dowolna

Domy umeblowane Opole - Oferty sprzedaży i wynajmu

53 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

53 ogłoszenia

925 000 zł190 m² 4 868,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:406 m²

Dom zlokalizowany w Kolonii Gosławickiej - zielonej i spokojnej dzielnicy Opola, w otoczeniu innych domów jednorodzinnych, schowany od głównych ciągów komunikacyjnych miasta, położony.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł156 m² 5 448,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Dom, który pomieści Twoje plany (i całą rodzinę) + działka ok. 5,5ar. Szukasz miejsca, gdzie w końcu zaznasz spokoju ? A może wręcz przeciwnie szukasz bazy dla swojego wesołego miasteczka.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł230 m² 6 913,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 850 m²

Szanowni Państwo Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży stylowego parterowego domu położonego w spokojnej dzielnicy opola/czarnowąsy. Powierzchnia mieszkalna to 230.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł101 m² 12 376,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:295 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu nowoczesny, komfortowy i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, który jest zlokalizowany w Opolu, w dzielnicy Chmielowice. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 049 000 zł140 m² 7 492,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:604 m²

Wyjątkowy dom W czarnowąsach - gotowy do zamieszkania Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, 8-letniego domu wolnostojącego, położonego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł95,78 m² 14 606,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:616 m²

(Nie szukaj dalej, oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze) Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego domu położonego w Opolu, w bardzo cenionej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł159 m² 15 723,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Opola Nowa Wieś Królewska. Idealna propozycja dla inwestora, rodzin wielopokoleniowych lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł300 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:516 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego z 2007 roku, położonego w Opolu w dzielnicy Grudzice. Dom komfortowo wykończony, znajduje się na 5,16 arowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł150 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:767 m²

Tylko W naszym biurze Polecamy do zakupu dom dwurodzinny w zabudowie bliźniaczej z garażem. Działka o pow. 7,67 ar położony w dzielnicy Groszowice w Opolu. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł100 m² 7 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 664 m²

Oferujemy Państwu do kupienia, wolnostojący dom, który zlokalizowany jest w Opolu, w dzielnicy Wróblin, na 26,64 arowej działce. Nieruchomość do remontu, ma 100 m2 powierzchni całkowitej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł230 m² 5 086,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:516 m²

Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego dwukondygnacyjnego z użytkową piwnicą zlokalizowanego w dzielnicy Grudzice. Nieruchomość położona na.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł200 m² 7 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:880 m²

Nowoczesny Dom z Pięknym Ogrodem i Tarasem - Idealny dla Rodziny - w Opolu Odkryj ten nowy, przestronny dom o powierzchni 200 m , idealnie zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Bierkowice,Opole

1 390 000 zł138 m² 10 072,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany w 2021 roku, utrzymany w idealnym stanie technicznym i wizualnym. Nieruchomość jest bardzo zadbana, urządzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Opole

Kolonia Gosławicka,Opole

2 150 000 zł180 m² 11 944,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Marzysz o domu w cichej okolicy, ale jednocześnie chcesz mieć miasto na wyciągnięcie ręki? Nie lubisz remontów i szukasz czegoś gotowego do wprowadzenia się? Świetnie trafiłeś! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wenecka

Gosławice,Opole

890 000 zł85 m² 10 455,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:173 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem, położony w spokojnej, zielonej części Gosławic, przy ul. Weneckiej. Parametry nieruchomości: powierzchnia: 85,12 m liczba pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Zaodrze,Opole

890 000 zł125 m² 7 144,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż: wysoki parter domu wolnostojącego Opole, ul. Grotterga Dzielnica Malarzy spokojna lokalizacja z ogrodem, gotowe do zamieszkania Przedstawiamy ofertę sprzedaży wysokiego parteru domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

790 000 zł200 m² 3 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu do kupienia wolnostojący dom, który znajduje się w atrakcyjnym miejscu, z dala od zgiełku związanego z główną ulicą i innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Opole

Czarnowąsy,Opole

4 500 zł170 m² 26,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:604 m²

Wyjątkowy dom W czarnowąsach - gotowy do zamieszkania Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu nowoczesnego, 8-letniego domu wolnostojącego, położonego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Oleska

Gosławice,Opole

1 790 000 zł350 m² 5 114,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 522 m²

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna z dużym potencjałem, położona w Opolu dzielnica Gosławice, przy ul. Oleskiej. To idealna propozycja pod gabinety lekarskie, centrum rehabilitacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kusocińskiego

Chabry,Opole

1 799 000 zł285 m² 6 312,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Chesz mieszkać w Dzielnicy Kwiatów gdzie domów na sprzedaż jak na lekarstwo? Może właśnie jesteś lekarzem i potrzebujesz budynek pod gabinety? Prowadzisz inną działność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Opole

Kolonia Gosławicka,Opole

999 000 zł168 m² 5 964,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Proponujemy Państwu do zakupu dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 167,50 m2, położony na działce o powierzchni 390 m2, zlokalizowany w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Opole

Chmielowice,Opole

1 249 000 zł101 m² 12 416,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:295 m²

Marzysz o domu w spokojnen okolicy, gotowym do zamieszkania? Na sprzedaż oferujemy dom w zabudowie bliźniaczej, znajdujący się w dzielnicy Chmielowice. Dom ma powierzchnię mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Czarnowąsy,Opole

1 590 000 zł230 m² 6 913,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 850 m²

Luksusowy dom parterowy, o wysokim standardzie, powierzchnia łączna 230 m2, położony na 18,5 arowej działce, usytuowany w dzielnicy - Czarnowąsy. Składa się z: - ogromnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bierkowice,Opole

1 150 000 zł110 m² 10 454,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferta tylko w naszym biurze! Wyjątkowa oferta! Nowoczesny segment w Bierkowicach komfort, styl i doskonała lokalizacja Przedstawiamy Państwu niepowtarzalną okazję zakupu nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Małopolska

Śródmieście,Opole

999 000 zł150 m² 6 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:158 m²

Szanowni Państwo w wyłącznej sprzedaży oferujemy Państwu do zakupu dom segment zabudowy szeregowej trzy kondygnacyjny, położony w Opolu przy ul. Małopolskiej. Segment posiada powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Opole

Grudzice,Opole

1 350 000 zł230 m² 5 869,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedania dom wolnostojący znajdujący się w znakomitej lokalizacji dzielnicy Grudzice w Opolu. Nieruchomość stanowi dom w zabudowie parterowej. Ogród posiada system nawadniania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Zaodrze,Opole

1 649 000 zł130 m² 12 684,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Marzysz o miejscu, które łączy nowoczesny styl, funkcjonalność i komfortowe warunki życia? Ta nieruchomość spełni wszystkie Twoje oczekiwania! Na sprzedaż atrakcyjny, wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Półwieś,Opole

1 449 000 zł170 m² 8 523,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:438 m²

Na sprzedaż komfortowy, bardzo zadbany dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 170 m, położony na ogrodzonej działce 438 m w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Opola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kusocińskiego

Chabry,Opole

1 649 000 zł280 m² 5 889,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bierkowice,Opole

1 190 000 zł130 m² 9 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Prezentujemy funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 130m wbudowanym garażem. Nieruchomość charakteryzuje się nowoczesnym układem przestrzennym z wyraźnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kusocińskiego

Chabry,Opole

1 799 000 zł280 m² 6 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Opole,opolskie

930 000 zł180 m² 5 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Prezentujemy dom wolnostojący w Opolu, przy wyjeździe na Krapkowice. Piętrowy dom znajduje się na dobrze zagospodarowanej 12 arowej działce na przedmieściach Opola. Działka podzielona na trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Opole

Chmielowice,Opole

6 000 zł144 m² 41,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:796 m²

Dom wolnostojący z ogrodem na wynajem Opole, chmielowice Do wynajęcia przestronny i wygodny dom wolnostojący o powierzchni 144,41 m , położony na pięknie zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Krapkowicka

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

930 000 zł200 m² 4 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Sprzedam dom bez pośredników. Dom jest umieszczony na 12 arowej działce z 3 ogrodami. Na zewnątrz znajdują się liczne pomieszczenia gospodarcze. Dom składa się z 5 pokoi w tym duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Krapkowicka

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

930 000 zł200 m² 4 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Do sprzedania dom Wójtowej Wsi bez pośredników. Działka 12 arów na terenie posesji znajduje się tablica reklamowa która jest dodatkowym źródłem dochodu. Dom składa się z pięciu pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Grudzice,Opole

995 000 zł173 m² 5 751,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:585 m²

Sprzedaż solidnego, 4 - pokojowego domu wolnostojącego, podpiwniczonego z garażem w Opolu, dzielnica Grudzice. Budynek z lat dziewiędziesiątych z dwoma kondygnacjami, parterem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Zaodrze,Opole

1 490 000 zł200 m² 7 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferuję na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni 200m2-doskonale zaprojektowany zarówno pod kątem komfortowego zamieszkania dwóch rodzin, jak i jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Półwieś,Opole

1 550 000 zł243 m² 6 385,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:606 m²

Polecamy do zakupu dom wolnostojący w bardzo dobrym stanie technicznym (w którym znajdują się 4 mieszkania) o powierzchni całkowitej 242,72 m2, znajdujący na dzielnicy Półwieś w Opolu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Oleska

Gosławice,Opole

13 000 zł350 m² 37,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 522 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu nieruchomości inwestycyjnej położonej na gruncie o powierzchni 1522 m2 przy ul. Oleskiej w Opolu dzielnica Gosławice. Leży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Opole

Zaodrze,Opole

890 000 zł125 m² 7 144,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej Opole, ul. Grotterga doskonała lokalizacja w Dzielnicy Malarzy Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kolonia Gosławicka,Opole

1 380 000 zł180 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 m²

Klimatyczny dom z duszą w Kolonii Gosławickiej gotowy do zamieszkania! Nowa Cena 1380 000 pln Przestrzeń, charakter i możliwości w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij