dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Opole

1 367 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 367 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Opole

Chabrów,Opole

260 000 zł31 m² 8 387,10 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka blisko centrum (do15 min spacerem do Uniwersytetu), w spokojnej dzielnicy Górskiej w Opolu. Mieszkania o pow. ok. 31 m2, 2 duże okna w kuchni i pokoju położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Stare Miasto,Opole

389 000 zł51 m² 7 591,73 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie z balkonem i pięknym widokiem na panoramę Zaodrza o pow. 51,24 m2, z wyznaczonym miejscem parkingowym. Do mieszkania przynależy piwnica - 3,81 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zaodrze

Zaodrze,Opole

765 000 zł71 m² 10 805,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do zakupu mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na czwartym piętrze jednego z nowych bloków na Zaodrzu, ul. F Nowowiejskiego w Opolu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Opole

Śródmieście,Opole

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentujemy Państwu do wynajęcia komfortowy, słoneczny, przytulny apartament 2-pokojowy o powierzchni 40 m2. Pokoje jasne, umeblowane, kuchnia i łazienka kompletnie wyposażona, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

380 000 zł59 m² 6 440,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży dużego, dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego w ścisłym Centrum Opola. Mieszkanie o powierzchni 59 m2 znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Dambonia,Opole

289 000 zł38 m² 7 655,63 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - mieszkanie 2-pokojowe ok. 38 m2. X piętro w wieżowcu, standard dobry, opole Zaodrze - Osiedle Dambonia. Proponujemy funkcjonalne mieszkanie o pow. użytkowej 37,75 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Malinka,Opole

2 700 zł60 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Proponujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe z balkonem zlokalizowane w Opolu na dzielnicy Malinka 2. Lokal mieszkalny znajduje się w niskim budynku na I piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielowicka

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

2 700 zł53 m² 50,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzy pokojowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni 53,20 m2, zlokalizowane w atrakcyjnej lokalizacji, na ulicy Chmielowickiej w Opolu os. Szczepanowice. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Opole,opolskie

25 zł/m²78 m² 1 950 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu lokal biurowo-usługowy położony w śródmieściu Opola. Do własnej adaptacji! Umiejscowiony na I piętrze. Powierzchnia to 78 m2. Nie wymaga wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chmielowicka

Zaodrze,Opole

415 000 zł53 m² 7 800,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu rozkładowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 53,20 m2 zlokalizowane na opolskim Zaodrzu ( ul. Chmielowicka). Mieszkanie z balkonem , składa się z dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

380 000 zł59 m² 6 441 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponuję Państwu mieszkanie powierzchni 59m2, usytuowane na I piętrze w trzypiętrowej, ładnej, wyremontowanej kamienicy w centrum miasta. Nieruchomość posiada 2 duże, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Strzelecka

Grudzice,Opole

1 600 000 zł320 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:830 m²

Sprzedam obiekt usługowo mieszkalny w Opolu przy ul. Strzeleckiej. 1 km od obwodnicy. Działka 8,3 ar. Budynek z lat 80. Pierwotnie dom jednorodzinny, został przekształcony na obiekt usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Opole

Opole,opolskie

1 099 000 zł124 m² 8 862,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu niezwykle przestronny apartament znajdujący się w dzielnicy Pasieka. Lokal o powierzchni 124m2 usytułowany na wysokim parterze w niskiej, 4 - piętrowej kamiennicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Stare Miasto,Opole

43 zł/m²58 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

~~~lokal użytkowy na pasiece Z witrynami do wynajęcia ~~~ Zachęcam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 57,78m2, zlokalizowanego na parterze w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Śródmieście,Opole

41 zł/m²78 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu w Centrum miasta. Lokal o powierzchni około 78m2, znajduje się na parterze w kamienicy, która znajduje się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Opole

Opole,opolskie

530 000 zł400 m² 1 325 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość idealna na siedzibę firmy, lub jako inwestycja pod wynajem. Proponuję Państwu wolnostojący, parterowy, podpiwniczony budynek biurowo - socjalny o powierzchni 400 m2, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Górska,Opole

399 000 zł48 m² 8 297 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam ofertę sprzedaży bardzo zadbanego dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego na trzecim piętrze w budynku w Dzielnicy Górskiej o powierzchni 48,09 m2. Układ mieszkania sprzyja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Wyspa Pasieka,Opole

3 400 zł109 m² 31,19 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 109 m2 dla osób ceniących elegancję, spokój i ciszę w doskonałej lokalizacji Opola, na Wyspie Pasieka. Na dolnej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Armii Krajowej,Opole

28 zł/m²60 m² 1 680 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu biurowego położonego w dzielnicy zwm. Lokal mieści się na I piętrze i składa się z dwóch pomieszczeń oraz toalety. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Zaodrze

Zaodrze,Opole

2 700 zł54 m² 50,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajmu bardzo jasne, ładne i przytulne mieszkanie o pow: 53,71 m2, zlokalizowane na IV piętrze w nowym budynku na Zaodrzu w Opolu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Śródmieście

Śródmieście,Opole

715 000 zł95 m² 7 526,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:584 m²

Sprzedam nieruchomość - dom w zabudowie bliźniaczej, znajdujący się w Śródmieściu Opola. Dom o powierzchni 95 m2, usytuowany na działce o powierzchni 584 m2, posiadającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Teatralny

Śródmieście,Opole

440 000 zł48 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Oferta bez pośredników Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane na 8. piętrze 10 piętrowego bloku zlokalizowanego na Placu Teatralnym w Opolu. Mieszkanie 48,6 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oleska

Opole,opolskie

2 500 zł62 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Tylko w naszym biurze! Wolne od zaraz Najem na zasadzie umowy najmu okazjonalnego, nie dotyczy osób prowadzących działalność gospodawczą. Do najęcia proponujemy wyposażone mieszkanie trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Nowa Wieś Królewska,Opole

399 000 zł70 m² 5 719,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania klimatyczne, bezczynszowe mieszkanie w budynku wielorodzinnym, zlokalizowanym w Opolu, dzielnica Nowa Wieś Królewska. Lokal o powierzchni użytkowej ok. 70 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nowowiejskiego

Bliskie Zaodrze,Opole

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane jest w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Opola - Bliskie Zaodrze, w otoczeniu zieleni. Lokalizacja jest bardzo dobrze skomunikowana. W pobliżu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Opole,opolskie

465 000 zł58 m² 7 949 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli potrzebujesz mieszkania z dużą dawką światła dziennego, to znaczy, że być może ta oferta słonecznego mieszkania w ścisłym centrum Opola jest właśnie dla Ciebie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Nadodrze

Nadodrze,Opole

690 000 zł83 m² 8 313,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży przestronne mieszkanie dwupoziomowe znajdujące sie na 3 i 4 piętrze w jednej z kamienic na opolskim Nadodrzu. Mieszkanie o powierzchni 83 m2 powstało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kolonia Gosławicka

Kolonia Gosławicka,Opole

369 000 zł50 m² 7 432 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Szanowni Państwo! Prezentuję Państwu bardzo przyjemne i przytulne mieszkanie znajdujące się w Kolonii Gosławickiej, w pobliżu Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rejtana

Śródmieście,Opole

590 000 zł54 m² 10 925,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży ustawnego mieszkania w śródmieściu Opola. W najbliższym otoczeniu nieruchomości znajduje się niska zabudowa nowoczesnych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Śródmieście,Opole

380 000 zł59 m² 6 441 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

~~~mieszkanie W śródmieściu na sprzedaż~~~ ul. Reymonta Posiadamy w ofercie dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 59m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze jednej z kamienic opolskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Malinka,Opole

455 000 zł63 m² 7 273,02 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkanie o pow. 62,56 m2, usytuowanie na I piętrze w 8 piętrowym budynku na Osiedlu Malinka w Opolu. Mieszkanie z dużym balkonem, składa się z 3 ustawnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowa Wieś Królewska

Nowa Wieś Królewska,Opole

2 200 zł48 m² 46,25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajmu jasne i przytulne mieszkanie w dzielnicy Nowa Wieś Królewska. Zlokalizowane na parterze o pow. 47,57 m2. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domańskiego

Zaodrze,Opole

510 000 zł51 m² 9 955,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości Expander ma przyjemność zaprezentować nowocześnie wykończony, wygodny apartament o wysokim standardzie, powierzchni użytkowej 51,23m zlokalizowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Opole

649 000 zł89 m² 7 325,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż funkcjonalne, przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 88,6m , zlokalizowane w Śródmieściu w Opolu. Nieruchomość powstała po połączeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Śródmieście,Opole

380 000 zł59 m² 6 440,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu do zakupu przestronny i rozkładowy lokal mieszkalny położony w Opolu w Śródmieściu, u zbiegu ulic Reymonta i 1 Maja. Nieruchomość o powierzchni 59,00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Opole

Opole,opolskie

1 600 zł27 m² 59,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Słoneczna i ciepła kawalerka w centrum miasta, 5 minut pieszo od Solarisa. Mieszkanie składa się z ładnego pokoju, przedpokoju z aneksem kuchennym, łazienki oraz dodatkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Malinka

Malinka,Opole

2 300 zł66 m² 35,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie W naszej ofercie! Mamy przyjemność zaoferować do najęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w jednym z niskich bloków znajdujących się na osiedlu Malinka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jagiellonów

Nowa Wieś Królewska,Opole

1 900 zł46 m² 41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tylko w naszym biurze do najęcia od 01.09.2023 roku komfortowe mieszkanie dwupokojowe. Lokal mieści się w dzielnicy Nowa Wieś Królewska w Opolu przy ul. Jagiellonów, we współczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zaodrze

Zaodrze,Opole

269 000 zł30 m² 8 966,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do zakupu kawalerkę znajdującą się w jednym z wieżowców zlokalizowanych na opolskim Zaodrzu. Oferowana do zakupu nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

380 000 zł59 m² 6 440,68 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum Opola w pobliżu Dworca Głównego ; - powierzchni 59m2 położone na pierwszym piętrze w 3-piętrowej, ładnej, wyremontowanej i ocieplonej kamienicy. - posiada 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piotrkowska

Malinka,Opole

2 100 zł62 m² 33,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Proponujemy Państwu do wynajmu trzypokojowe mieszkanie z dwoma balkonami położone w Opolu, we wschodniej części miasta, w dzielnicy Malinka przy ul. Piotrkowskiej. Mieszkanie.