Mieszkanie, ul. Batalionu Zośka

Batalionu Zośka, Armii Krajowej, Opole, opolskie

  • 2 700 zł
  • 67 m²
  • 40,30 zł/m²

Zdjęcie

Ewa Abłażej

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Batalionu Zośka

Batalionu Zośka, Armii Krajowej, Opole, opolskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

2 700 zł

67 m²

40,30 zł/m²

Mieszkanie, ul. Batalionu Zośka

Zaktualizowane: 19 maja 2026

2 700 zł 67 m² 40,30 zł/m²

Piętro:
5/7
Liczba pokoi:
3
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard
Kaucja:
-

Piętro:

5/7

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 700 zł / miesiąc
  • Dostępne: czerwiec 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 67 m², 3 pokoje; stan: wysoki standard
  • Budynek: blok mieszkalny
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 5/7
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Źródło: biuro nieruchomości: "RENDOM" Nieruchomości, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 412/17022/OMW

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferujemy do wynajęcia pachnące nowością, przestronne mieszkanie przy ul. Batalionu 'Zośka" w Opolu.
Mieszkanie usytuowane jest na 5 piętrze wysokiego bloku z windą i ma powierzchnię 67m2. Składa się on z dużego salonu z piękną, otwartą kuchnią, dwóch niezależnych pokoi, łazienki, osobnego WC i obszernego przedpokoju. Do mieszkania przynależy także balkon z ładnym widokiem i piwnica.
Całość jest po generalnym remoncie, wykończona w wysokim standardzie i z nowoczesnym umeblowaniem. (...)

Agent

Ewa Abłażej

534 905...

534 905 999

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości