dowolna

Domy z aneksem kuchennym Opole - Lista ofert sprzedaży i najmu

97 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

97 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak

Chmielowice,Opole

790 000 zł100 m² 7 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

!Kupujący zwolniony z podatku pcc! Sprzedaż na podstawie faktury vat. Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 100 m , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Studzienna

Czarnowąsy,Opole

845 000 zł124 m² 6 814,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom z odbiorami technicznymi przygotowany do oddania budynku po wyborze źródła ogrzewania przez kupującego- pompa ciepła lub na paliwo stałe np. pelet. Dom wolnostojący , w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Opole

Wrzoski,Opole

1 590 000 zł244 m² 6 506,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

Dom jednorodzinny wolno stojący, o powierzchni 244 m2, na działce 10a w Opolu - Wrzoskach. Doskonała propozycja dla rodziny 3-5 osobowej poszukującej spokojnego, cichego miejsca z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Chmielowice,Opole

1 200 000 zł102 m² 11 764,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

W ofercie dom bliźniak w Opolu, w dzielnicy Chmielowice Dom nowoczesny, w pełni wykończony gotowy do natychmiastowego zamieszkania. Na parterze zgodnie z projektem znajduje się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zapolskiej

Śródmieście,Opole

950 000 zł160 m² 5 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:197 m²

Z przyjemnością przedstawiamy na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 160 m , zlokalizowany przy ul. Gabrieli Zapolskiej. Nieruchomość oferuje doskonałą okazję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Opole,opolskie

729 000 zł105 m² 6 959,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Kupujący nie płaci podatku od zakupu oraz prowizji! Poszukujesz dla swojej rodziny więcej miejsca? Przedstawiam komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w Domecku, zaledwie 10 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Teligi

Malina,Opole

960 000 zł149 m² 6 463,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zakup bez podatku i prowizji! Przedstawiam ofertę bliźniaków położonych w Opolu przy ul. Teligi. Kameralna zabudowa czterech budynków w otoczeniu domów jednorodzinnych, lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Opole

Chmielowice,Opole

795 000 zł100 m² 7 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:275 m²

<!- [if gte mso 9]> <![endif]-><!- [if gte mso 9]> Normal 0 21 false false false pl X-none X-none <![endif]-><!-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Opole

Chmielowice,Opole

1 300 000 zł101 m² 12 923,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:295 m²

<!- [if gte mso 9]> <![endif]-><!- [if gte mso 9]> Normal 0 21 false false false pl X-none X-none <![endif]-><!- [if

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Opole,opolskie

740 000 zł114 m² 6 490,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Poszukujesz dla swojej rodziny więcej miejsca z dala od hałasu miasta? Obejrzałeś wszystkie inwestycje w Opolu i nie spełniają Twoich oczekiwań? Masz 200 cm wzrostu i skosy poddasza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Chmielowice,Opole

790 000 zł99 m² 7 979,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:271 m²

I podatku pcc dostępna już tylko jedna połowa Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów typu "bliźniak" zlokalizowanych w dzielnicy Chmielowice. Każda z połówek posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Opole

Chmielowice,Opole

890 000 zł110 m² 8 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Opole,opolskie

779 000 zł105 m² 7 436,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Opole

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

747 000 zł86 m² 8 662,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Cena promocyjna domu ważna do 15.06.2025 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowo budowanego kompaktowego domu parterowego z użytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej 86,23 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Grudzice,Opole

1 340 000 zł230 m² 5 826,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:871 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 130.40 m2 położony na działce 871 m2 w Opolu w spokojnej, zielonej Dzielnicy Grudzice. Całkowita powierzchnia budynku to 230.70m2 (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Promienna

Chmielowice,Opole

779 000 zł118 m² 6 608,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wyłącznie w naszej ofercie, bez prowizji od Kupującego, bez pcc, sprawdzony inwestor, doskonała jakość i wysoki standard! planowane oddanie nabywcom 4 kwartał 2025 roku! Zarezerwuj już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Czarnowąsy,Opole

949 000 zł156 m² 6 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:760 m²

Na sprzedaż funkcjonalny i zadbany dom piętrowy o powierzchni całkowitej 156 m (110 m użytkowej), położony w spokojnej, zielonej dzielnicy Opola Czarnowąsy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Morelowa

Czarnowąsy,Opole

949 000 zł156 m² 6 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:760 m²

Rezerwacja do końca maja! Ogłoszenie prywatne. Dla osób zainteresowanych istnieje możliwość sprzedaży z udziałem Agencji nieruchomości. Piętrowy dom o powierzchni całkowitej 156 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Opole

Nowa Wieś Królewska,Opole

879 000 zł90 m² 9 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:567 m²

Dom z charakterem Opole, nowa Wieś Królewska W miejscu, gdzie dzień zaczyna się śpiewem ptaków, a kończy ciszą ogrodu czeka na Ciebie wyjątkowy dom, który łączy funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Śródmieście,Opole

1 259 000 zł180 m² 6 994,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Na sprzedaż prestiżowy dom w zabudowie szeregowej | 130 m | Malinka / Śródmieście Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży ekskluzywnej nieruchomości o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Nowa Wieś Królewska,Opole

879 000 zł90 m² 9 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:567 m²

Proszę Państwa na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 90m2 po podłodze 115m2 z zadbaną działką 556 m2 na której znajduje się taras, domek letniskowy,garaż wolnostojący, szklarnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Opole,opolskie

689 000 zł160 m² 4 306,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:980 m²

Prezentujemy dom wolnostojący w Opolu, przy wyjeździe na Krapkowice. Dom znajduje się na 9,8 ar działce oznaczonej w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego jako mnu - na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Opole

Opole,opolskie

1 099 000 zł146 m² 7 527,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Rezerwacja! Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesny, energooszczędny i przytulny dom wolnostojący położony w Chrząstowicach woj. opolskie. Jest to wyjątkowo ciche i spokojne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kory Olgi Sipowicz

Półwieś,Opole

922 000 zł115 m² 8 017,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Bezczynszowe mieszkanie w domu dwulokalowym z ogródkiem przy ulicy Partyzanckiej! Szukasz nowoczesnego, komfortowego i ekonomicznego mieszkania? Nie czekaj lokale są już gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Winów,Opole

896 000 zł92 m² 9 792,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

Zamieszkaj w nowym, pięknym bliźniaku w sercu cichej i spokojnej okolicy Winowa, w Opolu. Zainwestuj w komfort i przestrzeń w malowniczej okolicy! Ten przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Chmielowice,Opole

850 000 zł102 m² 8 309,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:357 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji złożonej z domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Inwestycja położona jest w prestiżowej lokalizacji w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Winów,Opole

794 000 zł74 m² 10 802,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:116 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Stare Miasto,Opole

450 000 zł92 m² 4 875,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ciekawym projektem domu wolnostojącego, który wraz z naszym partnerem - firmą ogólnobudowlaną, możemy dla Państwa zrealizować na wskazanej przez Państwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Stawowa

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

1 150 000 zł180 m² 6 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:244 m²

Do sprzedania bezczynszowy dom w zabudowie szeregowej z ogrodem i garażem. Zlokalizowany w Opolu w dzielnicy Szczepanowice- 10 minut od centrum miasta. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Opole

Stare Miasto,Opole

450 000 zł103 m² 4 360,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Opole

Chmielowice,Opole

795 000 zł99 m² 8 030 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:271 m²

I podatku pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów jednorodzinnych dwulokalowych znajdujących się w dzielnicy Chmielowice. Prezentowana oferta dotyczy jednego segmentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Dworcowa

Chmielowice,Opole

1 129 000 zł117 m² 9 649,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Na sprzedaż oferujemy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej, znajdujący się w dzielnicy Chmielowice. Dom ma powierzchnię mieszkalną 117m2, wybudowany został w 2019 roku. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Opole

Czarnowąsy,Opole

1 090 000 zł146 m² 7 448,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

- i podatku pcc - Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów jednorodzinnych, dwulokalowych znajdujących się na osiedlu "borowy Zakątek'" w dzielnicy Czarnowąsy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Borowa

Czarnowąsy,Opole

1 190 000 zł167 m² 7 125,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Nowa inwestycja w Opolu ***** 0% pcc ***** ***** 0% prowizji ***** W Opolu - Czarnowąsach u zbiegu ulic Borowej i Bliskiej powstaje nowe, kameralne osiedle zwane Borowy Zakątek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Opole

Stare Miasto,Opole

699 000 zł115 m² 6 078,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Dom 115 m2 w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na spokojnym i bardzo zielonym osiedlu., Rozkład pomieszczeń: Parter - Salon z aneksem kuchennym (doświetlony dużymi przeszkleniami) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Opole

Czarnowąsy,Opole

914 000 zł136 m² 6 720,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:641 m²

Dom wybudowany wg projektu "harmonia Nova A" z poddaszem użytkowym i garażem o powierzchni użytkowej 105 m2 ( całkowitej 136 m2). Kuchnia znajduje się od strony wejścia do domu i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Chmielowice,Opole

1 519 000 zł140 m² 10 822,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:647 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży niezwykłego, wolnostojącego domu parterowego. Dom zlokalizowany jest w Opolu w dzielnicy Chmielowice, w cichej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

705 000 zł114 m² 6 183,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Oferta bez podatku pcc oraz prowizji. Poszukujesz dla swojej rodziny więcej miejsca z dala od hałasu miasta? Nie chcesz czekać i zależy Ci na gotowym domu, który musisz jedynie wykończyć?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Półwieś,Opole

348 000 zł48 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:210 m²

Na Sprzedaż Dom w Zabudowie Bliźniaczej w Opolu (półwieś) Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

4 500 zł80 m² 56,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Prezentujemy Państwu na wynajmem dom w zabudowie szeregowej. Dom ma powierzchnię 80 m2 i składa się z dwóch pięter. Na parterze znajduje się salon połączony z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Grudzice,Opole

1 549 000 zł150 m² 10 326,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż przestronny i przytulny dom po generalnym remoncie w Opolu Grudzice. Wysoka jakość wykończenia, komfort i nowoczesność w jednym! Zapraszamy do zapoznania się.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij