dwupokojowe o pow. 32,71 m2, zlokalizowaną przy ul. Niemodlińskiej w Opolu. Lokal składa się.